Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Trumna na pogrzebie Gabriela Seweryna została otwarta. Ostatnie spojrzenie na projektanta jest niewyobrażalnie smutne
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 06.12.2023 13:50

Trumna na pogrzebie Gabriela Seweryna została otwarta. Ostatnie spojrzenie na projektanta jest niewyobrażalnie smutne

Gabriel Seweryn, pogrzeb
Pogrzeb Gabriela Seweryna. Fot. Świat Gwiazd, kadr z programu "Królowe życia"

Dawny “Król życia” odszedł nagle, w tragicznych okolicznościach. Dziś, 6 grudnia tłumnie żegnają go najbliżsi oraz najwierniejsi fani. Kościół parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krzepowie wypełnił się w szwach. Podczas ceremonii doszło do zaskakujących scen. Okazuje się, że trumna gwiazdora była otwarta. Ostatnie spojrzenie na niego zdumiewa.

Śmierć Gabriela Seweryna

Gabriela Seweryna poznała cała Polska, gdy wystąpił na łamach programu “Królowe życia”. Mężczyzna był znany jeszcze przed udziałem w show, ponieważ z zawodu był cenionym projektantem futer. Był doskonale kojarzony w środowisku show-biznesu oraz wśród tysięcy fanów w całym kraju. 28 listopada media obiegła łamiąca wiadomość o jego śmierci.

Gwiazdor z “Królowych życia” kilka godzin przed śmiercią transmitował na żywo swoje ostatnie chwile. Wówczas ze łzami błagał o pomoc i mówił, że się dusi. 56-latek trafił do szpitala, jednak podczas podróży do niego nie mógł liczyć na ratowników z karetki. Wieczorem tego samego dnia potwierdziła się wiadomość o jego odejściu.

Gabriel Seweryn już przed śmiercią stracił wszystko. Majątek celebryty został wylicytowany. Te kwoty mogą załamać Gabriel Seweryn miał dzieci? Przed śmiercią pokazał wymowne zdjęcie. "Nowa życiowa rola"

Trwa pogrzeb Gabriela Seweryna

Wszyscy fani Gabriela Seweryna ze smutkiem wyczekiwali na jego ostatnie pożegnanie. Kilka dni temu szczegóły dotyczące uroczystości podał na swoim Instagramie były partner celebryty, Rafał Grabias. Opublikował nekrolog, gdzie poinformowano, iż pogrzeb Seweryna odbędzie się w środę 6 grudnia 2023 roku o godzinie 12:00 w kościele pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krzepowie.

Po mszy, która niedawno dobiegła końca, nastąpiło uroczyste odprowadzenie trumny na pobliski cmentarz. Jednak zanim do tego doszło, zebranym w kościele ukazał się nietypowy widok. Mogli oni po raz ostatni spojrzeć na zimne oblicze dawnego “Króla życia”.

ZOBACZ TEŻ: Na początku nikt nie zwrócił na to uwagi. Jeden, dramatyczny szczegół śmierci Gabriela Seweryna odbiera mowę

Otwarta trumna na pogrzebie Gabriela Seweryna

Rodzina Gabriela Seweryna, mimo wielkiego smutku i żałoby, zadbała o każdy detal jego pochówku. Jak ustalił “Super Express”, na miejscu nie zabrakło ochrony, która miała za zadanie pilnować spokoju podczas ceremonii. Oprócz tego zatrudniono prywatną fotografkę, by wykonała ona pamiątkowe zdjęcia z pogrzebu.

Okazuje się, że najbliżsi wzięli sobie do serca ostatnią wolę Gabriela Seweryna. Projektant z Głogowa spoczął w swoim ulubionym futrze. Faktem, który mógł zdziwić niektórych zebranych, była otwarta trumna. Bliscy po raz ostatni mogli spojrzeć na ukochanego Gabriela. W ten sposób wszystkie życzenia gwiazdora zostały spełnione.

Pogrzeb Gabriela Seweryna, fot. swiatgwiazd.pl
Pogrzeb Gabriela Seweryna. Fot. Świat Gwiazd
Zrzut ekranu 2023-12-6 o 12.32.26.png
Pogrzeb Gabriela Seweryna. Fot. Świat Gwiazd
Pogrzeb Gabriela Seweryna, fot. swiatgwiazd.pl
Pogrzeb Gabriela Seweryna. Fot. Świat Gwiazd
Pogrzeb Gabriela Seweryna, fot. swiatgwiazd.pl
Pogrzeb Gabriela Seweryna. Fot. Świat Gwiazd
Pogrzeb Gabriela Seweryna, fot. swiatgwiazd.pl
Pogrzeb Gabriela Seweryna. Fot. Świat Gwiazd

źródło: Super Express, Świat Gwiazd

Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy