Lifestyle.Lelum.pl > Pan Młody

Pan Młody

Ślub
10.07.2021 22:00 Gości weselnych zamurowało. Pan młody podczas przemówienia wyznał, że kocha kogoś innego

To było niecodzienne wesele. Pan młody trzymając mikrofon w ręku i patrząc w oczy swojej ukochanej, w pewnym momencie wyznał, że kocha też inną kobietę obecną na sali. Mężczyzna w trakcie przemówienia odwrócił się i obiecał, że do końca życie będzie kochał nie tylko swoją żonę, ale także jej 8-letnią córkę – Giovannę. Pan młody doprowadził swoją przyszłą żonę do łez poruszającym wyznaniem. Kobieta nie spodziewała się, że z ust jej ukochanego padną tak piękne słowa.

pan młody
20.05.2021 12:59 Pan młody uciekł z własnego ślubu. Panna młoda i tak wyszła za mąż

W stanie Uttar Pradersh w Indiach doszło do nietypowego ślubu. Pan młody uciekał sprzed ołtarza, a mimo to ceremonia się odbyła. Jak do tego doszło? Znamy szczegóły. W ostatnią niedzielę w Kanpur doszło do niezwykłego zdarzenia. Pan młody nie zjawił się na varmali, czyli ceremonii polegającej na wymianie girland ślubnych przez przyszłych małżonków.

Jak wygląda ślub cywilny
06.03.2021 20:18 Pan młody popełnił wpadkę podczas składania przysięgi. Niektórzy nie mogli powstrzymać śmiechu

Pan młody myślał, że będzie miał ślub jak z marzeń. Trema jednak zrobiła swoje, a on powiedział coś, co wywołało salwy śmiechu. Duchowny stojący przy parze nie wiedział, co robić. Nagranie ze mszy stało się hitem internetu. Powiedzmy sobie jednak szczerze, kto w takiej sytuacji nie zachowałby się podobnie?

dance dance dance
10.02.2021 13:56 Była partnerka pana młodego przyszła na jego ślub w białej sukni. Chciała, by to ją wybrał na żonę

Była dziewczyna pana młodego przyszła na jego ślub w białej sukni. Na kolanach błagała go, aby to ją pojął za żonę, zamiast obecnej narzeczonej. Goście i młody mężczyzna z pewnością nie spodziewali się podobnych scen, filmik trafił do sieci na kanał The AIO Entertainment na YouTubie. Podczas przygotowań do ślubu wiele par martwi się, czy wszystko na pewno pójdzie zgodzie z założeniami. Ten pan młody z pewnością zapamięta swój ślub do końca życia, bynajmniej nie dzięki wyjątkowości chwil z ukochaną. Na ceremonię przyszła jego ekspartnerka i niemal na podłodze błagała go, aby to ją wziął sobie za żonę.

wesele
27.01.2021 14:05 W Lublinie zorganizowano nielegalne wesele. Podczas świętowania doszło do tragedii

W Lublinie jedna z par młodych postanowiła zorganizować nielegalne wesele. Na przyjęciu doszło do ogromnej tragedii, a według Dziennika Wschodniego w sprawie zatrzymano pana młodego. Koszmar miał rozegrać się przy ulicy Niezapominajki w Lublinie. Przed lokalem, gdzie odbywało się nielegalne wesele, miał leżeć zakrwawiony mężczyzna.

ksiądz
21.01.2021 00:00 Kobieta dowiedziała się, że za ślub zapłaciła więcej, bo pan młody miał ciemniejszą karnację

Ksiądz przez cały czas nieprzychylnie patrzył na narzeczonego 33-letniej Kingi. Czuła, że coś jest nie tak, ale chciała skupić się na przyjemnych stronach planowania wesela. Mimo zachowania duchownego nigdy nie rozmawiała z nim na ten temat. Przykrą prawdę poznała dopiero po ślubie. To był cios prosto w serce. Kinga nie mogła doczekać się swojego ślubu. Przygotowywania wiązały się z wizytami w kościele, gdzie ksiądz dość dziwnie traktował pana młodego. Kobieta miała swoje podejrzenia, ale nie była niczego pewna, dlatego nic nie mówiła. Wszystko stało się jasne w trakcie wesela.

