Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Podali, ile Ewa Kasprzyk zgarnie za udział w "Tańcu z gwiazdami". Kopara opada
Martyna Pałka
Martyna Pałka 19.01.2024 20:37

Podali, ile Ewa Kasprzyk zgarnie za udział w "Tańcu z gwiazdami". Kopara opada

Podali, ile Ewa Kasprzyk zgarnie za udział w "Tańcu z gwiazdami".
Podali, ile Ewa Kasprzyk zgarnie za udział w "Tańcu z gwiazdami". fot. KAPIF

Program “Taniec z Gwiazdami” przeszedł niedawno niemałą metamorfozę. Ulubione show publiczności pożegnało się z wieloma dotychczasowymi gwiazdami, a na ich miejsce sprowadziło mnóstwo nowych nazwisk. Jedną z debiutujących jurorek jest aktorka Kasprzyk. Niewiarygodne, ile wynosi jej wynagrodzenie! 

Poważne zmiany w programie "Taniec z Gwiazdami"

Telewizja Polsat od dłuższego czasu przechodzi poważne zmiany. Już kilka miesięcy temu widzowie mogli zaobserwować metamorfozę takich kultowych programów, jak “Nasz nowy dom”, czy “Twoja twarz brzmi znajomo”. Z pierwszym formatem pożegnała się jego dotychczasowa prowadząca Katarzyna Dowbor, a jej miejsce zastąpiła aktorka Ela Romanowska. 

Natomiast drugie show Polsatu całkiem zmieniło skład jurorski, a do tego zakończyło współpracę z dwoma największymi gwiazdami programu — Katarzyną Skrzynecką oraz Piotrem Gąsowskim. Wszystko wskazuje na to, że zmiany obejmą również "Taniec z Gwiazdami", za którego kulisami dzieje się prawdziwa rewolucja.

”To już przeszłość”. Edward Miszczak może nie przetrwać do lata. Media grzmią o zmianach w Polsacie “Mnie nie było dane poznać powodów decyzji”. Tak ją potraktowali, a teraz wróci? Desperacka zagrywka Polsatu

Ewa Kasprzyk nową jurorką w "Tańcu z Gwiazdami"

Teraz na jaw wychodzą kolejne wieści zza kulis programu “Taniec z Gwiazdami”. Okazało się, że z show pożegnała się jego dotychczasowa prowadząca Izabela Janachowska, a zaraz za nią odeszła zdecydowana większość jurorów — Andrzej Piaseczny, Andrzej Grabowski oraz Michał Malitowski. Ich miejsce ma zająć między innymi ceniona aktorka Ewa Kasprzyk.

Ewa Kasprzyk to niezaprzeczalna ikona polskiego kina. W dodatku zawsze mówi to, co myśli i ma ogromny dystans do siebie i innych. Sama „Tańca” wprawdzie nie wygrała, ale w swojej edycji zajęła wysokie, czwarte miejsce. W Polsacie wierzą, że aktorka będzie umiała świetnie zrozumieć emocje targające uczestnikami i udzielić im cennych rad - czytamy na łamach Pudelka słowa informatora zza kulis tanecznego show.

Oprócz niej w nowej edycji mają pojawić się takie gwiazdy, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Adam Kszczot i Aleksander Mackiewicz, które wystąpią na parkiecie w charakterze uczestników. Natomiast w roli jurorów oprócz Ewy Kasprzyk, będzie mogli podziwiać dotychczasową gwiazdę show Iwonę Pavlović oraz debiutujących Rafała Maseraka i Tomasza Wygodę.

ZOBACZ TEŻ: Na jaw wyszły szokujące wieści o Dodzie. Wszystko poszło na wizji programu DDTVN.

Ile Ewa Kasprzyk zarobi w "Tańcu z Gwiazdami"?

Informacja na temat nowego składu jurorów nie jest jedyną, która zszokowała wszystkich internautów. Kolejną zaskakującą wieścią była ta o zarobkach, jakie ma za swoją pracę otrzymać Ewa Kasprzyk. Jak wynika z informacji przekazanych przez “Super Express”, aktorka może liczyć na naprawdę spektakularną kwotę!

Jej zatrudnienie przez długi czas było utrzymywane w głębokiej tajemnicy. Aktorka miała w walce o fotel jurora “Tańca z Gwiazdami” pokonać takie gwiazdy, jak Marcin Hakiel czy Agnieszka Kaczorowska. Teraz okazało się, że ikona polskiego kina ma za swoją posadę otrzymać nawet 150 tysięcy złotych! 

Źródło: rozrywka.radiozet.pl

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik