Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Każdy Polak dostanie dziś identycznego SMS-a ostrzegawczego. Znamy jego treść, wszyscy musimy się dostosować
Karina Sulich
Karina Sulich 10.07.2020 15:22

Każdy Polak dostanie dziś identycznego SMS-a ostrzegawczego. Znamy jego treść, wszyscy musimy się dostosować

Agnieszka Włodarczyk
fot. Lelum.pl
Pamiętajmy, by w takim wypadku odpowiednio się przygotować. Zdejmijmy z balkonów i parapetów wszelkie rzeczy, które mogą zostać porwane przez wiatr, przed burzą naładujmy telefon, pozostańmy w domach i pamiętajmy, by nie zostawiać pojazdów pod drzewami, słupami wysokiego napięcia i bilbordami.
ZOBACZ ZDJĘCIA:
SMS
Fot. rcb.gov.pl

Pamiętajmy, by zabezpieczyć się przed nadchodzącą wichurą.

SMS
Fot. kaboompics, Pixabay

Dziś każdy z nas otrzyma tę samą wiadomość SMS.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zaskakujące nagranie Rafała Trzaskowskiego sprzed lat nagle robi furorę. Wszystko przez wpadkę Andrzeja Dudy
  2. Prezydent ma koronawirusa. Niepokojące wieści ze świata. Epidemia wymyka się spod kontroli
  3. Przy zwłokach małżeństwa z Człuchowa znaleziono list. Mąż, który miał być odpowiedzialny za tragedię, zostawił wstrząsającą wiadomość
  4. Fundacja nagle przestała pomagać niepełnosprawnej kobiecie. Uważa, że zrobiła niedopuszczalną rzecz, chodzi o wybory
  5. Dziś upływa ważny termin dla wielu Polaków. Ostatni moment, jutro będzie już za późno
  6. W całym kraju wprowadzono stan alarmowy. Pilna decyzja premiera obowiązuje od dzisiaj

SMS o bardzo ważnej treści otrzyma dziś każdy z nas. Jak się okazuje, tego dnia powinniśmy być szczególnie ostrożni i postępować zgodnie z zaleceniami. Jak brzmi tajemnicza, ostrzegawcza wiadomość? Znamy jej treść. Ze względu na własne bezpieczeństwo, lepiej się do niej zastosować.
Polacy ponownie zostaną ostrzeżeni za pośrednictwem SMS-a. Jak się okazuje, w dniu dzisiejszym powinniśmy zachować szczególną ostrożność. Wiadomość wszystko wyjaśnia. Jej treść jest niezwykle ważna.
Ostrzegawczy SMS
Jak się okazuje, dzisiejsza noc może być szczególnie trudna. Dlaczego? Niestety, znowu nadejdzie załamanie pogody. Dziś wszyscy otrzymają ważnego SMS z pilnym ostrzeżeniem.
Uwaga! Dziś (10.07) oraz w nocy silny wiatr i burze z gradem. W trakcie burzy znajdź bezpieczne schronienie. Zabezpiecz rzeczy, które może porwać silny wiatr – czytamy w otrzymanej wiadomości.
SMS: Alert RGBC
SMS zawierający alert pogodowy trafi dziś do każdego z nas. Niestety, burzliwy okres zostanie z nami jeszcze na trochę dłużej, a opadów gradu możemy spodziewać się również w sobotę 11 lipca.

Tagi: sms
Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego