Lifestyle.Lelum.pl > Piotr Cyrwus

Piotr Cyrwus

Piotr Cyrwus i Maciej Kozłowski
11.05.2024 06:55 Piotr Cyrwus wspomina dla nas Macieja Kozłowskiego. "Pamięć o nim jest wiecznie żywa"

Maciej Kozłowski zmarł 11 maja 2010 roku. Pomimo choroby, aktor został aktywny zawodowo. Odszedł w warszawskim szpitalu przy ulicy Banacha. Skontaktowałem się z Piotrem Cyrwusem, który podzielił się swoimi wspomnieniami o śp. Macieju Kozłowski.

Wielka radość w domu Piotra Cyrwusa z „Klanu”. Cała Polska śle gratulacje
08.02.2024 17:44 Wielka radość w domu Piotra Cyrwusa z „Klanu”. Fani ślą gratulacje

Piotr Cyrwus, znany głównie ze swojej roli w "Klanie", postanowił zakończyć swoją długą przygodę z serialem, by skoncentrować swoją uwagę na teatrze. Ta decyzja zaskoczyła wielu fanów, którzy przez lata oglądali go w roli sympatycznego Ryśka Lubicza. Po wielu latach spędzonych na planie popularnej telenoweli, Cyrwus postanowił podjąć nowe wyzwania i wrócić do swoich korzeni teatralnych…

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
25.07.2022 15:38 Piotr Cyrwus ujawnił, jakie zdanie ma na temat Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. „Byliśmy blisko”

Konflikt między Joanną Opozdą a Antkiem Królikowskim nabiera coraz mocniejszego charakteru. W awanturę zamieszani zostali również członkowie rodziny aktora, w tym głównie jego mama Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Teraz na pomoc ruszył jej serialowy kolega — Piotr Cyrwus. Mama Antka Królikowskiego padła ofiarą krytyki, po tym jak pod wpływem emocji zaczęła bronić postępowania swojego syna. Głos w sprawie zabrał wcielający się w postać Ryśka z serialu „Klan” Piotr Cyrwus. Aktor przez wiele lat grał u boku Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej.

Piotr Cyrwus
20.06.2022 14:37 Piotr Cyrwus świętuje 61. urodziny. Jak dziś wygląda słynny Rysiek z „Klanu”?

Piotr Cyrwus był jedną z głównych postaci znanego serialu „Klan”, który jest emitowany od lat 90. Artysta obchodzi dziś 61. urodziny, a jego życie uległo zmianom. Największą rozpoznawalność zyskał dzięki udziałowi w popularnym serialu Telewizji Polskiej. Przez piętnaście lat wcielał się w rolę głowy rodziny Lubicz, Ryszarda. Choć obecnie już nie zobaczymy go w fabule „Klanu” Piotr Cyrwus nadal zachwyca talentem aktorskim w produkcjach filmowych oraz teatralnych.

Piotr Cyrwus
24.03.2022 23:01 Piotr Cyrwus opowiedział, w jaki sposób „przyjmuje” plotki na swój temat. Zaskakująca odpowiedź

Piotr Cyrwus w wywiadzie wyznał jak radzi sobie z pojawiającym się plotkami na swój temat. Aktor stara się nie wchodzić do magla panującego w show-biznesie. Przez osiemnaście lat zachwycał telewidzów jako troskliwy ojciec i mąż, Ryszard Lubicz, w kultowym polskim serialu „Klan”. Z biegiem lat przestał występować tak często przed kamerą, by skupić się na rodzinnych relacjach. W momentach, gdy plotki na jego temat pojawiają się w mediach, artysta stara się podchodzić do nich z dystansem i nie udzielać się w zbędne dyskusje.

Piotr Cyrwus
11.08.2021 18:28 Piotr Cyrwus przekazał zasmucającą wiadomość. Fani nie mieli pojęcia

Piotr Cyrwus od dłuższego czasu nie pokazuje się na ekranach. Niemal dekadę temu zakończył swoją przygodę z serialem Klan, gdzie wcielał się w postać Ryszarda Lubicza. Aktor udzielił szczerego wywiadu dla Gazety Wrocławskiej, w którym wyznał, dlaczego już nie pojawia się w nowych produkcjach. Powodem jest m.in. hejt, jaki na niego spłynął. Postać popularnego Rysia z Klanu okazała się prawdziwym przekleństwem dla Piotra Cyrwusa. Co o tym mówi sam aktor?

piotr cyrwus z żoną
30.08.2020 12:37 Cyrwus zaskoczył osobistym wyznaniem wszystkich. Wyjawił prawdę o swoich dzieciach

Piotr Cyrwus największą sławę zawdzięcza roli Ryszarda Lubicza w serialu Klan, jednak to już przeszłość. Obecnie aktor podejmuje nowe wyzwania zawodowe. Występuje między innymi, w serialu Na Wspólnej. W ostatnim czasie jest bardzo zapracowany, ale stara się jak najwięcej czasu poświęcać rodzinie. Jak wyznał w wywiadzie, pośród nich czuje się najszczęśliwszy.Piotr Cyrwus, czyli popularny Rysio z Klanu podzielił się z fanami bardzo osobistymi wyznaniami. W wywiadzie dla portalu pomponik.pl odpowiedział na różnego rodzaju pytania dotyczące jego kariery aktorskiej i życia osobistego. Aktor podkreśla, że niezależnie co by się działo, dla niego zawsze najważniejsza jest rodzina. Szczególną uwagę przyciąga jedno z wyznań.