Lifestyle.Lelum.pl > Piotr Kupicha

Piotr Kupicha

Piotr Kupicha
18.03.2024 14:12 Kupicha stracił prawo jazdy po wyjściu z DDTVN! Ktoś na niego doniósł

Piotr Kupicha podzielił się ostatnio oburzjącym wyznaniem. Okazało się, że lider zespołu Feel stracił prawo jazdy. Stało się to krótko po wyjściu ze studia “Dzień dobry TVN”, gdzie gwiazdor pochwalił się posiadaniem kilku sportowych samochodów. Jego zdaniem jeden z widzów złożył na niego donos!

Piotr Kupicha
17.03.2024 12:08 Piotr Kupicha przez karierę stracił żonę

Piotr Kupicha zasłynął jako wokalista zespołu Feel, który w pewnym okresie wydawał hit za hitem i podbijał listy przebojów. Piosenki „Anioła głos” czy „Pokaż, na co cię stać” przez długi czas były grane w radio na okrągło, a teksty najpopularniejszych utworów grupy były powszechnie znane. Kariera kosztowała jednak frontmana jego małżeństwo. 

Piotr Kupicha o swoich problemach finansowych
03.01.2024 13:47 Piotr Kupicha o swoich problemach finansowych: „wszystko musiałem sprzedać”. Po latach przestrzega innych

Piotr Kupicha zawsze otwarcie opowiada o swojej przeszłości i najlepszym okresie dla jego kariery. Okazało się, że życie lidera grupy Feel nie zawsze było usłane różami. Teraz ujawnił, z jakimi problemami zmagał się jeszcze kilka lat temu.

Piotr Kupicha wziął ślub.
22.08.2018 13:33 Kolejny polski artysta wziął ślub! Zrobił to w tajemnicy

Frontman zespołu Feel, znany z takich hitów jak Jest już ciemno czy Jak anioła głos zdecydował się na radykalny krok w swoim życiu. Piotr Kupicha wziął ślub.