Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > To miał być najpiękniejszy dzień w ich życiu. Gdy składali przysięgę, pan młody odwrócił się do innej kobiety
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 14.04.2020 17:15

To miał być najpiękniejszy dzień w ich życiu. Gdy składali przysięgę, pan młody odwrócił się do innej kobiety

pan młody
fot. youtube.com/ Rec On Cine Concept

Pan młody podczas składania przysięgi, popatrzył głęboko w oczy swojej ukochanej, po czym nagle zwrócił się od innej kobiety. Panna młoda była w szoku, podobnie jak goście. Zachowanie mężczyzny odmieniło ten dzień na zawsze.

Pan młody w trakcie ceremonii zachował się zaskakująco. Gdy już miało dojść do składania przysięgi małżeńskiej, mężczyzna nagle odwrócił się od swojej przyszłej małżonki. Wszyscy goście wzięli głęboki oddech.

Pan młody odwrócił się w stronę innej kobiety

Mężczyzna zachował się bardzo nietypowo. Para była w sobie bardzo zakochana i wiadomo było, że ślub będzie romantyczny i udany. Gdy ceremonia się rozpoczęła, wszystko szło zgodnie z planem. Do momentu składania przysięgi.

Gdy rozpoczęła się najważniejsza część ceremonii, a wszyscy zebrani szykowali chusteczki do ocierania łez wzruszenia, pan młody, zamiast skierować swoje słowa do przyszłej małżonki, odwrócił się od niej. Panna młoda i wszyscy obecni wstrzymali oddech.

  1. Sąsiedzi bali się owczarka niemieckiego. Pewnego dnia właściciel psa uchwycił jego spotkanie z listonoszem
  2. Akcja służb w warszawskiej siedzibie partii przy Nowogrodzkiej. W akcji pirotechnicy, wiadomo, co się stało
  3. Jajka zajęły znaczną część twojej lodówki? Mamy genialny przepis na ich wykorzystanie, nie pożałujesz

Nietypowe zachowanie

Mężczyzna skierował swoje słowa do 8-letniej dziewczynki, która miała podać państwu młodym obrączki. Okazało się, że jest to córka panny młodej, której jej przyszły mąż też chciał coś obiecać. Mężczyzna rozpoczął wzruszającą przemowę, w której powiedział, że gdyby mógł o coś prosić Boga, to chciałby, żeby dziewczynka była jego córeczką.

-Byłbym najdumniejszym ojcem na świecie, mając tak piękną i mądrą córkę – powiedział mężczyzna.

Jego przyszła żona i goście faktycznie zaczęli ronić łzy wzruszenia. Dziewczynka odpowiedziała przyszłemu mężowi swojej mamy, że także będzie się nim opiekować i o niego dbać. Uroczystość, która miała być połączeniem dwojga ludzi, w istocie zjednoczyła całą trójosobową rodzinę.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

pan młody

Dziewczynka była zachwycona słowami swojego przybranego taty.