Sms

policja radiowozy, alert RCB, telefon
24.10.2023 18:41 RCB wysłało dzisiaj ostrzegawczego SMS-a do Polaków. Dotyczy miejscowości, gdzie policja prowadzi akcję

Alerty RCB są sprawdzonym, polskim systemem ostrzegania przed różnorodnymi zagrożeniami, które wysyłane są za pośrednictwem smsów. Dziś Polacy po raz kolejny otrzymali ostrzegawczą wiadomość. Dotyczy ona sprawy, którą już od kilku dni żyje cały kraj. Czy możemy czuć się bezpiecznie? Służby przekazały jasne wytyczne.

teściowa
24.09.2021 00:34 Coraz więcej osób dostaje dziwnego SMSa informującego o kwarantanne. Lepiej go nie otwierać

W sieci na wielu forach internetowych pojawiły się informacje o niepokojących SMSach, które docierają do coraz większej ilości osób. Ich treść dotyczy kwarantanny, którą rzekomo nałożono na adresata wiadomości. –Zostałeś skierowany na 10-dniową kwarantannę — brzmi początek SMSa, który dotarł już do sporej grupy osób. Do wiadomości dołączony jest link, lepiej go nie otwierać.

granica polsko-białoruska
04.09.2021 18:34 Wielu Polaków dostało dziś SMS-a od rządu o identycznej treści. Każdy, kto go otrzymał musi się podporządkować

Rządowe centrum bezpieczeństwa wysłało dziś SMS do wielu osób z województwa podlaskiego i lubelskiego. Alert związany jest z wprowadzeniem stanu wyjątkowego na tych terenach. Od jakiegoś czasu Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysyła wiadomości do obywateli, tzw. alerty RCB. Najczęściej informują one o niebezpieczeństwach pogodowych lub zagrożeniach związanych z poszukiwanymi przestępcami.

telefon
24.07.2021 13:55 Uwaga na wiadomości od oszustów. Jak brzmi ich treść?

CERT ostrzega przed nowego typu oszustwom smsowym. Jak wygląda treść podejrzanych wiadomości i co zrobić, by uniknąć oszustwa? CERT informuje o zgłoszeniach nowych oszustw za pośrednictwem wiadomości SMS Oszuści podają się za Urząd Skarbowy i grożą windykacją Radzimy jak uniknąć niebezpieczeństwa Otrzymałeś dziwny sms, w którym Urząd Skarbowy informuje cię o długu i wysyła link do uregulowania płatności? Absolutnie w niego nie wchodź. To nowy rodzaj smsowych oszustw, na szeroką skalę.

sms
23.06.2021 18:09 Tysiące Polaków dostanie dziś SMSa z pilnym ostrzeżeniem. Lepiej nie wychodzić z domu: „Możliwe podtopienia”

Tysiące Polek i Polaków już dostało, bądź już wkrótce otrzyma SMSa z ostrzeżeniem od Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. Z treści przesłanego komunikatu wynika, że dziś możliwe są burze, grad, silny wiatr i ulewny deszcz. Upał i wysokie temperatury na zewnątrz wkrótce mogą na chwilę odpuścić. Z informacji przekazywanych przez Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wynika, że dziś możemy spodziewać się burz, a nawet gradu.

pogrzeb
22.05.2021 12:18 Córka wysłała SMS-a na numer nieżyjącego ojca. Była zaskoczona tym, kto jej odpisał

Córka nie mogąc pogodzić się ze śmiercią taty, zaczęła wysyłać do niego SMS-y. Nie spodziewała się, że w rocznicę jego śmierci otrzyma odpowiedź. Śmierć bliskiej osoby zawsze jest potwornym ciosem. W tym wypadku mówimy o ojcu i córce, których łączyła niezwykła więź. 23-letnia Chastity Patterson nie mogła pogodzić się ze śmiercią swojego taty. Kobieta znalazła jednak pewien sposób, który przynosił jej ukojenie. Było to wysyłanie SMS-ów na dawny numer swojego taty. Robiła to przez kilka lat, aż w końcu w 4 rocznicę śmierci ojca otrzymała odpowiedź, której się nie spodziewała.

