Lifestyle.Lelum.pl > Weterynarz

Weterynarz

Ukryta kamera
07.02.2020 12:50 Ukryta kamera nagrała, co weterynarz robi kotu, gdy nikt nie patrzy

Ukryta kamera zarejestrowała, co dzieje się w lecznicy zwierząt, kiedy nikt się temu nie przygląda. Spodziewalibyście się takiego zachowania, po weterynarzu? My nie jesteśmy pewni, co o tym sądzić. Wszyscy natomiast są szczęśliwi, że to zachowanie lekarki udało się uchwycić na taśmie. Nasze zwierzaki to dla wielu osób ich oczko w głowie i ukochany członek rodziny. Dawno już przeminęły czasy, kiedy ktoś się temu dziwił. Z tego też powodu, kiedy pozostawiamy futrzaka u weterynarza, spodziewamy się, że zostanie mu tam zapewniona profesjonalna, specjalistyczna opieka. Pewnie wielu z nas chciałoby, żeby na wszelki wypadek była tam zamontowana ukryta kamera.

19.11.2019 09:22 Kotka próbowała wkraść się do kliniki weterynaryjnej. Była zdesperowana

Kotka rozpaczliwie próbowała wkraść się do kliniki weterynaryjnej. Lekarze początkowo nie wiedzieli dlaczego, jednak gdy zrozumieli byli pod ogromnym wrażeniem. Kotka była wprost zdesperowana, aby dostać się do środka. Kotka próbowała za wszelką cenę wkraść się do weterynarza. Stała przed kliniką dość długo, jednak nikt nie zwracał na nią uwagi. Dopiero po długim czasie ktoś się nad nią zlitował. Dlaczego tak jej zależało, by wejść do gabinetu?

Weterynarz
29.09.2019 20:56 Weterynarz znalazł w żołądku byka niewiarygodne rzeczy. Zwierzę bardzo cierpiało

Weterynarz dokonał szokującego odkrycia. Podczas operacji byka w jego żołądku zobaczył coś, co zupełnie nim wstrząsnęło. Pomimo ogromnego doświadczenia czegoś takiego nie widział jeszcze nigdy. Kiedy filmik trafił do sieci, reakcja ludzi była natychmiastowa. Ostrzegamy, że nagranie jest naprawdę drastyczne. Ból, który znosił ten zwierzak każdego dnia, musiał być ogromny. To, co znajdowało się w jego żołądku przeszło najśmielsze oczekiwania wszystkich. Na czele z wyspecjalizowaną ekipą weterynarzy. Lekarze, chcąc ulżyć mu w cierpieniu, zdecydowali się na operację. Po chwili wszystko stało się jasne.