Lifestyle.Lelum.pl > Zdjęcia

Zdjęcia

żona
14.11.2019 19:13 Myślał, że żona chce mu powiedzieć o ciąży. Ona jednak planowała żart, którego mąż nigdy nie zapomni

Żona postanowiła zażartować sobie z męża, kiedy przydarzyła się ku temu idealna okazja. Była prawie stuprocentowo pewna, że ukochany nie obrazi się (za bardzo), kiedy go tak zwiedzie. Kiedy mężczyzna po raz pierwszy zobaczył zdjęcia, serce o mało nie wyskoczyło mu z piersi. Był całkowicie przekonany, że jego żona jest w ciąży. Nie każdy dobrze zareagowałby na taki dowcip. Trzeba dobrze znać drugą stronę, żeby być pewnym, że na pewno nie zrani się jego uczuć, że to nie jest zbyt czuły punkt. Na szczęście jego żona znała świetnie, a zatem doskonale wiedziała, że szykowana przez nią niespodzianka idealnie trafi w poczucie humoru męża.

W makijażu i bez
21.10.2019 10:40 W makijażu i bez. W której wersji wyglądają lepiej? 8 zdjęć, które wywołuje skrajne emocje

W makijażu i bez to jedna z najczęstszych przyczyn, dlaczego niektóre z nas niekiedy zmieniają się do poznania. Nie ukrywajmy, wiele przedstawicielek płci pięknej nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez pełnego makijażu. Dziś pragniemy przedstawić wam 8 zdjęć, które w sieci wywołują skrajne emocje. Sądząc po kadrach, którymi pragniemy się podzielić, nie sposób jest nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że makijaż jest prawdziwą sztuką. Kobiety po jego nałożeniu przechodzą diametralną przemianę. Wyszczuplenie bez katorżniczych diet lub zmniejszenie noska bez użycia skalpela? One pokazują, że wszystko jest możliwe.

DUCHY ISTNIEJĄ
11.10.2019 15:57 Duchy istnieją? 11 zdjęć, od których włos jeży się na głowie. Nie pozostawiają wątpliwości

Duchy istnieją? Zastanawia się nad tym wiele osób. Na pewno każdy z nas słyszał wiele doniesień o nawiedzonych domach, opętanych osobach i miejscach, w których wyczuwa się nieprzyjemną, jakby nieziemską atmosferę. Te zdjęcia przedstawiają zjawiska, których nie da się inaczej wyjaśnić. Wiele z nas było kiedyś świadkiem sytuacji, którą ciężko nazwać inaczej niż nadprzyrodzoną. Często zrzucamy to na przywidzenie albo światło. Co, jednak gdy dostajemy na zdjęciu dowód? Czy te fotografie są w stanie przekonać cię, że duchy istnieją? A może od zawsze w to wierzyłaś?

  • 1
  • 2