Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Kaźmierska dała popis w "Pamiętnikach z wakacji"
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 06.04.2024 16:17

Kaźmierska dała popis w "Pamiętnikach z wakacji"

Dagmar Kaźmierska
Fot. KAPiF

Program “Pamiętniki z wakacji” wróciły na antenę TV4, a wraz z nimi Dagmara Kaźmierska. Przypomnijmy, że obecnie możemy oglądać ją w “Tańcu z Gwiazdami”. Można więc powiedzieć, że “Królowa życia” ponownie ma swoje 5 minut w telewizji. 

"Pamiętniki z wakacji" po latach wróciły na antenę

Program “Pamiętniki z wakacji” po wielu latach nieobecności wrócił na antenę. W tym paradokumencie śledzimy zagraniczne wyjazdy Polaków, a ich perypetie bawią nas do łez. Serial był początkowo emitowany na antenie telewizji Polsat w latach 2011–2013 oraz 2016. Ponownie wrócił na małe ekrany w 2024 roku. 

Produkcja ma wierne rzesze widzów, wśród których można wyróżnić fanów Dagmary Kaźmierskiej. “Królowa życia” bowiem wciela się w jedną z głównych postaci w produkcji. 

W “Pamiętnikach z wakacji" postać grana przez Dagmarę Kaźmierską walczy z ciągłymi zmartwieniami, których dostarcza jej córka, Michalina. Sprawdź, co wydarzy się w kolejnym odcinku. 

Dagmara Kaźmierska
FOT. KAPIF, Dagmara Kaźmierska
Już są! Nowe "Pamiętniki wakacji" z Dagmarą! Tak zmienili ją w Grażynę. Mamy pierwsze zdjęcia Wielki powrót kultowego programu "Pamiętniki z wakacji". Widzowie czekali na ten moment aż 8 lat! Jest jedno "ale"

Dagmara Kaźmierska ponownie ma swoje 5 minut w telewizji

Dagmara Kaźmierska w serialu paradokumentalnym “Pamiętniki z wakacji” wciela się w postać Grażyny. Program emitowany jest od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 21:00 na antenie TV4. To gratka dla fanów “Królowej życia”, która ogromną popularność zdobyła dzięki show TTV. 

Co więcej, z pewnością jeszcze bardziej cieszy ich fakt, że swojej idolce mogą kibicować co niedzielę także w “Tańcu z  Gwiazdami”, gdzie prezentuje swoje umiejętności. 

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
FOT. KAPIF, Marcin Hakiel i Dagmara Kaźmierska 

Co wydarzy się już jutro w "Pamiętnikach z wakacji"?

Już w kolejnym odcinku Michalina, córka Grażyny, stanie przed poważnym życiowym wyzwaniem. To, co nowe przyjdzie niespodziewanie i może odmienić jej los. Dziewczyna będzie szukać wsparcia u swojej matki Grażyny i jej przyjaciółki Pauliny. 

No... to nie ma doświadczenia, ale to ma chęci, to ma siłę, to ma energię! Jak matka! No chyba nie trzeba ci nic więcej mówić - da radę! - powie Grażyna

Tymczasem Paulina ma własne problemy, które skłaniają ją do życiowych przemyśleń. Grażyna także, próbując ochronić swoich najbliższych, stanie przed życiowym wyzwaniem. Jej determinacja będzie kluczowa w trudnych momentach. Grażyna cały czas namawia córkę, by pomyślała o swojej przyszłości i zdobyła wyższe wykształcenie, o którym sama w młodości mogła jedynie pomarzyć:

Chciała twoja mama pójść na prawo. Dzisiaj bym była panią mecenas. Sami mi by ludzie pieniądze przynosili. Jeszcze by prosili, żebym przyjęła. A tak? Pichcę te kotlety, smażę i stukam, i stukam, i stukam…

Conan zdradził, jaką matką jest Dagmara Kaźmierska. Niebezpieczną sytuację obrócił w żart
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska - dzieciństwo syna
Dagmara Kaźmierska od lat cieszy się opinią jednej z najpopularniejszych „Królowych życia”. W ostatnim czasie coraz większą rozpoznawalność zyskuje także jej syn. Conan udzielił niedawno wywiadu, w którym opowiedział o swojej relacji z mamą. Choć jedną z historii obrócił w żart, niektórym może się ona nie spodobać.Dagmara Kaźmierska zasłynęła jako bohaterka programu TTV „Królowe życia”Temperamentna blondynka jest mamą 20-letniego Conana KaźmierskiegoPrzy okazji Dnia Matki młody mężczyzna udzielił szczerego wywiaduDagmara Kaźmierska od kilku lat bryluje w rodzimym show-biznesie. Sławę przyniósł jej oczywiście program „Królowe życia”, który po raz pierwszy pojawił się na antenie TTV w 2018 roku. Wyróżniająca się z tłumu blondynka występuje w nim od samego początku.
Czytaj dalej
Dagmara Kaźmierska bez grama makijażu. "Królowa życia" pokazała fanom prawdziwą twarz, jest nie do poznania
Dagmara Kaźmierska
Dagmarę Kaźmierską rozsławił program „Królowe życia”. Celebrytka chętnie korzysta z zabiegów upiększających i mocnego makijażu, ale nie ma także problemu z pokazywaniem się w naturalnym wydaniu na swoim profilu na Instagramie, gdzie śledzi ją 1,1 miliona osób. Ostatnio Dagmara Kaźmierska pochwaliła się nowym filmikiem. Nie miała na sobie makijażu. Poznalibyście ją na ulicy? 
Czytaj dalej