Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Doda miała być gwiazdą sylwestra Polsatu. Po tym, co zrobiła, zbiera od fanów największe cięgi. “Bardzo słabo”
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 01.01.2024 13:11

Doda miała być gwiazdą sylwestra Polsatu. Po tym, co zrobiła, zbiera od fanów największe cięgi. “Bardzo słabo”

Doda krytykowana po występie podczas sylwestra Polsatu, fot. kadr z programu „Sylwestrowa Moc Przebojów”
Doda krytykowana po występie podczas sylwestra Polsatu, fot. kadr z programu „Sylwestrowa Moc Przebojów”

W ostatnią noc w roku stacje telewizyjne walczyły o uwagę widzów, zapewniając im ogromną dawkę rozrywki. Zarówno widzowie sylwestra TVP, jak i imprezy organizowanej przez Polsat mogli liczyć na wiele emocji. Występy poszczególnych wykonawców poddane zostały jednak krytyce w sieci. 

Doda jedną z gwiazd sylwestra Polsatu

Jedną z największych gwiazd imprezy sylwestrowej Polsatu, czyli „Sylwestrowej Mocy Przebojów”, była Doda. Piosenkarka została zapowiedziana przez Krzysztofa Ibisza w szokujący sposób. Prezenter informujący widzów o tym, kto zaraz pojawi się na scenie, zdecydował się na dość zaskakujące słowa:

Przed państwem najseksowniejsze cztery litery w kraju — Doda!

Wokalistka przyciągnęła zarówno pod scenę jak i przed ekrany tłumy widzów. Nie wszyscy byli jednak zachwyceni jej wykonaniem. 

Dziennikarka zmiażdżyła Sylwestra TVP. Pojechała na miejsce i aż nie mogła uwierzyć, co się tam wyprawia Koszmarne sceny podczas Sylwestra TVP. Nie dało się patrzeć na to, co zafundowała sobie i widzom Viki Gabor

Doda wykonała swoje największe hity

Doda pojawiła się na scenie „Sylwestrowej Mocy Przebojów” kilkukrotnie. Wokalistka ciesząca się dużą popularnością podczas swoich wejść zdecydowała się na wykonanie największych przebojów ze swojej najnowszej płyty „Aquaria”, w tym utworu „Mama”, podczas którego na scenie towarzyszyły jej „ciężarne” tancerki. Także sama Doda kilka dni temu pochwaliła się zdjęciem z brzuszkiem, który promował teledysk do tego utworu, co rozpętało prawdziwą burzę w mediach społecznościowych.

Doda na scenie Polsatu zaprezentowała także takie utwory jak „Fake Love” oraz „Nim Zajdzie Słońce”.

ZOBACZ TEŻ: Ludziom opadły szczęki na widok Justyny Steczkowskiej. Ciasny strój wszystko odsłonił a ludzie pytają o jedno

Doda w ogniu komentarzy

Utwór „Nim Zajdzie Słońce” Doda wykonała na scenie „Sylwestrowej Mocy Przebojów” wraz ze Smolastym. Nagranie ich występu trafiło także do mediów społecznościowych, gdzie szybko posypały się komentarze. Nie wszystkie są jednak pozytywne – pojawiło się wiele zarzutów dotyczących jakości wykonania utwory przez artystkę. Część internautów, w tym także osoby, które były obecne pod sceną w Chorzowie, stają jednak w obronie artystki i argumentują, że problemem nie był wokal Dody, a problemy po stronie Polsatu, który w transmisji nie był w stanie oddać właściwie dźwięków. 

  • Moim zdaniem wykonanie tej piosenki nie było najlepsze, ale to tylko moje zdanie. Myślę, że niektórzy spodziewali się czegoś więcej po Dodzie.
  • Wykonanie na żywo tragedia.
  • Nie wiem, co się stało z głosem Dody na początku, wg przez cały kawałek średnio.
  • Co tam się dziś muzycznie wydarzyło? Koszmar w TV. Biedni artyści, dźwiękowo PORAŻKA.
  • W Polsacie mieli jakiś problem z nagłośnieniem w tv. Można to było też zauważyć u innych wokalistów.
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania