Lifestyle.Lelum.pl > Księżna

Księżna

Kiężna Kate i Gary Goldsmith
12.04.2024 10:08 To musiało wpłynąć na Kate. Wuj księżnej właśnie wyjawił

Nie milkną echa szokującego komunikatu księżnej Kate, w którym małżonka Księcia Williama poinformowała o swoich zmaganiach z chorobą nowotworową. Od tamtej chwili Kate Middleton milczy jak zaklęta. Dyskrecję zachowuje również jej rodzina, z jednym wyjątkiem. Wuj księżnej, Gary Goldsmith, w wymownych słowach komentuje całą sytuację.

księżna
19.03.2021 10:41 Księżna żegna się ze wszystkimi. W sieci pojawiło się nagranie z pożegnalną mową, nikt się nie spodziewał

Na Instagramie pojawiło się zaskakujące nagranie, w którym księżna Camilla pożegnała się z internautami. Małżonka księcia Karola ogłosiła, że na jakiś czas znika z mediów społecznościowych, co związane jest z chęcią nadrobienia zaległości czytelniczych. Informację przekazała za pośrednictwem prowadzonego przez nią profilu Reading Room. Tego samego dnia księżna Camilla poinformowała, że dołączyła do grona osób zaszczepionych przeciwko COVID-19. Niedługo po tym powiadomiła, że ma zamiar na jakiś czas zniknąć z mediów społecznościowych, jednak nie ma to związku z przyjętą przez nią szczepionką.