Lifestyle.Lelum.pl > Serial Tvp

Serial Tvp

"Akacjowa 38"
01.05.2024 04:45 Akacjowa 38: dlaczego dzisiaj nie ma odcinka? Kiedy i gdzie oglądać?

“Akacjowa 38” to nieodłączny element przygotowania do kolacji w wielu polskich domach. Niestety okazuje się, że Telewizja Polska postanowiła nie emitować przez kilka dni ulubionej telenoweli. Kiedy wróci “Akacjowa 38”? Dlaczego nie ma odcinka dzisiaj?

M jak miłość
30.04.2024 15:26 Kiedy koniec "M jak miłość"? Finał sezonu nadciąga wielkimi krokami

Serial “M jak miłość” bardzo mocno zakorzenił się w telewizji. Nieważne, który jest rok, zawsze ma kilkumilionową widownię. Teraz nadchodzi finał sezonu. Ostatni odcinek będzie wyglądał jak pożegnanie. Co spotka bohaterów? Jakie będzie zakończenie? Poznajcie szczegóły już teraz.

Akacjowa 38
22.04.2024 17:47 Akacjowa 38: Victor dowie się, kto jest jego ojcem. Prawda nim wstrząśnie

W serialu “Akacjowa 38” dojdzie do niesamowitego zwrotu akcji. Jeden z bohaterów pozna prawdę o sobie. Kto jest prawdziwym ojcem Victora? Prawda nim wstrząśnie. 363. odcinek “Akacjowej 38” będzie można obejrzeć w środę 24 kwietnia na stacji TVP2 o godzinie 18:45.

Korona Królów
08.01.2018 14:31 ŻENADA! Czy TVP płaci za pozytywne komentarze o „Koronie Królów”?

Według TVP „Korona Królów” to świetny serial, według internetów… troszeczkę mniej. Pojawiły się tysiące komentarzy i artykułów wyśmiewających i wytykających serialowi niedociągnięcie i błędy historyczne. Przeczytać mogliśmy również opinie, że to właściwie średniowieczy „Klan”, a także, że Polska nie jest jeszcze gotowa na serial opowiadający o czasach średniowiecznych, o czym zresztą przekonaliśmy się wielokrotnie. Telewizja Polska postanowiła wywołać na swoim profilu szczerą dyskusje na temat „Korony Królów”. Ale coś chyba poszło nie tak… „Korona Królów” to niezwykle ciekawy temat, jeżeli jeszcze nie widzieliście żadnego odcinka, a zdarza wam się oglądać seriale kostiumowe – koniecznie zobaczcie! Wyrobicie sobie swoje zdanie, być może zostaniecie wiernymi fanami? Nie mogliśmy jednak wyjść z zadumy, w jaki sposób Telewizja Polska postanowiła przykryć nieprzychylne komentarze. Efekt? Cudowny 🙂 Na oficjalnym profilu serialu znalazło się zaskakująco dużo identycznych komentarzy, było ich w sumie kilkaset 🙂 Widocznie ich autorzy mają takie same przemyślenia… dosłownie 🙂 Mamy dla was kilka przykładów: Dawid, Johnes, Karolina, Karo, Paweł, Dawid, Damian, Jacek, Marcin, Wiktor, a nawet kilka osób z zagranicy uważa, że serial powinien trwać 45 minut, a fani Gry o Tron powinni zastanowić się nad swoim ukochanym serialem historycznym, w którym występują smoki. ZOBACZ TEŻ: Zbierają firanki i koce na kostiumy dla aktorów nowej polskiej produkcji!

siostry Godlewskie
05.01.2018 17:59 Siostry Godlewskie zaśpiewają „Bogurodzicę” w „Koronie Królów”?

Nowy serial telewizji polskiej „Korona Królów” odbił się w sieci niemałym echem. Wskazują na to komentarze internatów oraz wiceministra kultury. Jednak tym razem padła propozycja obsadzenia w produkcji sióstr Godlewskich.