Lifestyle.Lelum.pl > Pączki

Pączki

Kuba Wojewódzki, pączek
08.02.2024 09:21 Wojewódzki przebił Gessler z ceną pączków? Tak wyglądają, a cena? Zobaczcie

Tłusty czwartek to jeden z ulubionych dni w roku wielu Polaków. Dziś nikt nie ma prawa wypomnieć nam, ile wsunęliśmy słodyczy. Jak co roku, symbolem jest pączek, najlepiej po brzegi wypełniony przepysznym nadzieniem. Wolicie cukier puder, lukier, a może inną polewę? Każdy znajdzie coś dla siebie. Swoje oferty przygotowały również restauracje prowadzone przez gwiazdy show-biznesu. Kuba Wojewódzki zaszalał w tym roku z ceną. Kupilibyście je u niego?

pączki, Katarzyna Bosacka
16.02.2023 19:01 Wstrząsająca prawda o tanich pączkach, można się zdziwić. Bosacka alarmuje

Tłusty czwartek to dzień, w którym nikt z nas nie przejmuje się ilościami spożytych słodkości. W tym wyjątkowym dniu supermarkety prześcigają się w ofertach tanich smacznych pączków. Czy te o najniższej cenie, naprawdę nie różnią się od tych z cukierni? Katarzyna Bosacka ma inne zdanie na ten temat.

dance dance dance
09.02.2021 21:30 Kilka pączków w Biedronce możesz dostać za darmo. Wystarczy kupić odpowiednią ilość

Sieć supermarketów Biedronka przygotowała specjalną promocję dla swoich klientów. Ze względu na zbliżający się wielkimi krokami Tłusty Czwartek zakupowicze chcący zaopatrzyć się na święto łasuchów, będą mogli liczyć na otrzymanie aż 4 pączków za darmo. Promocja skierowana jest dla klientów, którzy zdecydują się na zakup 12 pączków w cenie 8. Należy się jednak pospieszyć, gdyż obowiązuje tylko 10 i 11 lutego. Tłusty Czwartek już za pasem, zatem popularna sieć supermarketów Biedronka po raz kolejny postanowiła zadbać o swoich klientów. Ci, którzy na poważnie mają zamiar zaopatrzyć się w ich sklepach na święto łasuchów, będą mogli otrzymać 4 pączki więcej.

ile kalorii mają pączki?
22.02.2019 17:44 Kiedy jest Tłusty Czwartek 2019? Święto wszystkich łakomczuchów

Kiedy jest Tłusty Czwartek 2019? Już niedługo wszyscy wielbiciele pączków pobiegną do sklepów, by oddać się przyjemności jedzenia tych pysznych łakoci. Kiedy będziemy celebrować ten dzień? Skąd wzięła się tradycja jedzenia pączków? To ulubione święto wszystkich łakomczuchów! Tłusty Czwartek rozpoczyna świętowanie ostatków, czyli ostatnich dni karnawału. Na jeden dzień zapominamy o dietach i liczeniu kalorii. To czas, w którym delektujemy się pączkami! Kiedy w tym roku możemy oddać się rozkoszy?