Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Duchy istnieją? 11 zdjęć, od których włos jeży się na głowie. Nie pozostawiają wątpliwości
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 11.10.2019 15:57

Duchy istnieją? 11 zdjęć, od których włos jeży się na głowie. Nie pozostawiają wątpliwości

DUCHY ISTNIEJĄ
thoughtcatalog.com

Duchy istnieją? Zastanawia się nad tym wiele osób. Na pewno każdy z nas słyszał wiele doniesień o nawiedzonych domach, opętanych osobach i miejscach, w których wyczuwa się nieprzyjemną, jakby nieziemską atmosferę. Te zdjęcia przedstawiają zjawiska, których nie da się inaczej wyjaśnić.

Wiele z nas było kiedyś świadkiem sytuacji, którą ciężko nazwać inaczej niż nadprzyrodzoną. Często zrzucamy to na przywidzenie albo światło. Co, jednak gdy dostajemy na zdjęciu dowód? Czy te fotografie są w stanie przekonać cię, że duchy istnieją? A może od zawsze w to wierzyłaś?

Te zdjęcia dowodzą, że duchy istnieją

duchy istnieją

Te dwie młode Filipinki musiały być przerażone, kiedy po raz pierwszy zobaczyły swoje zdjęcia. Wszyscy wyraźnie widzimy niewyraźny kształt, zaciskający dłoń na ramieniu jednej z nich.

duchy istnieją

To zdjęcie płonącego budynku mrozi krew w żyłach. Strażacy zapewniali, że w środku nikogo nie było. Zresztą, mała dziewczynka nie stałaby tak spokojnie w płomieniach.

duchy istnieją

Zdjęcie tej starszej kobiety nie wzbudziłoby żadnych podejrzeń, gdyby nie fakt, że fotograf zarzeka się, że parking za nią był zupełnie pusty.

duchy istnieją

Fotograf Neil Sandbach był przerażony, kiedy zobaczył na jednym ze swoich zdjęć staroświecko ubraną dziewczynkę, której na pewno tam nie było.

duchy istnieją

Mabel Chinnery zrobiła zdjęcie swojemu mężowi czekającemu na nią w aucie w 1959 roku. Tylne siedzenie powinno być puste, a jednak — widoczna na nim postać to, według Mabel, jej zmarła matka, której grób kobieta właśnie odwiedzała.

duchy istnieją

Posadzenie dziecka na grobie już samo w sobie byłoby makabrycznym pomysłem. Prawda jest jednak jeszcze straszniejsza.

duchy istnieją

Właściciele tego domu od dłuższego czasu twierdzili, że jest nawiedzony. Nikt im nie wierzył, dopóki nie zrobili tego mrożącego krew w żyłach zdjęcia widmowemu chłopcu.

duchy istnieją

Kiedy temu aktorowi robiono zdjęcie w kowbojskim przebraniu, nikt nawet nie podejrzewał, że powstanie dowód na to, że duchy istnieją.

duchy istnieją

Ta widmowa kobieta siedząca na nagrobku przyprawia wszystkich o dreszcze.

duchy istnieją

Taki widok na schodach starej posiadłości to chyba najstraszniejsza rzecz, jaką można sobie wyobrazić!

duchy istnieją

Czy widzieliście kiedyś coś dosadniej wskazującego na to, że duchy istnieją?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Luka w Androidzie pozwala przejąć kontrolę nad smartfonem. Lista zagrożonych modeli
  2. Uwielbiany piosenkarz stracił ukochaną żonę. Wszystko przez wpływ sekty
  3. Czy koty wyczuwają choroby? Wszystko, co trzeba wiedzieć
  4. Gwiazda TVP przez dwa lata ukrywała rozstanie z mężem. Informacje dopiero teraz wyszły na jaw
  5. Zjadła w restauracji Gessler, spojrzała na rachunek i zagotowało się w niej. Poczuła się oszukana, już nigdy nie zje u gwiazdy TVN
  6. Narzeczona się rozpłakała, po chwili wszyscy goście zalali się łzami. Przez słowa pana młodego wypowiedziane przed ołtarzem

źródła: thoughtcatalog.com

Tagi: duchy zdjęcia
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik