Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Młynarska straciła przyjaciela: "Nie zapomnę naszego ostatniego dnia"
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 24.02.2024 12:02

Młynarska straciła przyjaciela: "Nie zapomnę naszego ostatniego dnia"

Paulina młynarska w żałobie
Paulina młynarska w żałobie; fot. IG: mlynarskapaulina; KAPIF

Paulina Młynarska dała się poznać widzom jako wielka miłośniczka psów. Zwierzęta stanowią ważną część jej życia. Niestety, dziś za pośrednictwem Instagrama przekazała odbiorcom straszliwą wiadomość. 

Miłośniczka psów. Paulina Młynarska kocha swoje zwierzaki

Paulina Młynarska, dziennikarka i prezenterka telewizja od dawna na Instagrama wstawiała zdjęcia ze swoimi psami. Gwiazda nie ukrywa, że zwierzęta stanowią niezwykle ważny aspekt jej życia. 

Wielokrotnie podkreślała, że to właśnie psy dają jej ukojenie, poczucie komfortu i to one niezwykle cieszą się, za każdym razem, kiedy prezenterka wraca do domu. Zwłaszcza po dłuższych wyjazdach. 

54-letnia Agata Młynarska: „Jestem na etapie menopauzy. Nie ma dla mnie tematów tabu” Agacie Młynarskiej odradzali współpracę z Jurkiem Owsiakiem. Usłyszała jedną radę

Pomoc zwierzętom. Paulina Młynarska zachęca do wsparcia psów

Paulina Młynarska swoją miłość do psów od zawsze pokazuje także w postaci pomocy. Prezenterka wielokrotnie apelowała za pośrednictwem mediów społecznościowych do swoich widzów, o pomoc psom, które nierzadko żyją w trudnych warunkach, w schroniskach. 

Dziennikarka pisała na IG: „DAJ PSU ZE SCHRONISKA CIEPŁY KĄCIK NA CZAS MROZÓW”, jednocześnie apelując do widzów o nieprzerwaną pomoc dla zwierząt

Paulina Młynarska straciła przyjaciela. Poruszający wpis

Niestety, dziś Paulina Młynarska za pośrednictwem IG przekazała straszliwą wiadomość.

„Nie zapomnę naszego ostatniego dnia razem. Złośliwy nowotwór nadnerczy nie dawał już żadnej nadziei na leczenie u siedemnastoletniego pieska. „Lepiej ją pożegnać, zanim zacznie bardzo cierpieć. To już kwestia dni”, stwierdziła pani weterynarka" - napisała.