kobieta
12.05.2021 21:12 Chciał wysłać SMSa do kolegi, a wysłał do żony. Kobieta zalała się łzami „Aśka jest tak tłusta. Przytyła po ciąży”

Kobieta nie spodziewała się, że przez jednego SMSa od męża poczuje się aż tak zraniona. Asia i Tomek są małżeństwem od 3 lat. 29-latka niedawno urodziła synka i od tego momentu ich idealne życie trochę się zmieniło, kobieta nie sądziła jednak, że aż tak bardzo. Asia przypadkiem dowiedziała się, co naprawdę myśli o niej mąż. Tomek, zamiast wysłać SMSa do swojego kolegi, wysłał go do żony. Na widok wiadomości kobieta nie mogła opanować łez.

mąż
01.05.2021 23:04 Uwaga, wielu Polaków już otrzymało niebezpieczne SMSy. „Prosimy naszych Klientów, aby zachowali szczególną ostrożność, ignorowali takie wiadomości”

Wielu Polaków otrzymało niebezpieczne SMSy, których otwarcie mogłoby się skończyć dla nich niekoniecznie dobrze. Klienci PGE dostają fałszywe wiadomości, informujące o tym, iż mają obowiązek uiścić nieuregulowaną dotąd należność, w innym wypadku zostanie im odłączony prąd. PGE wystosowało do swoich klientów pilne ostrzeżenie w związku z niebezpiecznymi wiadomościami: –Prosimy naszych Klientów, aby zachowali szczególną ostrożność.

Grill
01.05.2021 20:38 Rozpaliła z partnerem grilla na balkonie. Następnego dnia dostała SMSa od sąsiada

Kiedy za oknem robi się coraz cieplej, większość z nas zaczyna myśleć o ognisku lub grillu ze znajomymi. Alicja i jej partner mimo utrudnionych warunków postanowili rozpalić właśnie grilla. Mieszkają w bloku, jednak zdecydowali się na wieczorną posiadówę piekąc kiełbaski i inne przysmaki. Następnego dnia otrzymali zaskakującego SMSa od sąsiada. Grill na balkonie z sąsiadami? W dobie pandemii koronawirusa takie rozwiązanie jest świetną opcją, czego idealnym przykładem jest Alicja i jej partner. Para zainicjowała balkonową integrację, a następnego dnia dostała nawet podziękowania.

02.04.2021 12:37 W nocy tysiące Polaków dostało SMS-a z rządowego systemu. Chodzi o terminy szczepień

W nocy z czwartku na piątek wielu Polaków dostało wiadomość rządowego systemu informacyjnego. Chodziło o przełożenie terminów szczepień, o czym głośno było wczoraj w całym kraju. Przypomnijmy, że doszło do błędu w systemie. Wczoraj przed południem wielu osobom powyżej czterdziestego roku życia udało się zapisać na szczepienia. Niestety, szef KPRM Michał Dworczyk oświadczył później, że Polacy otrzymali taką wiadomość w wyniku błędu systemu i trzeba liczyć się ze zmianą terminów.

SMS
26.11.2020 13:25 Kąpał się, kiedy przyszedł do niego SMS. Żona zobaczyła wiadomość od kochanki, odpisała jej w mistrzowski sposób

Mąż Izy, Robert brał prysznic, kiedy w pewnym momencie przyszedł do niego SMS. Małżonka zaintrygowana późną porą wiadomości do męża postanowiła go odczytać. Jego autorką była niejaka Edyta, a treść SMS-a brzmiała – Lizaczku, zajęty jesteś? To nie pozostawiło Izie żadnych złudzeń, że jest zdradzana. Odpisała jej w bardzo kreatywny sposób. Po powrocie spod prysznica Robert zauważył, że małżonka trzyma jego telefon. Momentalnie jej go wyrwał i wyszedł z pokoju bez słowa. Kiedy odczytał ostatnie wymiany wiadomości, zamarł. Wówczas Iza oświadczyła mu, że to koniec ich małżeństwa. Robert został na lodzie. Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

BENEDYKT XVI
26.10.2020 10:06 Uwaga, wszyscy Polacy dostaną dziś identyczne SMSy. Już znamy ich treść

SMS, jaki dostaną dziś wszyscy Polacy, będzie zawierał bardzo ważną informację. Każdy Polak zostanie powiadomiony o tym, jak wygląda sytuacja. Znamy treść wiadomości, którą dziś otrzymamy. Identyczny SMS dostaną dzisiaj wszyscy Polacy. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa będzie informowało o wyjątkowej sytuacji w Polsce. Poznaliśmy, jak będzie brzmieć wiadomość.

BENEDYKT XVI
16.10.2020 18:31 Uwaga, wszyscy Polacy dostaną dziś bardzo podobnego SMSa. Znamy treść pilnej wiadomości

Instytucje, których zadaniem jest dbałość o bezpieczeństwo obywateli, nie tylko proszą o przestrzeganie restrykcji, ale także starają się przeprowadzać kontrole, by wyłapywać ludzi, którzy sobie z nich nic nie robią. Już od jutra w strefie czerwonej znajdą się aż 152 powiaty, zatem obostrzenia zostaną poddane jeszcze większemu rygorowi, by ograniczyć do minimum ryzyko zakażenia koronawirusem.ZOBACZ ZDJĘCIE:SMS od Rządowego Centrum Bezpieczeństwa trafi dziś do każdego Polaka. W jego treści można znaleźć niezbędne informacje o regionach objętych konkretnymi strefami. Rząd nalega na przestrzeganie panujących obostrzeń, które mają na celu walkę z epidemią koronawirusa. Dodatkowo w treści wiadomości można znaleźć odnośnik do oficjalnej strony internetowej rządu.Polacy, którzy posiadają maseczki ochronne na twarzach, bardzo często zapominają o jednej ważnej rzeczy. Otóż maseczka ma chronić nie tylko usta, ale i nos. Funkcjonariusze policji od dziś będą kontrolować ludzi, którzy nie przestrzegają tego obowiązku. ‼Uwaga #AlertRCB‼ Od soboty (17.10) nowe zasady bezpieczeństwa. Dziś mieszkańcy całej Polski otrzymają Alert RCB z informacją o obowiązku zasłaniania ust i nosa oraz linkiem „https://t.co/7tiGovS1wn” z pozostałymi obostrzeniami. pic.twitter.com/l3QK8kGiXl — Rządowe Centrum Bezpieczeństwa (@RCB_RP) October 16, 2020Dodatkowo Rządowe Centrum Bezpieczeństwa ma przypomnieć obywatelom o obowiązku zasłaniania ust oraz nosa. Każdy z Polaków powinien dostać informację dotyczącą strefy, w której obecnie się znajduje. Warto przypomnieć, że od jutra w strefie czerwonej znajdzie się m.in. Warszawa.Już dziś Rządowe Centrum Bezpieczeństwa po raz kolejny wyśle drogą SMS niezbędne informacje, w których Polacy zostaną ostrzeżeni przed panującą pandemią koronawirusa. W treści komunikatu będzie można znaleźć zawiadomienie, że od 17 października w życie wejdą nowe zasady bezpieczeństwa oraz odnośnik do oficjalnego serwisu internetowego Rzeczypospolitej Polskiej gov.pl. Można w nim znaleźć pozostałe zasady przestrzegania bezpieczeństwa.Koronawirus w Polsce. Policja podejmuje walkę z nieprzestrzegającymi obostrzeń Pilne: Episkopat apeluje do wiernych. Chodzi o niedzielne msze święte, niestety, już wszystko jasne Na wesele nagle wparowała policja, zaczęła wyprowadzać ludzi. Wszystko się nagrało Nowe zasady w L4. Nadchodzi wielka rewolucja w zwolnieniach lekarskich, Polacy będą wniebowzięci Posiadacze telefonów komórkowych otrzymają dzisiaj wiadomość, w której zostaną ostrzeżeni o strefach, w których obecnie się znajdują. Rząd robi wszystko, by Polacy stosowali się do obowiązujących restrykcji.Koronawirus w Polsce. Polacy otrzymają alerty od Rządowego Centrum Bezpieczeństwa

