Lifestyle.Lelum.pl > Ryszard Dąbrowski

Ryszard Dąbrowski

Ryszard "Szczena" Dąbrowski
05.04.2024 09:30 Przełom w życiu Ryszarda "Szczeny"? Los się do niego uśmiechnął!

Ryszard "Szczena" Dąbrowski to jeden z najpopularniejszych bohaterów kultowego programu "Chłopaki do wzięcia". Mężczyzna może pochwalić się ogromną rozpoznawalnością, choć zawdzięcza ją głównie kontrowersjom. Właśnie pojawiło się dla niego światełko w tunelu.

Szczena z „Chłopaków do wzięcia” wrócił do nałogu?
14.08.2023 17:17 Przykre wieści o "Szczenie" z "Chłopaków do wzięcia". Smutna prawda wyszła na jaw

Szczena, a właściwie Ryszard Dąbrowski, zyskał popularność dzięki udziałowi w programie „Chłopaki do wzięcia”. Mężczyzna zasłynął jako jeden z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów tego reality show, który dość często pakował się w kłopoty. 

Chłopaki do wzięcia
16.10.2021 21:18 Ryszard Dąbrowski prosi o pomoc. Zwrócił się do swoich fanów

Ryszard Dąbrowski, pseudonim „Szczena” wystosował na Facebooku dramatyczny apel. Mężczyzna znany z programu Polsatu „Chłopaki do wzięcia” prosi swoich fanów o pomoc. Ryszard „Szczena” Dąbrowski stał się znany dzięki serialowi stacji Polsat „Chłopaki do wzięcia”. To program emitowany od 2012 roku. Powstało już 19 serii. Widzowie mogli oglądać zmagania Szczeny z jego własnymi demonami. Dąbrowski w programie zmagał się z alkoholizmem oraz problemami z agresją. Miewał też konflikty z prawem. Tym razem jednak sam Szczena nie ma żadnych problemów – martwi się za to o kogoś innego, i w imieniu tej osoby błaga o pomoc.

Chłopaki do wzięcia
10.04.2021 00:08 Szczena z „Chłopaków do wzięcia” zwrócił się do fanów i prosi o pomoc. Mała dziewczynka potrzebuje pilnej operacji

Ryszard Dąbrowski, lepiej znany jako Szczena z programu Chłopaki do wzięcia wystosował za pośrednictwem Facebooka pilny apel do swoich fanów. Poprosił o pomoc dla małej dziewczynki, która urodziła się z rozszczepem kręgosłupa, przepukliną oponowo-rdzeniową. Aby jej pomóc, potrzebna jest kwota 20 000 zł. Szczena z programu Chłopaki do wzięcia jest dziś szczęśliwym ojcem i partnerem. Teraz postanowił pochylić się nad losem biednej i schorowanej dziewczynki, która wymaga pilnej pomocy, aby móc normalnie żyć i funkcjonować.

Chłopaki do wzięcia Szczena
10.03.2021 20:18 Szczena i Asia z „Chłopaków do wzięcia” są już po ślubie? Na Facebooku Joanny Wielochy zaszła zmiana

Jedną z najbarwniejszych par, którą mieliśmy okazję poznać dzięki programowi „Chłopaki do wzięcia” tworzą Ryszard Dąbrowski, zwany Szczeną i Joanna Wielocha. Jakiś czas temu para doczekała się pierwszego potomka, teraz fani zastanawiają się, czy ślub też już za nimi? Na profilu Asi obok jej rodzinnego nazwiska pojawiło się „Dąbrowska”. Joanna Wielocha zostawiła swoim fanom nie lada zagadkę. Cóż może znaczyć nazwisko ukochanego, zestawione wraz z jej rodzinnym nazwiskiem? Odpowiedzi na to pytanie niestety nie uzyskaliśmy, chociaż wielu osobom nasuwa się sama.