Lifestyle.Lelum.pl > Sylwester Z Polsatem

Sylwester Z Polsatem

Menedżer Krzysztofa Krawczyka krytykuje sylwestra TVP i Polsatu, fot. kadr z programu „Sylwestrowa Moc Przebojów”, KAPiF
01.01.2024 14:20 Porównał wokalistkę do świni. Skandaliczne słowa menedżera Krzysztofa Krawczyka o sylwestrze w Polsacie. Co za tupet

Choć wiele osób urządza lub udaje się na przyjęcia w ostatnią noc w roku, niektórzy z różnych powodów decydują się spędzić ten dzień w domowym zaciszu. Takie osoby mogą skusić się na sporą dawkę rozrywki oferowaną przez stacje TVP i Polsat, które od lat organizują huczne imprezy. 

Doda krytykowana po występie podczas sylwestra Polsatu, fot. kadr z programu „Sylwestrowa Moc Przebojów”
01.01.2024 13:11 Doda miała być gwiazdą sylwestra Polsatu. Po tym, co zrobiła, zbiera od fanów największe cięgi. “Bardzo słabo”

W ostatnią noc w roku stacje telewizyjne walczyły o uwagę widzów, zapewniając im ogromną dawkę rozrywki. Zarówno widzowie sylwestra TVP, jak i imprezy organizowanej przez Polsat mogli liczyć na wiele emocji. Występy poszczególnych wykonawców poddane zostały jednak krytyce w sieci. 

07.01.2022 09:17 Internauta pokazał, co działo się podczas sylwestra w Polsacie. „Nikogo nie ma, pusto na scenie”

Sylwestrowa Moc Przebojów w Chorzowie okazała się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Na scenie pojawiły się największe gwiazdy, a Polsat cieszył się ogromną oglądalnością. Teraz pewien tiktoker ujawnił, jak naprawdę wyglądał koncert. Okazało się, że Sylwester 2021 w Polsacie na żywo nie wyglądał tak, jak mogliśmy sobie wyobrażać, oglądając wydarzenie w telewizji. Pewien tiktoker nagrał, co w rzeczywistości działo się w Chorzowie.