Agnieszka Włodarczyk
28.07.2020 17:17 Wszyscy Polacy dziś się dowiedzą. Chodzi o poważne zagrożenie

Polacy dostaną dziś SMS-a, który ostrzega ich przed poważnym zagrożeniem. Alert wysłany na telefony rodaków ma nas przygotować na dzisiejszy dzień, który może okazać się naprawdę niebezpieczny. Znamy treść wiadomości.Wiadomość, którą otrzymają dziś wszyscy Polacy to ostrzeżenie przed szalejącym żywiołem. Dziś w nocy niektórych z nas czeka poważne zagrożenie, chodzi o zmienną i niebezpieczną pogodę. W nocy mogą nas zaskoczyć burze z gradem, a także porywisty wiatr. Znamy pełną treść komunikatu.

18.07.2020 12:40 Jerzy Stuhr wysłał SMS-a do Krystyny Jandy. Zdradziła jego treść, nie spodziewała się, że przeczyta podobną wiadomość od niego

Andrzej Strzelecki miał pasję, o której nieliczni mają pojęcie. Była wyjątkowa, poświęcił jej naprawdę wiele Nauczyciel został pobity przez rasistów. Teraz wyciekło przerażające nagranie, grożą mu śmiercią Barbara Brylska dziś. Niesamowite, jak zmieniła się gwiazda polskiego kina Krystyna Janda otrzymała prywatną wiadomość, Jerzy Stuhr napisał do niej ze szpitalaKrystyna Janda niedawno była gościem w programie Rezerwacja, emitowanym w portalu onet.pl. Podczas rozmowy artystka zdradziła, że wie, jaki jest stan zdrowia Jerzego Stuhra oraz, że otrzymała od niego prywatną wiadomość. Na taką informację nie mogła się przygotować.Jerzy Stuhr przeszedł udar mózgu. Niedawno pisaliśmy o tym, że jego stan zmusił służby medyczne do podjęcia decyzji o transporcie lotniczym do innego szpitala. Według ostatnich doniesień medialnych, stan gwiazdora uległ poprawie, jednak to najbliższe dni będą decydujące.Jerzy Stuhr przeszedł udar mózgu. Aktor, który wygrał walkę z nowotworem oraz chorobą kariologiczną musi zmagać się z kolejnym, poważnym schorzeniem. Krystyna Janda, przyjaciółka gwiazdora wyznała, że dostała od niego wiadomość ze szpitala. Była wstrząśnięta.Jerzy Stuhr walczy o odzyskanie zdrowia po udarze, który przeszedł kilka dni temu. Krystyna Janda w szczerym wywiadzie zdradziła, że dostała prywatną wiadomość od aktora, który obecnie przebywa w szpitalu w Krakowie. Takiej treści nie mogła się spodziewać.

