Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Weterynarz znalazł w żołądku byka niewiarygodne rzeczy. Zwierzę bardzo cierpiało
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 29.09.2019 20:56

Weterynarz znalazł w żołądku byka niewiarygodne rzeczy. Zwierzę bardzo cierpiało

Weterynarz
Screen z filmiku Youtube

Weterynarz dokonał szokującego odkrycia. Podczas operacji byka w jego żołądku zobaczył coś, co zupełnie nim wstrząsnęło. Pomimo ogromnego doświadczenia czegoś takiego nie widział jeszcze nigdy. Kiedy filmik trafił do sieci, reakcja ludzi była natychmiastowa. Ostrzegamy, że nagranie jest naprawdę drastyczne.

Ból, który znosił ten zwierzak każdego dnia, musiał być ogromny. To, co znajdowało się w jego żołądku przeszło najśmielsze oczekiwania wszystkich. Na czele z wyspecjalizowaną ekipą weterynarzy. Lekarze, chcąc ulżyć mu w cierpieniu, zdecydowali się na operację. Po chwili wszystko stało się jasne.

Weterynarz dokonał szokującego odkrycia

Weterynarz tę operację najprawdopodobniej zapamięta do końca życia. Pomimo tego, że niebywale traumatyczne, pokazuje całą prawdę.
O co właściwie chodzi? Śpieszymy z odpowiedzią.

Tingu to byk, który na ulicach Indii mieszka w zasadzie od zawsze. Jego obecność dla nikogo nie jest już zaskoczeniem. Musicie wiedzieć, że zwierzak był chory i potrzebował natychmiastowej pomocy. Gdyby nie interwencja lekarza i wolontariuszy z Animal Aid Unlimited zwierzę prawdopodobnie pożegnałoby się z życiem.

Weterynarz

Weterynarz dokonał szokującego odkrycia.

W momencie, gdy osłabiony i zmęczony chorobą byk poddany został operacji… cała prawda wyszła na jaw.

W jego żołądku znajdowały się rzeczy, w które trudno jest uwierzyć

I gdyby nie filmik dokumentujący operacje, najprawdopodobniej wszyscy uznaliby to kiepski żart. Pewnie wam też będzie trudno w to uwierzyć, ale z jego wnętrza usunięto ponad 20 kg tworzywa sztucznego.
Śmieci, plastik i liczne insekty to tylko niektóre rzeczy, które dostrzec możemy na nagraniu. Zaraz po skończonej operacji na jego twarzy maluje się ogromna ulga i wdzięczność.

ZOBACZ FILMIK:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wyślą na wakacje do Grecji i jeszcze zapłacą. Biuro podróży oferuje pracę marzeń
  2. Księżna Diana zginęła w wypadku przez taksówkarza? Po latach wychodzą nowe fakty w sprawie
  3. Dziewczyna została skatowana przed szkołą. Uczniowie wszystko nagrali, kibicując napastniczce
  4. Agata Duda w spektakularnej sukni w Belgii. Pierwsza Dama wygląda, jak milion dolarów!
  5. Nie żyje Jan Kobuszewski
  6. Kiedy ksiądz powiedział Ewelinie, ile żąda za udzielenie ślubu, kobieta zdębiała. Takiej chciwości jeszcze nie widziała w swoim życiu
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik