Lifestyle.Lelum.pl > Pamiętniki Z Wakacji

Pamiętniki Z Wakacji

Dagmar Kaźmierska
06.04.2024 16:17 Kaźmierska dała popis w "Pamiętnikach z wakacji"

Program “Pamiętniki z wakacji” wróciły na antenę TV4, a wraz z nimi Dagmara Kaźmierska. Przypomnijmy, że obecnie możemy oglądać ją w “Tańcu z Gwiazdami”. Można więc powiedzieć, że “Królowa życia” ponownie ma swoje 5 minut w telewizji. 

Henio "Pamiętniki z Wakacji"
06.07.2023 17:19 Wystąpił w "Pamiętnikach z wakacji" prawie 10 lat temu. Niestety, nie żyje. Jego ostatnie chwile były wstrząsające

To już pewne - “Pamiętniki z wakacji” powrócą po niemal 7 latach od zdjęcia programu z anteny. Paradokument, który pokochały miliony Polek i Polaków, do dziś kojarzy nam się z fenomenem “mięsnego jeża” . Okazuje się, że autor chwytliwej piosenki, na postawie której powstało wiele memów, nie wytrzymał presji związanej z szybko rosnącą popularnością. Poczciwy Henio zmarł 9 lat temu, kulisy jego śmierci są wstrząsające.

Polska
14.08.2020 14:15 Pamiętasz „mięsnego jeża”? Mówiła o nim cała Polska, aktora spotkał tragiczny los

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych elementów programu był rzecz jasna mięsny jeż. Mieszanka różnego rodzaju wędlin, mięs i kiełbas została zaprezentowana, podczas jednego z odcinków programu, emitowanego w telewizji Polsat. Właśnie przez ten odcinek wspomniany aktor zyskał ogólnokrajową sławę. Niestety, nie ma go już wśród nas. Polska słyszała o nim wielokrotnie i nie da się ukryć, że zapadł nam wszystkim w pamięć. Mowa oczywiście o jednym z uczestników programu Pamiętniki z wakacji, który umilał nam chwilę przed telewizorem swoją osobliwą grą aktorską. Niestety, mężczyzna skończył tragicznie. Jego losy potoczyły się w smutny sposób.