Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > 5 osób, które naprawdę żyły z niewiarygodnymi chorobami. Zdjęcie nr 3 mrozi krew w żyłach
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 09.12.2019 18:02

5 osób, które naprawdę żyły z niewiarygodnymi chorobami. Zdjęcie nr 3 mrozi krew w żyłach

dziwne choroby
fot. wikipedia.org

Dziwne choroby, na jakie cierpieli ci ludzie, dzisiaj zapewne zostałyby wyleczone za pomocą prostych operacji, jeszcze w niemowlęctwie. Niestety, oni żyli w dużo trudniejszych czasach, w których mało zaawansowana medycyna oraz uprzedzone społeczeństwo sprawiały, że ich przyszłość nie rysowała się różowo. Większość z tych osób jest nam znana, ponieważ jedyne miejsce, w którym mogli się odnaleźć był cyrk.

Dziwne choroby uczyniły ich sławnymi

1.Podwójny Człowiek

dziwne choroby

Jean Libbera urodził się z wrośniętym w jego ciało pasożytniczym bratem bliźniakiem, o imieniu Jacques, który był żywy i mógł normalnie się poruszać. Jego głowa znajdowała się we wnętrznościach brata.

2.Wielki Lentini

dziwne choroby

Francisco Lentini, znany jako Wielkie Lentini również urodził się z pasożytniczym bliźniakiem — niewykształconym bratem syjamskim. W młodości używał trzeciej nogi do gry w piłkę, kiedy jego rodzina przeniosła się do Stanów Zjednoczonych, dołączył do cyrku i stał się sławny.

3.Francuski Anioł

dziwne choroby

Mistrz wrestlingu urodził się w górach Ural dwójce Francuzów, jako Maurice Marie Joseph Tillet. Przez większość młodości w jego wyglądzie nie było nic niezwykłego. Dopiero w wieku 17 lat zaczął zauważać na ciele nietypową opuchliznę. Kiedy rozpoczęła się II wojna światowa, wyemigrował do Stanów Zjednoczonych i zaczął walczyć jako Francuski Anioł.

4.Dziewczyna Wielka Stopa

dziwne choroby

Fanny Mills urodziła się w 1860 roku, w czasach, kiedy dziwne choroby praktycznie dyskwalifikowały ludzi z normalnego życia. W wieku 25 lat rozpoczęła karierę w cyrku, rok później wyszła za mąż za starszego 20 lat mężczyznę, który w zamian za poślubienie jej otrzymał farmę i 5 tysięcy dolarów.

5.Dziewczynka Wielbłąd

dziwne choroby

Ella Harper urodziła się z chorobą, przez którą jej kolana zginały się w drugą stronę, sprawiając, że dziewczynka mogła poruszać się jedynie na czworaka. Do trupy cyrkowej dołączyła w wieku 12 lat, pozostawiła za sobą to życie cztery lata później, planując zdobycie edukacji.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najczęstsze objawy nowotworu głowy i szyi. Warto je znać
  2. Ksiądz gwałcił Iwonę, od kiedy skończyła 12 lat. Kazał jej o tym mówić w konfesjonale
  3. Panna młoda była gotowa, by powiedzieć „tak”. Nagle pan młody zatrzymał ją i zwrócił się do innej kobiety
  4. Syn rozbił stary wazon. Gdy mama zobaczyła, co było w środku, natychmiast zawołała męża
  5. Rozwiodła się z mężem, który znęcał się nad nią i dziećmi. Po 10 latach dostała list, odebrało jej mowę
  6. Media dotarły do informacji o stanie zdrowia Kaczyńskiego. Konieczna jest kolejna operacja

źródła: webniusy.com, wikipedia.org

Powiązane
mamy gwiazd
Dopasuj mamę do gwiazdy! Niektóre z nich są identyczne. 6 na 10 to już dobry wynik