Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Będzie ślub, Daniel Martyniuk z partnerką zaręczyli się. Są razem przeszczęśliwi
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 21.08.2022 18:40

Będzie ślub, Daniel Martyniuk z partnerką zaręczyli się. Są razem przeszczęśliwi

narzeczona Daniela Martyniuka
fot. instagram.com/faustynaaj

Radosna wiadomość obiegła media. Daniel Martyniuk właśnie oświadczył się ukochanej. Na Instagramie Faustyny pojawiła się relacja, a na niej — uchwycona magiczna chwila szczęścia. Syn króla disco polo wybrał niezwykły pierścionek dla swojej wybranki. 

Już od jakiegoś czasu w mediach pojawiały się znaki, zwiastujące, że Daniel Martyniuk zamierza się ustatkować. Teraz wreszcie nadeszła długo wyczekiwana chwila. Na Instagramie Faustyny Jemiołkowskiej pojawiła się radosna relacja: W tle spokojna woda i szuwary, a zakochani z dumą prezentują pierścionek.

Daniel Martyniuk przeszedł długą drogę. Teraz podjął ważną, życiową decyzję

Jeszcze pod koniec ubiegłego doku niepokorny syn czołowej gwiazdy disco polo figurował w nagłówkach w niezbyt korzystnych okolicznościach. Daniel Martyniuk nie tylko miewał problemy z prawem — kontrowersje budziły także jego aktywności na Instagramie, gdzie nie wahał się rzucać obelg pod adresem innych.

Mężczyzna rzucał niewybredne uwagi nie tylko pod adresem sędzi, która nie zgodziła się na obniżenie wyroku w sprawie jego prawa jazdy. W przeszłości oberwało się także rodzinie jego ówczesnej partnerki  „banda oszustów, którzy kupili sobie dyplomy i wstrzykują ludziom benzynę w usta” — jak ich nazwał.

Od tego czasu jednak wiele się zmieniło. Wygląda na to, że potomek króla disco polo przeszedł metamorfozę, a co ważniejsze — zakopał topór wojenny z niedoszłymi teściami i na nowo rozkochał w sobie dawną miłość. Ograniczył swoją aktywność w mediach, i obecnie tylko ze wpisów Faustyny Jemiołkowskiej wiemy, co się u nich dzieje. A dzieje się sporo!

Daniel Martyniuk oświadczył się ukochanej. Szczęśliwi, pochwalili się nietuzinkowym pierścionkiem

Dopiero co zastanawialiśmy się, kiedy nadejdzie wiadomość o ślubie po tym, jak syn Zenka spędził wakacje ze swoją ukochaną i jej najbliższymi. Nieoczekiwanie na Instagramie Faustyny pojawiła się zaskakująca relacja.

Zakochani spędzili słoneczne popołudnie w kajaku lub łódce i właśnie w tych niezwykłych okolicznościach postanowili podzielić się ze światem swoim szczęściem. Jemiołkowska z dumą prezentowała dłoń, a na jej palcu lśnił złoty, zaręczynowy pierścionek. Nie z pojedynczym oczkiem, lecz… całym, różnobarwnym ornamentem z drobnych kamyczków. 

I said yes [„powiedziałam tak”, przyp. red] – ogłosiła świeżo upieczona narzeczona.

Oboje uśmiechali się do zdjęcia i wszystko wskazuje na to, że są ze sobą bardzo szczęśliwi. Pozostaje nam tylko życzyć przyszłym nowożeńcom wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Daniel Martyniuk
Daniel Martyniuk

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zenek Martyniuk nie zapłaci za kolejne wesele syna. Ukochana Daniela ostro odpowiedziała gwiazdorowi disco polo
  2. Dramat Piotra Gąsowskiego na lotnisku. Ciężko uwierzyć, jak go potraktowano. „Miało być pięknie”
  3. Edyta Górniak musiała pilnie interweniować ws. syna. Allan potrzebował pomocy specjalisty


Źródło: Pudelek