BENEDYKT XVI
11.07.2020 10:59 RCB wysyła dziś Polakom identyczne SMSy. Znamy ich treść, są nietypowe

SMS o nietypowej treści? Takich mogą się dziś spodziewać wszyscy mieszkańcy Polski. Zapewne nikt z nas nie oczekuje alertu od Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. A już na pewno nie o takiej treści. Wiemy, co znajdzie się w nietypowym ostrzeżeniu od RCB. Uprzedzamy wszystkich Polaków, by ci nie byli zaskoczeni. Co się w nim znajdzie?Nietypowy alert, którego mogą się spodziewać mieszkańcy Polski, będzie dotyczył… głosowania. A konkretniej zasad, jakie będą nas obowiązywały w drugiej turze wyborów prezydenckich, które odbędą się już w nadchodzącą niedzielę – 12 lipca. Treść SMS-a jest istotna, bo dotyczy wytycznych, jakie zaproponowało Ministerstwo Zdrowia.

Agnieszka Włodarczyk
10.07.2020 15:22 Każdy Polak dostanie dziś identycznego SMS-a ostrzegawczego. Znamy jego treść, wszyscy musimy się dostosować

Pamiętajmy, by w takim wypadku odpowiednio się przygotować. Zdejmijmy z balkonów i parapetów wszelkie rzeczy, które mogą zostać porwane przez wiatr, przed burzą naładujmy telefon, pozostańmy w domach i pamiętajmy, by nie zostawiać pojazdów pod drzewami, słupami wysokiego napięcia i bilbordami. ZOBACZ ZDJĘCIA: Fot. rcb.gov.pl Pamiętajmy, by zabezpieczyć się przed nadchodzącą wichurą. Fot. kaboompics, Pixabay Dziś każdy z nas otrzyma tę samą wiadomość SMS. ZOBACZ TEŻ: Zaskakujące nagranie Rafała Trzaskowskiego sprzed lat nagle robi furorę. Wszystko przez wpadkę Andrzeja Dudy Prezydent ma koronawirusa. Niepokojące wieści ze świata. Epidemia wymyka się spod kontroli Przy zwłokach małżeństwa z Człuchowa znaleziono list. Mąż, który miał być odpowiedzialny za tragedię, zostawił wstrząsającą wiadomość Fundacja nagle przestała pomagać niepełnosprawnej kobiecie. Uważa, że zrobiła niedopuszczalną rzecz, chodzi o wybory Dziś upływa ważny termin dla wielu Polaków. Ostatni moment, jutro będzie już za późno W całym kraju wprowadzono stan alarmowy. Pilna decyzja premiera obowiązuje od dzisiaj SMS o bardzo ważnej treści otrzyma dziś każdy z nas. Jak się okazuje, tego dnia powinniśmy być szczególnie ostrożni i postępować zgodnie z zaleceniami. Jak brzmi tajemnicza, ostrzegawcza wiadomość? Znamy jej treść. Ze względu na własne bezpieczeństwo, lepiej się do niej zastosować. Polacy ponownie zostaną ostrzeżeni za pośrednictwem SMS-a. Jak się okazuje, w dniu dzisiejszym powinniśmy zachować szczególną ostrożność. Wiadomość wszystko wyjaśnia. Jej treść jest niezwykle ważna. Ostrzegawczy SMS Jak się okazuje, dzisiejsza noc może być szczególnie trudna. Dlaczego? Niestety, znowu nadejdzie załamanie pogody. Dziś wszyscy otrzymają ważnego SMS z pilnym ostrzeżeniem. – Uwaga! Dziś (10.07) oraz w nocy silny wiatr i burze z gradem. W trakcie burzy znajdź bezpieczne schronienie. Zabezpiecz rzeczy, które może porwać silny wiatr – czytamy w otrzymanej wiadomości. Kinga Duda wróciła do kraju. Zrobili jej zdjęcie, uwagę przykuła jedna rzecz Wstrząsające sceny przed Biedronką, nie żyje jedna osoba. Do tragedii doszło na północy Polski Kim była mama Trzaskowskiego? Z Wikipedii nagle usunięto o niej jedną informację, wielu będzie zaskoczonych SMS: Alert RGBC SMS zawierający alert pogodowy trafi dziś do każdego z nas. Niestety, burzliwy okres zostanie z nami jeszcze na trochę dłużej, a opadów gradu możemy spodziewać się również w sobotę 11 lipca.