pan młody
24.11.2020 15:12 Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odepchnął od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala płakała

Mąż i żona na weselu zawsze wykonują swój pierwszy taniec. Ta panna młoda z pewnością zapamięta go do końca życia! Kompletnie nie spodziewała się tego, co zrobił jej nowo poślubiony mąż. Wyjątkowy moment wszyscy goście zapamiętają na długo i możliwe, że żadne inne wesele już tego nie przebije! Na parkiet nagle weszli koledzy pana młodego i zatańczyli niebywały układ taneczny. Kiedy planuje się wesele co do najmniejszego szczegółu, nikt nie chce, żeby przydarzyło się podczas niego coś niespodziewanego. A właśnie coś takiego przydarzyło się Malwinie. Kobieta nie miała najmniejszego pojęcia, co planuje jej mąż, kiedy przerwał ich pierwszy taniec i odepchnął ją od siebie. Na to, co zadziało się potem na parkiecie, patrzyła się z szeroko otwartymi oczami.

ślub
08.10.2020 00:09 Nagle pan młody odwrócił się od ołtarza. Po jego słowach wszyscy zamarli

Trzeba przyznać, że ta para młoda miała niezwykły ślub. Wydarzyło się na nim coś, czego chyba nikt nie mógł przewidzieć. Pan młody się odwrócił i dokonał pewnego wyznania, wszyscy zebrani na chwilę zamarli.Ślub tej pary młodej okazał się być dosyć niecodzienny. Kobieta już od dłuższego czasu szykowała się na swój wielki dzień i nie mogła się go doczekać. Kiedy w końcu stanęła przed ołtarzem razem ze swoim ukochanym, ten nagle się odwrócił. Panna młoda zupełnie nie spodziewała się tego, co zrobił mężczyzna. Wszyscy obecni goście przecierali oczy ze zdumienia.

Panna młoda
10.09.2020 19:50 Panna Młoda bardzo często robi jedną rzecz na ślubie. Mężowie odkrywają mroczne tajemnice przyszłych żon

Panna młoda na własnym ślubie niebywale często robi jedną, charakterystyczną rzecz. Kiedy przyszli małżonkowie odkrywają mroczną tajemnicę swoich wybranek, dosłownie nie mogą w to uwierzyć. W chwili, gdy długo skrywany sekret ujrzy światło dzienne, zaczynają się prawdziwe problemy. Ślub to jeden z tych cudownych momentów, który w pamięci zakochanych utkwi na długie lata. To właśnie w tym dniu przed Bogiem i zaproszonymi gośćmi przyrzekają sobie miłość aż po grób. Zderzenie z przykrą rzeczywistością następuje, gdy organizacją zajmuje się panna młoda, a jej ukochany nie ma pojęcia, kim są zaproszeni na ceremonię mężczyźni.

OJCZYM
29.08.2020 13:12 Niewyobrażalne sceny podczas ślubu. Nagle pan młody rzucił się w pogoń, a za nim panna młoda

Małżeństwo zapamięta ten dzień nie tylko ze względu na wyjątkowe w ich życiu wydarzenie, jakim był ślub. Po zakończeniu ceremonii stało się coś zaskakującego. Reakcja świeżo upieczonego małżonka zaskoczyła wszystkich. Goście wstrzymali dech.Ślub, który zakończył się niespodziewanym finałem, na długo pozostanie w pamięci państwa młodych i zebranych z tej okazji gości. Gdy para powiedziała sobie sakramentalne tak, nagle stało się coś zaskakującego. Pan młody natychmiast zaczął biec, porzucając trzymaną pod rękę dłoń swojej żony, chwilę później ona biegła już za nim.

oświadczyny
12.08.2020 17:12 Chciał się oświadczyć ukochanej. Po chwili stało się niewyobrażalne, wszyscy zamarli

Każda kobieta marzy o idealnych oświadczynach. To wyjątkowy moment, który każda przedstawicielka płci pięknej chce zapamiętać do końca życia. W tym wypadku mamy pewność, że tak właśnie było. Przyszły pan młody bardzo się o to postarał. Oświadczyny miały być idealne, niczym z romantycznego filmu. Przyszły pan młody wszystko zaplanował idealnie, miał zapytać swoją ukochaną czy zostanie z nim do końca życia na łodzi, podczas niespiesznego dryfowania w oceanie. Mimo tego, że pozornie oświadczyny wyglądały zupełnie normalnie, były naprawdę wyjątkowe. Lecz nie jesteśmy do końca pewni, czy panna młoda była od razu zachwycona.

Panna młoda
04.08.2020 09:31 Panna młoda była gotowa, by powiedzieć „tak”. Nagle pan młody zatrzymał ją i zwrócił się do innej kobiety

Panna młoda nie zdążyła wypowiedzieć słowa tak. Gdy już była gotowa, pan młody nagle zatrzymał ją i kazał się odsunąć. Zwrócił się wtedy do innej kobiety, a goście zamarli. Wszystko zostało nagrane, a wideo zobaczyły już setki tysięcy internautów.To miał być wzruszający, ale typowy ślub bez spektakularnych zdarzeń. Wszystko zmieniło się przez pewną decyzję pana młodego, który w kulminacyjnym momencie odsunął od siebie przyszłą żonę. Panna młoda dobrze się domyślała, kto zajmie jej miejsce.

ukryta kamera
31.07.2020 18:00 Pan młody odkrył zdradę żony. Na własnym weselu puścił nagranie z ukrytej kamery

Pan młody dowiedział się o zdradzie swojej ukochanej żony. Z zemstą zaczekał do wesela, by móc jak najbardziej upokorzyć niewierną ukochaną. Dla niego zemsta z pewnością miała słodki smak, a panna młoda zapamięta ten okropny dzień na zawsze. Wszyscy Zdrada jest jednym z tych zachowań, które boli najbardziej. Zdradzeni kochankowie niekiedy przez długie lata nie potrafią dojść do siebie, niemal na każdym kroku rozpamiętując przykrości, których doświadczyli. O ile dla jednych hektolitry łez wylewanych w poduszkę są czymś zupełnie normalnym, tak inni zdają sobie sprawę, jak słodki smak może mieć zemsta. Mimo że nie uśmierzy bólu, chociaż w minimalnym stopniu wpłynie na ich samopoczucie.

Panna Młoda
19.07.2020 13:37 Pan młody nagle przerwał ślub. Kazał pannie młodej się odwrócić, kiedy zobaczyła, co działo się za jej plecami, zaczęła płakać

Panna młoda nie mogła przewidzieć, że ten dzień będzie dla niej tak wyjątkowy. Podczas ceremonii, partner kazał się jej odwrócić. To, co zobaczyła za swoimi, plecami sprawiło, że zaczęła płakać. W kościele stało się coś, czego nikt nie mógł przewidzieć.Panna młoda nie mogła się spodziewać tego, co stanie się podczas jej ślubu. Przyszły mąż pod ołtarzem kazał się jej odwrócić — zaskoczona kobieta wykonała jego polecenie, a następnie wybuchła płaczem. Mamy nagranie z tego porażającego zdarzenia.

pan młody
09.07.2020 13:08 Pan młody nagle odwrócił się i uklęknął przed inną. Wszyscy zamarli, gdy usłyszeli jego słowa

Pan młody wywołał łzy wzruszenia wśród wszystkich gości weselnych oraz przyszłej żony. Kobieta nie spodziewała się tego, że jej dzień zaślubin może być jeszcze piękniejszy. To, co zrobił ukochany, odjęło jej mowę. Pan młody, który stanął na ślubnym kobiercu przed kobietą swojego życia, nie sądził, że spotka go tak emocjonalny rollercoaster. Kiedy nadeszła kolej na jego przysięgę, jego uwaga skupiła się jednak na innej dziewczynie, przed którą postanowił uklęknąć. Panna młoda i goście weselni zamarli, ponieważ nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw.

pan młody
04.05.2020 15:49 Miał być najbrzydszym panem młodym w historii. Przeszedł przemianę, która odbiera mowę

Pan młody przeszedł nieprawdopodobną metamorfozę. Zdaniem niektórych mężczyzna przed przemianą wyglądał niczym bezdomny. Zmiana znacznie poprawiła jego wygląd. Aż nie chce się wierzyć, że to ten sam człowiek. Pewne osoby i ich triki potrafią jednak zdziałać cuda. Ciekawe, czy narzeczona poznała swojego ukochanego.Ten mężczyzna przed pójściem do fryzjera był nadmiernie zarośnięty i wyglądał mało pociągająco. Jedna wizyta u specjalisty totalnie odmieniła jego wygląd. Metamorfoza pana młodego jest szokująca.

pan młody
14.04.2020 17:15 To miał być najpiękniejszy dzień w ich życiu. Gdy składali przysięgę, pan młody odwrócił się do innej kobiety

Pan młody podczas składania przysięgi, popatrzył głęboko w oczy swojej ukochanej, po czym nagle zwrócił się od innej kobiety. Panna młoda była w szoku, podobnie jak goście. Zachowanie mężczyzny odmieniło ten dzień na zawsze.Pan młody w trakcie ceremonii zachował się zaskakująco. Gdy już miało dojść do składania przysięgi małżeńskiej, mężczyzna nagle odwrócił się od swojej przyszłej małżonki. Wszyscy goście wzięli głęboki oddech.

pan młody
21.03.2020 09:51 Pan młody pobladł w trakcie składania przysięgi. Z ust ukochanej padło zdanie, którego nie mógł się spodziewać

Takiej spektakularnej wpadki nie spodziewał się nikt z obecnych. Tego typu rzeczy zdarzają się raczej w filmach komediowych, niż prawdziwym życiu. Towarzyszyły temu spore emocje, a pan młody cały zbladł. Jednak, jak to mówią, prawdziwa miłość przetrwa wszystko. Pan młody raczej nie spodziewał się tego w tym wyjątkowym dniu. Podczas składania przysięgi małżeńskiej z ust jego ukochanej padło coś, czego zdecydowanie nie chciał usłyszeć. Wyraz jego twarzy mocno zaniepokoił gości. Czy będzie wyrozumiały dla partnerki?

wesele
07.03.2020 10:41 Tuż przed weselem pan młody zrobił sobie zdjęcie z kolegami. Nie zauważył sztraszliwego szczegółu

Wesele zapowiadało się na wyjątkową dobrą zabawę, dopóki pan młody nie zobaczył tego zdjęcia. Pamiątkowa fotografia z kolegami okazała się skrywać przerażającą prawdę. Gdy przyjrzysz się uważnie, włosy stają dęba. To miało być huczne i radosne wesele. Pan młody długo czekał na ten wyjątkowy dzień. Chciał wspólnie z rodziną i przyjaciółmi uczcić okazję zawarcia związku małżeńskiego. Przed uroczystością zrobił sobie grupowe zdjęcie ze swoimi kolegami. Nikt nie spodziewał się, że po fakcie odkryje na nim ten jeden, koszmarny szczegół.

pan młody
15.02.2020 12:50 Pan młody spoliczkował swoją 13-letnią żonę. Reakcja gości weselnych jest niedopuszczalna

Pan młody spoliczkował swoją nastoletnią żonę podczas ich wesela. To, jak zareagowali goście, jest niewyobrażalne. Przerażająca jest wizja tego, że na świecie wciąż dzieją się takie rzeczy. W każdym z nas na widok tego, co widzimy na zdjęciu, budzi się wściekłość. Chcielibyśmy móc zareagować. Niestety, podczas gdy wkraczamy w lata 20. dwudziestego pierwszego wieku, niektórzy ludzie wciąż mają mentalność, jak gdyby dopiero co wyszli ze średniowiecza. Ten pan młody jest tego najlepszym przykładem. Przerażająca jest nawet myśl o tym, co będzie musiało przeżyć to dziecko, zmuszone do poślubienia go.

