Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Harry i Meghan nie dowiedzieli się o raku Kate od niej. Wykluczono ich?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 25.03.2024 10:07

Harry i Meghan nie dowiedzieli się o raku Kate od niej. Wykluczono ich?

Harry i Meghan, Kate Middleton
fot. AKPA

Informacja o chorobie nowotworowej Kate Middleton wywołała niemałe zamieszanie w sieci. Niedawno głos w tej sprawie zabrali również Harry i Meghan, którzy zwrócili się bezpośrednio do księżnej Walii. Niewiarygodne, w jaki sposób dowiedzieli się o jej problemach zdrowotnych.

Księżna Kate choruje na nowotwór

Wiele osób spekulowało na temat nagłego zniknięcia Kate Middleton, która od początku 2024 roku unikała publicznych wystąpień. W końcu księżna Walii postanowiła wydać oficjalne wyjaśnienie i wytłumaczyć, jaki był powód jej nieobecności. Smutna prawda okazała się gorsza niż najczarniejsze scenariusze internautów.

Telewizja BBC wyemitowała specjalny komunikat, w którym księżna Kate przyznała, że choruje na nowotwór, który zdiagnozowano u niej w styczniu tego roku, krótko po operacji brzucha. Obecnie żona księcia Williama poddała się specjalistycznemu leczeniu i znajduje się pod opieką lekarzy.

Wykryto u mnie chorobę nowotworową. W związku z tym mój zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii zapobiegawczej i jestem teraz na wczesnym etapie tego leczenia - przyznała księżna podczas nagrania BBC.

księżna Kate.jpg
Księżna Kate choruje na nowotwór, fot. AKPA
"Maserak wszystko zepsuł". Widzowie nie mają wątpliwości. Poważne zarzuty Zbyt wulgarnie?! Kaźmierska rozgrzała parkiet do czerwoności

Tak Harry i Meghan zareagowali na wieść o chorobie księżnej Kate

Wieści o złym stanie zdrowia Kate Middleton szybko obiegły cały świat i dotarły również za ocean, gdzie obecnie mieszka Harry i Meghan. Brat księcia Williama i jego małżonka nie zamierzali stać obojętnie, ale natychmiast zwrócili się oni bezpośrednio do chorej księżnej.

Pomimo faktu, że media wciąż donoszą o sporze, jaki ma występować pomiędzy członkami brytyjskiej rodziny królewskiej, Harry i Meghan przylecieli na początku lutego do Wielkiej Brytanii, aby osobiście spotkać się z królem Karolem III, który podobnie jak jego synowa zmaga się z chorobą nowotworową. Nic więc dziwnego, że wiele osób zastanawia się, czy teraz również zdecydują się na taki krok. Na razie jednak wydali jedynie oficjalne oświadczenie, w którym zwrócili się do księżnej Kate.

Życzymy zdrowia i uzdrowienia Kate i jej rodzinie oraz mamy nadzieję, że zaznają prywatności i spokoju - napisali książę Harry i Meghan Markle w oświadczeniu uzyskanym przez The Hollywood Reporter.

ZOBACZ TEŻ: Zaskakujące wieści o terapii Kate. “Nie ma czegoś takiego”.

Niewiarygodne, w jaki sposób Harry i Meghan dowiedzieli się o chorobie Kate Middleton

Teraz jednak światło dzienne ujrzały nowe informacje na temat sposobu, w jaki Harry i Meghan mieli dowiedzieć się o chorobie nowotworowej księżnej Kate. Jak wynika z wiadomości przekazanych przez amerykańskie portale, brat księcia Williama i jego żona mieli dowiedzieć się o stanie zdrowia Kate Middleton z mediów. Oznacza to, że brytyjska rodzina królewska nie skontaktowała się z nimi osobiście.

Mimo to małżeństwo natychmiast po otrzymaniu wieści o stanie zdrowia szwagierki skontaktowało się z nią i jej mężem. Jak przekazuje portal “The Mirror” Harry i Meghan znajdują się obecnie w stałym kontakcie z księżną Kate i księciem Williamem.

Harry Meghan.jpg
Niewiarygodne, w jaki sposób Harry i Meghan dowiedzieli się o chorobie Kate Middleton, fot. AKPA