Agnieszka Włodarczyk
02.07.2020 22:27 Ministerstwo Cyfryzacji rozsyła pilne SMS-y do Polaków. Znamy ich treść

Ministerstwo Cyfryzacji postanowiło przypomnieć Polakom o ważnej kwestii, która dotyczy wszystkich pełnoletnich osób. Wiadomość SMS ma pojawić się na ekranach telefonów milionów Polaków.Ministerstwo Cyfryzacji wydało ważny komunikat dla wielu obywateli mieszkających w Polsce. Pilna wiadomość powinna wkrótce dotrzeć SMS-em do niemalże wszystkich Polaków. Tę informację powinien przeczytać każdy. Zaangażowało się w to również Krajowe Biuro Wyborcze. Wiemy, czego dotyczy treść SMSa, którą niedługo otrzymasz.

ojciec
01.07.2020 15:15 Ojciec przez przypadek odkrył porażający sekret syna. Natychmiast zabrał go na policję

Niewielu rodziców byłoby w stanie zachować zimną krew w takiej sytuacji. Kiedy ojciec dowiedział się, co zrobił jego syn, nie mógł w to uwierzyć. Postanowił jak najszybciej działać, choć początkowo nie mógł uwierzyć w treść SMS-a, którą zobaczył.Ojciec nie spodziewał się, że przypadkiem odkryją sekret syna mrożący krew w żyłach. Mężczyzna nie mógł ani chwili ukrywać, co przeczytał i postanowił działać jak najszybciej. Nawet przez moment nie wahał się, co powinien zrobić. Nie każdy byłby w stanie postąpić słusznie. Całe szczęście tym razem wszystko potoczyło się zgodnie z prawem.

BENEDYKT XVI
29.06.2020 13:29 Wszyscy Polacy dostaną dziś identycznego, ostrzegawczego SMS-a. Znamy jego treść

Wszyscy Polacy dostaną dziś takiego samego SMS-a. Niestety, nie mamy dobrych wieści, ulewy i obfite deszcze nie ustąpią w najbliższym czasie. Treść wiadomości wskazuje na możliwość bardzo opadów, które mogą w konsekwencji doprowadzić do podtopień. Polacy dostaną dziś identycznego SMS-a, którego treść niestety nie napawa optymizmem. Wiadomość, która została rozesłana do wszystkich mieszkańców Polski, dotyczy prognozowanych opadów, które będą miały miejsce już dziś, a także w nocy. Musimy przygotować się na kolejne załamanie pogody.

Agnieszka Włodarczyk
22.06.2020 21:12 Uwaga: Każdy Polak dostanie dziś wiadomość SMS. Znamy jej treść, bardzo ważne

W treści wiadomości przeczytamy: Uwaga! Dziś w ciągu dnia (22.06) i w nocy prognozowany ulewny deszcze i burze. Możliwe wezbrania rzek. Przygotuj się na podtopienia. Stosuj się do poleceń służb.SMS, jaki otrzymają dziś wszyscy Polacy, będzie zawierał bardzo ważną treść. Nadawcą jest Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, które roześle do wszystkich wiadomości, w których znajdą się informacje ostrzegawcze. Przed nami bardzo niebezpieczna noc. Jesteśmy proszeni o zachowanie ostrożności.

BENEDYKT XVI
21.06.2020 14:53 Dziś Polacy dostaną ważnego SMS-a. Znamy jego treść, trafi tylko do wybranych

SMS, który dostaną dzisiaj Polacy, może mocno wystraszyć niejedną osobę. Niestety, pogoda będzie wyjątkowo niebezpieczna. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej również wydał ostrzeżenie – zagrożenie drugiego stopnia.SMS z ostrzeżeniem dotrze dzisiaj do mieszkańców aż pięciu województw, wiemy jaka ważna informacja zostanie przekazana. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wystosowało wiadomość, w której ostrzega Polaków przed niebezpiecznymi zjawiskami pogodowymi. W części kraju mają wystąpić ulewne deszcze, burze z gradobiciem i silny wiatr.