Zdjęcie ślubne
12.02.2020 19:51 Zdjęcie ślubne, które wprost uwielbiali. Po czasie zauważyli na nim jeden, paraliżujący ze strachu szczegół

Zdjęcie ślubne to magiczna pamiątka, która zostaje z nami na lata. Pary młode umawiają fotografów na długo przed ceremonią, by upewnić się, że kadry upamiętniające ich szczególny dzień będą perfekcyjne. To małżeństwo to jednak wyjątkowy przypadek. Zdjęcie, które było ich ulubionym, teraz ich przeraża! Wszystko przez jeden szczegół. Małżeństwo, o którym mowa, może pochwalić się nietypową pamiątką ze ślubu. Zdjęcie ślubne, które zdecydowali się opublikować w internecie wywołało wielką burzę. Wcześniej było jednym z ich ulubionych, teraz jednak patrzą na nie z przerażeniem. Dopiero po czasie zauważyli ten niepokojący detal!

20.01.2020 12:34 Kilka dni po ślubie popełniła samobójstwo. Tuż przed śmiercią zdradziła rodzinie powód

Ślub dla każdej kobiety to najpiękniejszy dzień w życiu. Panna młoda zakłada białą suknię, idzie do ołtarza z ukochanym mężczyzną, a to wszystko zwieńcza piękny ślub. Niestety, nie zawsze tak jest. Na świecie są miejsca, w których ślub to obowiązek, a miłość i szczęście nie gra pierwszych skrzypiec. Młoda kobieta popełniła samobójstwo dwa dni po ślubie. Małżeństwo nie zawsze idzie w parze z miłością. Kobieta była poddawana testom, z których nie wszystkie wyszły po myśli męża. Co wydarzyło się między małżonkami?

pan młody
04.01.2020 09:50 Pan młody odkrył, że narzeczona go zdradza. Upokorzył ją przy ołtarzu w najgorszy możliwy sposób

Pan młody, który dowiaduje się o tym, że jest zdradzany przez swoją przyszłą żonę, może stać się nieprzewidywalny. Spodziewamy się po takim człowieku wielu rzeczy: wrzasków, zerwania zaręczyn. Jednak ten mężczyzna był wyjątkowo cierpliwy, dokładnie zaplanował sobie zemstę i odczekał z nią do ostatniego momentu. Zemsta najlepiej smakuje na zimno, jednak mało kto ma wystarczająco nerwów, żeby rzeczywiście odczekać z nią odpowiednio długo. Ten pan młody należy to szczególnie cierpliwych osób, które prawidłowe przeprowadzenie zemsty cenią ponad wszystko. Musiało mu to dać ogromną satysfakcję, ale czy scena, do której to doprowadziło, była tego warta?

ślub
29.12.2019 14:46 Pan młody wyrwał mikrofon księdzu i zaczął śpiewać. Goście nie wierzyli własnym oczom

Ślub przybrał nieoczekiwany obrót kiedy pan młody podjął decyzję, żeby zrobić coś bardzo nietypowego. Mężczyzna bez wahania sięgnął po trzymany przez księdza mikrofon i zaczął… śpiewać. Goście na początku spoglądali na siebie z niepewnością, ale już niedługo jasny stał się jego zamiar. Każda panna młoda chce, żeby jej ślub i wesele udały się perfekcyjnie. To oznacza zazwyczaj, że trzeba mieć pod kontrolą każdy, najmniejszy nawet drobiazg. Nikt chyba nie lubi, kiedy jego plany nagle są zmieniane, w dodatku bez jego wiedzy, szczególnie w tak ważnym dniu. Kiedy panna młoda zorientowała się, co wyprawia jej mąż, zalała się łzami.

Para młoda
12.12.2019 20:13 Para Młoda nie chciała czekać na salę 2 lata. Zorganizowali wesele w stodole, efekt jest piorunujący

Para młoda nie zamierzała czekać 2 lata, aby zrobić wystawne wesele na wymarzonej sali. Zakochani słynący ze swoich szalonych pomysłów postanowili zorganizować wesele w ponad stuletniej stodole. Efekt przeszedł ich najśmielsze oczekiwania. Całe szczęście ogrom pracy, którą włożyli, nie poszedł na marne, a stodoła do dziś stoi otworem, przed kolejnymi nowożeńcami. Wesele jest jednym z tych wydarzeń, które zarówno w pamięci państwa młodych, jak i zaproszonych gości pozostaje przez długi czas. Nic dziwnego, że młodzi dokładają wszelkich starań, by wszystko poszło zgodnie z ich skrupulatnie opracowanym planem. O tych nowożeńcach jakiś czas temu w sieci zrobiło się naprawdę głośno. Wszystko za sprawą sali weselnej, na którą się zdecydowali.

Panna młoda
11.12.2019 11:06 Panna Młoda rozpłakała się, gdy przyszły mąż kazał się jej odwrócić od ołtarza

Panna młoda na ślubnym kobiercu wybuchła rzewnymi łzami. To, co zrobił jej przyszły mąż przeszło jej najśmielsze oczekiwania. Nic dziwnego, że gdy tylko filmik z nagraniem dokumentującym to wydarzenie trafił do sieci stał się prawdziwym hitem. Internauci również nie potrafili ukryć swojego wzruszenia. Bohaterka naszego dzisiejszego artykułu jest prawdziwą szczęściarą. Jej przyszły mąż postanowił zrobić wszystko, co w jego mocy, aby ten wyjątkowy dzień zapamiętała do końca życia. I tym razem zdecydowanie dopiął swego. Jego kreatywność i pomysłowość zaskoczyła wszystkich, na czele z ukochaną.

panna młoda
08.12.2019 14:45 Panna młoda zadała swojemu narzeczonemu zagadkę. Kiedy usłyszała odpowiedź od razu odwołała ślub

Panna młoda postanowiła sprawdzić swojego narzeczonego i zadać mu pewną zagadkę. Jego odpowiedź utwierdziła ją w przekonaniu, że nie może stanąć z nim na ślubnym kobiercu. W mgnieniu oka odwołała ślub i pragnęła, jak najszybciej o nim zapomnieć. Słowa, które usłyszała, na długo utkwią w jej pamięci. Ślub ma być jednym z tych momentów w życiu zakochanych, który zapamiętają do końca życia. W końcu przed Bogiem i zaproszonym gośćmi przysięgać sobie będą dozgonną miłość. Problemy zaczynają się, kiedy przyszła panna młoda nie jest do końca pewna swojego wybranka. Jedna zagadka, właśnie tyle wystarczy, by w mgnieniu oka rozwiać wszelkie wątpliwości i podjąć właściwą decyzję.

pan młody
02.12.2019 13:21 Pan młody dostał nauczkę od człowieka, który też kochał jego żonę. Ćwiczył od roku w tajemnicy

Pan młody był w szoku, gdy w czasie wesela inny mężczyzna skupił na sobie uwagę wszystkich. Okazało się, że również kochał jego żonę i postanowił dać mu nauczkę. Przez cały rok ćwiczył w tajemnicy, co zrobi w czasie wesela. Niesamowite wideo z wesela, na którym widać wzruszającą sytuację. Pan młody dostał nauczkę od innego mężczyzny. Już 27 milionów internautów zachwyciło się filmikiem. Nikt nie krył emocji.