Lifestyle.Lelum.pl > Va Banque

Va Banque

Krzysztof Gliński
01.05.2024 18:31 Historyczny wynik w “Va Banque”. Już nikt tego nie powtórzy

Teleturniej “Va Banque” ma nowego rekordzistę. Krzysztof Gliński dokonał czegoś, czego nie powtórzy żaden jego następca. Prowadzący program będą mieli co wspominać. Uczestnik na długo zapadnie im w pamięci.

Artur Baranowski
06.04.2024 20:34 Gdzie rekordzista, tam sukcesy. Baranowski ledwo wrócił do TVP, a tu takie wieści

Artur Baranowski szturmem zdobył serca widzów dzięki udziałowi w ”Jeden z dziesięciu”. Gdy pojawił się w teleturnieju ”Va Banque”, wszystkie oczy również były zwrócone na niego. Choć gra nie do końca poszła zgodnie z jego planem, może śmiało zaliczyć ten występ do udanych. Jaki rekord tym razem udało się pobić dzięki niemu?

Radosław Kotarski, Artur Baranowski
03.04.2024 19:51 Geniusz z "Jeden z dziesięciu" znowu w TVP! Nawet prowadzący nie krył rozczarowania

Powszechnie okrzyknięty “geniuszem ze Śliwnik”, Artur Baranowski zawiódł i nie sprostał zadaniu obronienia swojej legendy. W najnowszym odcinku programu “Va Banque” poszło mu… po prostu źle. Nie prowadził przez ani jedną z trzech rund programu.

Baranowski w Va Banque
03.04.2024 17:16 Baranowski zasłynął w "Jeden z dziesięciu". Niebywałe, co potrafi zrobić w 15 sekund

Program „Jeden z dziesięciu” od lat przyciąga przed ekrany wiernych fanów, ale naprawdę głośno o tym kultowym formacie zrobiło się po fenomenalnym występie Artura Baranowskiego, który z miejsca podbił serca widzów. Ekonomista ze Śliwnik wraca do mediów w wielkim stylu. Czy pobije kolejny rekord?

Artur Baranowski
30.03.2024 19:40 Geniusz z "Jeden z dziesięciu" wraca do gry! Wiemy, kiedy zawalczy o DUŻE pieniądze

Pan Artur Baranowski zyskał rozpoznawalność z dnia na dzień, a wszystko za sprawą udziału w programie „Jeden z dziesięciu”. Uczestnik ustanowił w słynnym programie niesamowity rekord, a jego występ szybko stał się prawdziwym hitem. Wkrótce będzie można zobaczyć go w innym teleturnieju. Wiemy już, kiedy włączyć telewizory!

Tomasz Orzechowski w Jeden z Dziesięciu i Milionerzy
27.03.2024 14:12 Wygrał milion, w “Jeden z dziesięciu” miał rekord, ale akurat tu poległ

Niekwestionowany weteran teleturniejów powrócił. Artur Orzechowski, były rekordzista programu “Jeden z dziesięciu” i zwycięzca formatu “Milionerzy” ponownie wziął udział w “Va Banque”. Choć tym razem mu się nie powiodło, nie zamierza się poddawać.

Artur Baranowski
24.03.2024 16:15 Rekordzista “Jeden z dziesięciu” wraca!

Artur Baranowski zasłynął w Polsce ze względu na swój niezwykły popis w programie “Jeden z dziesięciu”. Mężczyzna osiągnął w nim najwyższy możliwy do uzyskania wynik. Pomimo późniejszych problemów z dotarciem na wielki finał formatu, zapisał się w mediach jako niekwestionowany rekordzista. Okazuje się, że prawdopodobnie już niedługo zobaczymy go w kolejnym programie.

Jolanta Lothe
25.03.2021 17:45 Uczestnik programów TVP nie żyje. Zbigniew O. występował w „Jeden z dziesięciu” i „Va Banque”

Media obiegła przykra wiadomość o śmierci uczestnika programów TVP takich, jak „Jeden z dziesięciu” i „Va Banque”. Na profilu Gdziekolwiek jesteś, pojawiła się informacja, że pan Zbigniew O. nie żyje. Mężczyzna był poszukiwany przez bliskich i rodzinę, niestety poszukiwania zakończyły się tragicznie. Na profilu Gdziekolwiek jesteś, pojawił się komunikat dotyczący pana Zbigniewa: – 22 marca br. około godziny 12.30 rozmawiał z kolegą z pracy poprzez messengera. Około godziny 14 napisał SMS- a do swojego szefa, w którym poinformował go, że zakończa pracę i nikt go więcej nie zobaczy. Teraz już wiadomo, że mężczyzna nie żyje.