Lifestyle.Lelum.pl > Programy

Programy

Jarek Mrozowski
08.05.2024 20:17 Love Island: Jarek zabrał głos w sprawie rozstania: "Jedyne czego żałuję"

Jacek i Zuza, wygrali „Love Island. Wyspa miłości 9”, czyli dziewiąty sezon reality show. Wszyscy podziwiali ich piękną historię i zachwycali się tym, że w programie jednak udało się stworzyć prawdziwą miłość. Niestety, nie są już razem.

Nicole i Mateusz
08.04.2024 16:11 Istny skandal w “Love Island”. Uczestnicy oszukali produkcję i widzów

O programie “Love Island” ponownie jest głośno. Dwoje uczestników zagrało nieczysto, oszukując produkcję i widzów. Przez tę sytuację Nicole i Mateusz już ponieśli surowe konsekwencje. Jakie dokładnie?

Elżbieta Romanowska w nowym odcinku Nasz Nowy Dom
03.04.2024 20:42 Nasz nowy dom: Romanowska nie mogła w to uwierzyć. Dzieci posunęły się do ostateczności

Nie od dziś wiadomo, że w programie Polsatu „Nasz Nowy Dom” wielką przemianę przechodzą nie tylko budynki i mieszkania, ale także rodziny, które bardzo potrzebują pomocy. Nie inaczej było w Stryszowie, gdzie Elżbieta Romanowska przeprowadziła kolejną rewolucję i poznała wzruszającą historię pani Ani i jej córek.

Baranowski w Va Banque
03.04.2024 17:16 Baranowski zasłynął w "Jeden z dziesięciu". Niebywałe, co potrafi zrobić w 15 sekund

Program „Jeden z dziesięciu” od lat przyciąga przed ekrany wiernych fanów, ale naprawdę głośno o tym kultowym formacie zrobiło się po fenomenalnym występie Artura Baranowskiego, który z miejsca podbił serca widzów. Ekonomista ze Śliwnik wraca do mediów w wielkim stylu. Czy pobije kolejny rekord?

program
07.02.2020 22:02 Kto pamięta „Piątek z Pankracym”? Najlepszy program, do dziś nucimy czołówkę

Program Piątek z Pankracym to prawdziwa podróż w czasy dzieciństwa! Pamiętacie jeszcze, jak w każdy piątek rozbrzmiewała czołówka programu dla dzieci? Nadawana przez przeszło 12 lat bajka nie miała sobie równych!Piątek z Pankracym to program dla dzieci emitowany w latach 1978-1990. Do dziś pamiętamy piosenkę otwierającą tę niezwykłą bajkę! Prowadzącymi byli najpierw Zygmunt Kęstowicz, później Tadeusz Chudecki, a na końcu Artur Barciś. Pies Pankracy, czyli kukiełka animowana przez lalkarza był wówczas prawdziwą gwiazdą dziecięcej telewizji! Pamiętacie jeszcze piosenkę Cztery Łapy? Aż żal, że bajki nie można oglądać już w telewizji. Ciekawe, czy dzisiejsze dzieci byłyby równie zafascynowane psem Pankracym i jego przygodami?