Lifestyle.Lelum.pl > Śmierć Kliniczna

Śmierć Kliniczna

Aldona Orman
30.05.2024 20:18 Aktorka przeżyła śmierć kliniczną. Miała okazję zobaczyć, co jest po drugiej stronie

Aldona Orman to jedna z gwiazd serialu “Klan”. Aktorka ma za sobą trudny czas, jeśli chodzi o zdrowie. Niedawno na planie produkcji pękł jej tętniak, a wcześniej przeżyła śmierć kliniczną. Teraz w rozmowie z popularnym tabloidem zdecydowała się opowiedzieć o trudnych chwilach ze swojego życia. 

Katarzyna Grochola
02.04.2024 15:07 Katarzyna Grochola w szpitalu przeżyła coś nie z tego świata. "Nie potrafię tego wyjaśnić"

Katarzyna Grochola dwa razy w swoim życiu wygrała walkę z rakiem. Podczas żmudnej hospitalizacji 66-latka doświadczyła momentu, którego sama nie kwalifikuje jako śmierć kliniczna, jednak objawy były bardzo podobne. W niebywale obrazowy sposób wyjaśniła, co zobaczyła "po tamtej stronie".

Smierć kliniczna
23.01.2023 23:33 Doznał śmierci klinicznej. Z trudem przekazał światu, co widział, „inaczej, niż moglibyśmy się spodziewać”

Śmierć kliniczna to zjawisko, które od dziesięcioleci wywołuje dreszcz emocji. Istnieje wiele podań od osób, które miały wrócić zza światów. Jednak opowieść pewnego pastora bije wszystkie na głowę. Aż trudno uwierzyć w to, co zobaczył, gdy na moment uleciało z niego życie. W 2016 roku po nagłym zawale serca pastor z Michigan przez kilka minut był uznany za zmarłego. Na szczęście lekarzom udało się przywrócić mu funkcje życiowe, jednak kiedy opowiedział o tym, co zobaczył „po drugiej stronie” wprawiło wszystkich w osłupienie.

Bill Wiese
08.07.2021 21:08 Na 23 minuty opuścił ten świat i trafił do piekła. Mężczyzna wyznał, co zobaczył po drugiej stronie

Do niecodziennych wydarzeń miało dojść pewnej listopadowej nocy. Mężczyzna nie żył przez 23 minuty i znalazł się w piekle. Bill Wiese opisał wszystko, co zobaczył po drugiej stronie. Aż włos się jeży na głowie. Bill Wiese przeżył pewnego rodzaju śmierć kliniczną. Mężczyzna na 23 minuty przeszedł na tamten świat. Swoje doświadczenia opisał w książce zatytułowanej: „23 minuty w piekle”. –Robiło się coraz goręcej, aż wylądowałem na kamiennej podłodze więziennej celi w piekle – opisywał autor.

Beata Kampa
17.06.2021 19:00 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznała, co zobaczyła po drugiej stronie: „Pamiętam wszystko”

Beata Kampa 3 razy przeżyła śmierć kliniczną – takie sytuacje nie zdarzają się zbyt często. Opowiedziała o tym, co zobaczyła po drugiej stronie i jak się czuła, kiedy na moment opuściła ziemski świat. Beata Kampa jako jedna z nielicznych przeżyła śmierć kliniczną. Kobieta wyznała, że świat po drugiej stronie jest doskonalszy: –Wstydzę się o tym mówić, lecz tamten świat jest doskonalszy i pełen harmonii – wyznała kobieta, jak podaje lubelski.pl.

chłopak
06.06.2021 19:34 17-latek był martwy przez 20 minut, przeżył śmierć kliniczną. Wyznał, co zobaczył po drugiej stronie

17-latek stracił przytomność i przez 20 minut jego puls nie był wyczuwalny. Z medycznego punktu widzenia chłopak już nie żył, jego serce jakby przestało pracować. Po upływie 20 minut powrócił jednak do żywych i opowiedział, czego doświadczył po drugiej stronie. Historia 17-latka została opisana na kanale „Prowadzi mnie Jezus” na platformie YouTube. Niezwykła sytuacja miała miejsce w maju 2015 roku, wówczas Zack Clements na 20 minut opuścił ziemski świat.

Śmierć kliniczna
28.03.2021 22:18 18-latka przeżyła śmierć kliniczną. Opowiedziała, co zobaczyła po drugiej stronie

Śmierć kliniczna, którą przeżyła 18-letnia Amerykanka o nazwisku Kassi Hogann zostawiła w jej psychice blizny, które będzie nosić do końca życia. Dziewczyna opowiedziała za pośrednictwem TikToka, co zobaczyła ,,po drugiej stronie”. Miało być to spowodowane błędami z przeszłości. Wszystko zdarzyło się kilka lat temu, jednak nie była to jedyna śmierć kliniczna, z jaką przyszło się zmierzyć 18-latce. Dziewczyna stwierdziła m.in., że miała kontakt ze swoimi bliskimi zmarłymi.