Lifestyle.Lelum.pl > Ranczo Serial

Ranczo Serial

Marta Lipińska
14.05.2024 10:39 Marta Lipińska zakochała się w młodszym aktorze. Nikt nie dawał im szans

Mimo że drogi Marty Lipińskiej i Macieja Englerta krzyżowały się kilka razy, oni dopiero po pewnym czasie zwrócili na siebie uwagę. Kiedy jednak to się stało, wszystko inne przestało się liczyć. Gwiazda “Rancza” i młodszy od niej o sześć lat mąż od 56 lat tworzą zgrany duet. Tak zaczęła się ich historia, znajomi nie dawali im większych szans. 

Ranczo
16.02.2023 14:25 Poznajecie? W tym domu dochodziło do niewiarygodnych scen, posiadłość z "Rancza" wciąż istnieje

Z pewnością wszyscy wierni fani serialu “Ranczo” doskonale pamiętają ten zielony budynek. Dom jednej z bohaterek był miejscem wielu niezapomnianych scen i niewiarygodnych wydarzeń we wsi Wilkowyje. Co ciekawe, dom ten istnieje również dzisiaj, a my wiemy, co się z nim dzieje obecnie. Poznajecie, kto tu mieszkał?

ranczo tvp
23.05.2020 13:32 Pamiętacie Jolę z ”Rancza”? Przeszła spektakularną metamorfozę, mamy zdjęcia

Ranczo to uwielbiany przez wielu Polaków serial obyczajowo-komediowy, który emitowany jest już od ponad 10. lat. Zabawne gagi i sytuacje z życia codziennego sprawiają, że w Ranczu i jego bohaterach nietrudno się zakochać. Jedną z postaci, która wywołuje wiele pozytywnych emocji, jest Jola (Ela Romanowska), która ostatnio przeszła sporą metamorfozę.Gwiazda serialu Ranczo, podobnie jak większość Polaków, spędziła ostatnie dwa miesiące w domu, nie przejmując się swoim wyglądem. Jednak gdy tylko otwarto salony fryzjerskie, Ela postanowiła zaszaleć. Nowym wyglądem pochwaliła się na swoim Instagramie. Przemiana robi wrażenie.