Agnieszka Włodarczyk
20.06.2020 12:45 Dziś wszyscy Polacy dostaną identycznego SMS-a. Znamy jego treść, sprawa jest poważna

SMS, którego dostają dziś wszyscy Polacy, jest poważnym ostrzeżeniem. Jego treści nie można lekceważyć, wiadomość jest związana z ostatnimi wydarzeniami w kraju. Chodzi oczywiście o niebezpieczną sytuację pogodową.

sms
16.06.2020 12:53 Dostałeś SMSa od kuriera? Nie klikaj, możesz stracić pieniądze. Znamy jego treść

SMS nie wskazuje na oszustwo. Całość przygotowana jest w skrupulatny sposób i tylko niewielu zwróci uwagę na niewielkie różnice. Uważajcie na to, co otwieracie, ponieważ możecie stracić swoje oszczędności. SMS, który dostaniecie od firmy kurierskiej InPost, może okazać się kolejnym atakiem cyberprzestępców. Firma CERT Polska poinformowała, że użytkownicy telefonów otrzymują wiadomości nakłaniające do pobrania danych z załączonego linku. Okazuje się, że oszuści tym razem wyjątkowo dobrze się przygotowali, wielu bowiem się nabierze.

randka
07.06.2020 16:55 Polacy masowo dostają SMS z nietypową informacją. Pod żadnym pozorem w niego nie klikaj, możesz wszystko stracić

Jeden SMS może kosztować cię masę problemów. Marki, pod które podszywają się naciągacze, nie mogą mieć roszczeń w jej stronę, gdyż sprytnie zmieniają ich nazwy. Znamy treść niepokojącej wiadomości, która może przynieść nam wiele problemów.SMS, który masowo otrzymało wielu Polaków, wyłudza dane osobowe, które następnie bez niczyjej wiedzy są bezprawnie wykorzystywane. Tym razem cyberprzestępcy wykorzystują wizerunek największych firm. To Lidl rzekomo wysyła wiadomości, w których jest informacja o wygranej słodyczy z Milki. Wiele osób może nie zauważyć niepokojących sygnałów i nabrać się na to oszustwo.

sms
26.05.2020 22:11 Polacy masowo dostają identycznego SMS-a. Musisz uważać, trzeba go natychmiast usunąć

Hakerzy nie marnują żadnej okazji. Od wybuchu epidemii koronawirusa wielokrotnie odnotowano próby dokonania cyberprzestępstwa. Tym razem Poczta Polska przestrzega przed wiadomościami SMS, które docierają do niektórych Polaków. Z ich treści wynika, że aby otrzymać paczkę musimy dopłacić niewielką kwotę. SMS od Poczty Polskiej może pozbawić cię ostatnich pieniędzy. Hakerzy masowo podszywają się pod wspomniany podmiot publiczny, chcąc wyłudzić dane osobowe Polaków. Od początku trwania epidemii koronawirusa doszło do setek oszustw, których celem było pozyskanie danych osobowych i wyłudzenie pieniędzy. Poczta Polska ostrzega przed fałszywymi SMS-ami.

aplikacja
21.05.2020 22:12 Stracił tysiące złotych przez jednego SMS-a. Uwaga, każdy z nas może go dostać

