Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Groźna sytuacja z Lewandowskim na dworcu. Wszystko rejestrowali dziennikarze
Julia Bogucka
Julia Bogucka 20.06.2024 16:38

Groźna sytuacja z Lewandowskim na dworcu. Wszystko rejestrowali dziennikarze

Robert Lewandowski
Fot. PAWEL SKRABA / SUPER EXPRESS/AGENCJA SE/East News

Polscy piłkarze właśnie dotarli do Berlina, kiedy stali się uczestnikami niebezpiecznego incydentu. Do wszystkiego doszło na dworcu kolejowym. Musiały zainterweniować służby, które ruszyły na pomoc sportowcom.

Robert Lewandowski w centrum niebezpiecznych wydarzeń

Jutrzejszego wieczoru reprezentacja Polski ponownie wyjdzie na murawę, aby zawalczyć o punkty w ramach Euro 2024. Tym razem przeciwnikami naszych piłkarzy będą Austriacy. Kibice powoli zmierzają w kierunku Niemiec, aby za niewiele ponad dobę zasiąść na trybunach. Również sportowcy musieli przetransportować się z Hanoweru do Berlina, aby przygotować się do jutrzejszych rozgrywek.

action_44921980.jpg
Fot. Action Press/AKPA

To wtedy doszło do niebezpiecznego incydentu. Piłkarze nie mogli uniknąć interakcji z kibicami, którzy właśnie przebywali na dworcu. Wynikało to z faktu, że pociąg zatrzymał się z innej strony, przez co reprezentanci Polski musieli przetransportować się przez cały peron. Tłum, zauważając sportowców, zaczął na nich napierać.

Kibice mieli dostęp do zawodników. Jeden z nich dynamicznie ruszył w kierunku kapitana reprezentacji [...] Wyciągnął telefon, zbliżył się do Lewandowskiego i chciał zrobić zdjęcie. Został jednak błyskawicznie złapany przez funkcjonariusza i odepchnięty na bok. Niemieckie służby nie patyczkowały się z fanem odsuwając go od grupy piłkarzy w znacznej odległości - przekazał Mateusz Skwierawski "Sportowym Faktom" WP.

Ten przystojniak grał główną rolę w "Wymarzonej miłości". Nie uwierzycie, co kiedyś robił Te polskie gwiazdy nie ochrzciły swoich dzieci. Takie podają powody

Za nami pierwszy mecz Polski w ramach Euro 2024

Rodzimi piłkarze mają już za sobą pierwsze spotkanie w ramach fazy grupowej. Ich rywalami byli wówczas Holendrzy. Przewidywania były niezwykle różne, chociaż wielu kibiców starało się zachować pozytywne myślenie. Całość rozpoczęła się w niezwykle dobrym stylu, bowiem już w 15. minucie meczu Polska trafiła pierwszą bramkę. Później niestety prowadzenie zmieniło się w remis.

Ostatecznie spotkanie z Holendrami zakończyło się przegraną rodzimych piłkarzy 1:2. Przed nimi jeszcze dwa mecze, w tym jutrzejszy przeciwko Austrii oraz kolejny z Francuzami. Ostatni obejrzymy już 25 czerwca. Reprezentanci Polski wciąż mają okazję pokazać, co potrafią i wyjść z grupy. Ostatnio do ćwierćfinału dostali się w 2016 roku.

ZOBACZ TEŻ: Przed śmiercią była uwięziona w czterech ścianach. Wstrząsające kulisy ostatnich lat życia Zofii Merle

Trener Polaków jest najlepiej ubrany na Euro 2024?

Michał Probierz zwrócił uwagę wielu osób ze względu na swój elegancki strój podczas pierwszego spotkania Polaków. Miał na sobie beżowy komplet, który zdecydowanie się wyróżniał na tle pozostałych osób zgromadzonych na boisku. Garnitur marki Lancerto dopasował z kamizelką w granatową kratę i pasującym krawatem. Do tego dołączył stylowy zegarek, a na nogi założył oksfordy.

action_44921994.jpg
Fot. Action Press/AKPA

W sieci pojawiły się pochlebne komentarze na temat elegancji Michała Probierza. Pojawiły się również głosy sugerujące, że tak dobrze dopasowany strój musiał naprawdę słono kosztować trenera. Okazuje się, że za garnitur marki Lancerto, z którą zresztą współpracuje mężczyzna, jest wart około 5 tysięcy złotych.

Kluczowy jest fakt, że w momencie, w którym świat coraz częściej wybiera dżinsy i t-shirty, świetny trzyczęściowy garnitur robi nagle wrażenie. Plus bardzo charakterystyczna w tym zestawie była kamizelka, która nawiązywała do legendarnych trenerów piłkarskich wcześniejszych generacji. Ten rodzaj elegancji wywodzi się z Wielkiej Brytanii i właśnie jako pierwsza dostrzegła strój naszego trenera brytyjska BBC – mówił Tomasz Ciąpała, który ubrał naszego selekcjonera.