Lifestyle.Lelum.pl > Poszukiwani

Poszukiwani

Krzysztof Rutkowski prawie zatrzymał Grzegorza Borysa, fot. Facebook/KrzysztofRutkowskiDetektyw, Youtube/Maja Rutkowski
27.10.2023 10:39 Krzysztof Rutkowski gonił za Borysem. Pędził pod sklep. Niepojęte, kto wszedł mu w drogę

Grzegorz Borys od tygodnia jest bezustannie poszukiwany przez służby. Policja ma silne przypuszczenia, że mężczyzna ukrywa się w  Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Równocześnie ostrzega cywilów, że podejrzany może być niebezpieczny i nie należy podejmować prób zatrzymania go na własną rękę. Ponadto policja wystosowała apel, by nie wchodzić do lasu między Karwinami a Chwarznem, aby nie zakłócać poszukiwań. 

Kobieta
27.08.2019 13:30 Polka poszukiwana przez Interpol. Miała kierować gangiem: „Pieniądze stały na paletach. Nie wiedzieli, co z nimi robić”

Kobieta z Krakowa jest poszukiwana przez Interpol. Miała kierować niebezpiecznym gangiem i odpowiadać za wprowadzenie do obrotu ogromnych ilości narkotyków na terenie Krakowa i okolic. Pieniądze stały na paletach. Nie wiedzieli, co z nimi robić. Jedna z najniebezpieczniejszych kobiet w Polsce, a internauci… Zachwycają się jej urodą. W ostatnią środę na facebookowym profilu Małopolskiej Policji pojawiła się informacja o tym, że poszukiwana jest kobieta z Krakowa. Podobno dowodziła najniebezpieczniejszą grupą w Polsce, która odpowiadała za rozprowadzanie narkotyków czy liczne pobicia. Internauci jednak skupili się na czymś innym – są zachwyceni wyglądem tej 30-latki.

zaginieni
26.03.2018 16:34 PODAJ DALEJ! Zaginęło dwoje dzieci – chłopiec i dziewczynka

Dwoje dzieci zaginęło w Warszawie. Zrozpaczeni rodzice proszą o pomoc w ich odnalezieniu. Podaj dalej tę informację, aby pomóc znaleźć dzieci jak najszybciej. Zdesperowani rodzice wysłali tę informację do portalu warszawawpigulce.pl. Mają nadzieję na jak najszybsze odnalezienie dzieci. – W dniu dzisiejszym (26.03) na Mokotowie w Warszawie zaginęła dwójka dzieci – chłopiec 10 lat i dziewczynka 14 lat – napisali rodzice dwójki dzieci.