ZOBACZ ZDJĘCIE:SMS od firmy kurierskiej informujący o dopłacie za dezynfekcję paczki, to kolejna próba wyłudzenia pieniędzy przez oszustów.ZOBACZ TEŻ: Pilny komunikat policji. Funkcjonariusze zakażeni koronawirusem. Komisariat objęty kwarantanną Co najmniej 80 osób nie żyje, masowa ewakuacja, pandemia wszystko utrudnia. Tragiczne wiadomości ze świata Co stanie się od 15 czerwca? Łukasz Szumowski potwierdził, jedno z ważnych obostrzeń zostanie zniesione Zobaczył na podwórku rzecz przypominającą jajko. Podszedł bliżej i cały pobladł Ministerstwo Zdrowia wydało komunikat. Nowe zgony i zakażenia w Polsce Są nowe, oficjalnie żółte alarmy. Uważajcie na siebie szczególnie wieczorem, Instytut wydał ostrzeżenia Minister Zdrowia potwierdził kolejne znoszenia obostrzeń. Takiej decyzji nikt nie spodziewał się tak szybko Pękła porażająca bariera, niedawno jeszcze nikt by nie uwierzył. Wyjątkowo smutne dane Ministerstwa Zdrowia Wypłata dodatkowego zasiłku dla rodziców w ciągu najbliższych dni. Ministerstwo zabrało głos Kiedy młody mężczyzna kliknął link przekierowujący do strony, otrzymał informację, że musi zapłacić 50 groszy za dezynfekcję paczki. Gdy to zrobił, z jego konta zniknęły wszystkie pieniądze – aż 6 tysięcy złotych. Jak możemy się przestrzec przed oszustami?Wyłudzanie pieniędzy przez SMSWyłudzanie pieniędzy przez SMS, e-mail, Blika czy Messengera to niezwykle popularne metody wśród oszustów. Policja przestrzega, by weryfikować wszelkie informacje, jakie zostały przesłane nam w podejrzanej wiadomości. Tylko tak możemy przestrzec się przed stratą wszelkich oszczędności.źródło: Polsat– Witamy. Twoja przesyłka została wysłana do obowiązkowej dezynfekcji. Prosimy o podjęcie natychmiastowych kroków na [LINK DO STRONY] – brzmi treść SMSa, który ma na celu wyłudzenie pieniędzy. SMS, który otrzymał pewien mężczyzna, okazał się skuteczną próbą wyłudzenia pieniędzy. Kiedy 20-latek kliknął w wiadomość dotyczącą dezynfekcji przesyłki przez firmę kurierską, z jego konta zniknęły wszystkie pieniądze. Policja przestrzega przed nowym sposobem oszustów, a Polsat nagłaśnia sprawę. Polsat poinformował o nowym sposobie oszustów, którzy postanowili wzbogacić się na panującej pandemii koronawirusa. Okazuje się, że z łatwością możemy paść ich ofiarą. Wystarczy, że tak jak mężczyzna z Oświęcimia klikniemy link z SMS-a, który wydaje się niezwykle wiarygodny. SMS od oszustów SMS od oszustów, którzy powołują się na firmę kurierską, to nowy sposób na wyłudzenie pieniędzy. Na własnej skórze przekonał się o tym 20-letni mężczyzna z Oświęcimia, który przez odpowiedź na jedną wiadomość stracił 6 tysięcy złotych.

pieniądze
29.04.2020 00:01 Dostałeś tajemniczego SMSa? Uważaj, to wielkie oszustwo, lepiej go skasuj

SMS z nietypową informacją? Jeżeli go dostałaś, lepiej od razu go skasuj i ostrzeż swoich bliskich. Pod żadnym pozorem nie odpowiadaj na wiadomość, ani nie otwieraj podanego w niej linku. To kolejne, wielkie oszustwo oraz sposób, w jaki złodzieje wyłudzić pieniądze. W jego sprawie wydano oficjalny komunikat.Oszuści ponownie próbują wyłudzić pieniądze. Tym razem tajemnicza wiadomość wysyłana jest nie tylko mailowo, ale również telefoniczne. Jeżeli przyszedł do ciebie SMS z niepokojącą wiadomością, szybko go skasuj. Przestępcy wysyłają go z różnych numerów.

  • 1
  • 2