Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > To on jest najważniejszym mężczyzną w jej życiu. Wójcik ma silną więź z synem
Martyna Pałka
Martyna Pałka 20.06.2024 19:47

To on jest najważniejszym mężczyzną w jej życiu. Wójcik ma silną więź z synem

Magdalena Wójcik
fot. KAPIF

Magdalena Wójcik największą popularność zdobyła w latach dziewięćdziesiątych, gdy została okrzykniętą największą seksbombą polskiego show-biznesu. Aktorka przez lata była bohaterką plotek o licznych romansach. Teraz ujawniła, kto jest najważniejszym mężczyzną w jej życiu.

Magdalena Wójcik ma za sobą wiele głośnych romansów

Aktorka największą popularność zdobyła dzięki swoim rolom w takich produkcjach, jak “Złotopolscy”, “Dom”, “Sukces”, czy “Kronika wypadków miłosnych”. Już w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych media rozpisywały się na temat jej talentu oraz niesamowitej urody.

Niedługo później o gwieździe było głośno nie tylko za sprawą jej osiągnięć i umiejętności, ale również dzięki jej licznym romansom, o których plotkowano w całym polskim show-biznesie. W mediach zaroiło się wówczas od informacji na temat jej rzekomych związków z Jackiem Chmielnikiem, czy Arturem Żmijewskim. 

Wiemy, ile kosztuje garnitur selekcjonera polskiej reprezentacji. Niezła sumka Ciężarna Marina zaskoczyła wyznaniem. "Jest to niesprawiedliwe"

Przez lata plotkowano o Magdalenie Wójcik i jej partnerach

Niedługo później utalentowana aktorka związała się z Michałem Zielińskim, który z zawodu był właścicielem firmy PR. Para powiedziała sobie uroczyste “tak” w 2004 roku, a zaledwie rok później podjęła decyzję o rozwodzie. Prawdopodobnie powodem rozstania zakochanych miała być zdrada mężczyzny.

Magdalena Wójcik długi czas nie mogła pogodzić się z rozpadem swojego małżeństwa i bardzo długo przeżywała tę sytuację. Opowiedziała o tym również podczas kilku wywiadów.

Wiem, że trzeba uczyć się cieszyć dobrymi chwilami i jak najszybciej odcinać od złych. Ale łatwo powiedzieć. Teoria. Niestety działam odwrotnie. Szybko znikają dobre wspomnienia, a złymi dręczę się w nieskończoność. Najbardziej bolą i najtrudniej goją się rany zadane przez najbliższych. Straciłam coś, co było sensem mojego życia — rodzinę. Niektórzy pocieszali, że gorsza jest śmierć. Mówili, że wszystko inne może odwrócić się na dobre. Tłumaczyli, że nie wolno się zamartwiać, raczej wyciągać pozytywne wnioski. Dziś wydaje mi się, że świat się skończył, ale jutro może się okazać, że dobrze się stało, że musiało przyjść coś złego, żeby potem mogło zdarzyć się coś pięknego - powiedziała podczas rozmów z mediami.

ZOBACZ TEŻ: Ten przystojniak grał główną rolę w "Wymarzonej miłości". Nie uwierzycie, co kiedyś robił.

Magdalena Wójcik zdradziła, kto jest najważniejszym mężczyzną w jej życiu

Po rozstaniu aktorka mogła liczyć na wsparcie swojego ukochanego syna Mikołaja. Zarówno ona, jak i jej były mąż dołożyli wszelkich starań, aby ich pociecha jak najmniej odczuła skutki rozwodu rodziców. Urodziny w 2002 roku chłopak od zawsze mógł liczyć na obecność swojej znanej mamy.

taram się spędzać z synem każdą wolną chwilę. Byliśmy na bardzo długich wakacjach. (...) Razem spędzamy weekendy. Chodzimy do kina, na spacery. Sprawia nam to ogromną frajdę, bo świetnie się czujemy w swoim towarzystwie. To, że go mam, daje mi siłę i wiarę w sens życia - powiedziała gwiazda podczas rozmowy z “Na żywo”.

Teraz Magdalena Wójcik po raz kolejny powróciła do tematu miłości i zdradziła, kto jest najważniejszym mężczyzną w jej życiu. Okazało się, że tytuł ten należy właśnie do jej syna Mikołaja, który jest jej całym światem. Gwiazda zaznacza też, że obecnie wcale nie skupia się na szukaniu miłości.