Lifestyle.Lelum.pl > Syn Zenka Martyniuka

Syn Zenka Martyniuka

Daniel Martyniuk może poszczycić się nietypowym wykształceniem, fot. Facebookdaniel.martyniuk.39, CanvaLUM3N, pixabay
04.01.2024 13:24 Nie uwierzysz, jakie wykształcenie ma Daniel Martyniuk. W Polsce niewiele osób je posiada

Daniel Martyniuk zwykle trafia na medialne nagłówki za sprawą swoich wybryków. Tak też było kilka dni temu, gdy syn Zenka miał awanturować się po zakończeniu imprezy „Sylwester z Dwójką”. Co ciekawe, mężczyzna może pochwalić się niezwykle rzadkim wykształceniem. 

Wyciekło nagranie z zakopiańskimi popisami Daniela Martyniuka, fot. YouTube/ TVP VOD, Facebook/Super Express
04.01.2024 10:07 Wyciekło nagranie z zakopiańskimi popisami Daniela Martyniuka. Internauci płaczą ze śmiechu (Wideo)

Nie milkną echa incydentu z udziałem Daniela Martyniuka, do którego miało dojść kilka dni temu. Do sieci wyciekło nagranie, na którym syn Zenka daje popis swoich umiejętności w Zakopanem…

Rodzina Martniuków komentuje sytuację z udziałem Daniela w Zakopanem, fot. KAPiF, Instagram/danielmartyniuk89
04.01.2024 09:03 To hit, jak Daniel Martyniuk skomentował zakopiańską burdę. Zaskakujące słowa

W mediach wciąż powraca sytuacja incydentu z udziałem Daniela Martyniuka, do którego miało dojść niedługo po „Sylwestrze z Dwójką” w Zakopanem. Syn sławnego wokalisty miał wdać się w bójkę w hotelu, co wymagało interwencji policji. Jak syn Zenka skomentował swoją zakopiańską burdę?

Daniel Martyniuk i Zenek Martyniuk
02.01.2024 12:14 Nie mieści się w głowie, co Daniel Martyniuk robił 7 dni przed aferą. W największych koszmarach nic nie wskazywało na klęskę

Nowy rok - nowy ja. Czyżby Daniel Martyniuk wziął sobie te słowa do serca? Ostatnie dwanaście miesięcy wskazywało na wyraźną poprawę zachowania syna gwiazdora disco polo. To jednak zmieniło się ostatniej nocy roku, podczas której 34-latek został wyprowadzony z hotelu w kajdankach. Czy sylwestrowe wydarzenia zwiastują koniec rajskiego małżeństwa?

narzeczona Daniela Martyniuka
21.08.2022 18:40 Będzie ślub, Daniel Martyniuk z partnerką zaręczyli się. Są razem przeszczęśliwi

Radosna wiadomość obiegła media. Daniel Martyniuk właśnie oświadczył się ukochanej. Na Instagramie Faustyny pojawiła się relacja, a na niej — uchwycona magiczna chwila szczęścia. Syn króla disco polo wybrał niezwykły pierścionek dla swojej wybranki. Już od jakiegoś czasu w mediach pojawiały się znaki, zwiastujące, że Daniel Martyniuk zamierza się ustatkować. Teraz wreszcie nadeszła długo wyczekiwana chwila. Na Instagramie Faustyny Jemiołkowskiej pojawiła się radosna relacja: W tle spokojna woda i szuwary, a zakochani z dumą prezentują pierścionek.

Daniel Martyniuk
07.12.2021 19:41 Sąd zdecydował w sprawie Daniela Martyniuka. Wymiar sprawiedliwości bezlitosny dla syna Zenka

Daniel Martyniuk miał nadzieję na złagodzenie wyroku sądu z marca 2021 roku, w wyniku którego stracił prawo jazdy na sześć lat. Jaki był wynik jego apelacji? Sędzia zwróciła się do niego w ostrych słowach. Syn Zenka Martyniuka stracił prawo jazdy w 2018 roku na trzy lata. Miał je odzyskać w 2021, ale okazało się, że w międzyczasie wsiadał do samochodu, ponownie łamiąc przepisy. Dlatego sąd zdecydował odebrać mu prawo jazdy na 6 lat. Czy Danielowi udało się uzyskać złagodzenie tej decyzji?