Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Uczestnik ”Tańca z Gwiazdami” został ojcem. Zdradził zagraniczne imię
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 24.05.2024 09:59

Uczestnik ”Tańca z Gwiazdami” został ojcem. Zdradził zagraniczne imię

Izu Ugonoh dziecko
fot. screen Instagram/izuugonoh

Uczestnik “Tańca z Gwiazdami” przekazał radosną nowinę. Izu Ugonoh i jego żona powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Przy okazji sportowiec zdradził imię i płeć potomka. Pod postem posypały się gratulacje. 

Uczestnik "Tańca z Gwiazdami" przeazał radosną nowinę

Izu Ugonoh jest słynnym polskim pięściarzem, który już od kilku lat podbija świat show-biznesu. Polak nigeryjskiego pochodzenia w 2016 roku wystąpił w “Tańcu z Gwiazdami”, natomiast od 2023 roku jest prowadzącym show “Królowe przetrwania”. Jego życie prywatne układa się również dobrze i owocnie, jak to zawodowe, ponieważ od kilku miesięcy jego żoną jest Antonina Banaś. Kobieta pracuje w agencji współpracującej między innymi przy galach Fame MMA.

Jakiś czas temu Ugonoh poinformował, że stanął na ślubnym kobiercu. Okazuje się, że teraz przekazał kolejne radosne wieści. On i jego ukochana powitali na świecie pierwsze dziecko

Hakiel po raz kolejny zostanie ojcem! Pokazali ciążowy brzuszek Kim jest nowa żona Kossakowskiego? Poznał ją, kiedy był mężem Wojciechowskiej

Izu Ugonoh zdradził płeć i imię dziecka

Sportowiec już kilkukrotnie w wywiadach zapowiadał, że marzy o dużej rodzinie. Teraz to pragnienie ma szansę się ziścić.

Rodzina na pewno będzie większa, bo nad tym pracujemy. Jestem z dużej rodziny, mam cztery siostry, moja starsza siostra ma trójkę dzieci i ja też chcę mieć dużą rodzinę. Minimum dwójkę dzieci. Mam nadzieję, że w niedalekim czasie tak się stanie – podkreślił niegdyś w rozmowie z Plejadą. 

Kilkanaście godzin temu Izu Ugonoh opublikował na Instagramie urocze zdjęcie, na którym widać jego dziecko. W opisie posta pięściarz zdradził płeć oraz imię, na które zdecydowali się wraz z ukochaną. Trzeba przyznać, że jest ono bardzo oryginalne i raczej niespotykane w Polsce:

Poznajcie naszą córeczkę Zoe Ugonoh – napisał krótko. 

Izu Ugonoh po raz kolejny zaskoczył fanów. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy

Wielu fanów nie miało pojęcia, że ukochana Izu Ugonoh zaszła w ciążę. Ponownie było z resztą, gdy w grudniu 2023 roku para zaskoczyła internautów, informując ich, że właśnie wzięła ślub. Okazało się, że była to dość spontaniczna decyzja:

Oświadczyłem się bodajże dwa czy trzy miesiące wcześniej, więc to naprawdę nie było dużo czasu. Wiele rzeczy robimy spontanicznie. Moja narzeczona powiedziała: "jakbyśmy wzięli ślub teraz, to byśmy już mieli z głowy wszystko, żebyśmy mogli się zająć życiem" i spodobał mi się jej pomysł. Po prostu wymyśliła datę, wybrała urząd w Raszynie, który jej się bardzo podobał i akurat mieli datę, no a później się zaczęły problemy – opowiadał w rozmowie z “Plejadą” uczestnik “Tańca z Gwiazdami”.

Mimo iż Ugonoh po raz kolejny zaskoczył, jego fani nie posiadali się ze szczęścia, widząc urocze zdjęcie jego córeczki. Pod postem na Instagramie natychmiast zaroiło się od komentarzy. Internauci zasypali świeżo upieczonych rodziców gratulacjami:

  • Ogromne gratulacje. Przed wami piękna przygoda 
  • Gratulacje! Wszystkiego dobrego dla Was i dla Małej
  • Uuu ale super!!! Będzie zdrowa, szczęśliwa, silna i piękna! – czytamy.
Izu Ugonoh.jpg
Fot. KAPiF