Lifestyle.Lelum.pl > Natan Marcoń

Natan Marcoń

07.01.2023 15:15 Natan Marcoń został zaatakowany. Członek Trans TV oberwał gazem

Kilka dni temu w Tajlandii zaatakowany został Amadeusz „Ferrari”. Teraz już w Polsce ofiarą padł inny członek „Trans TV” – Natan Marcoń. Zdarzenie miało miejsce w godzinach porannych. W Tajlandii napastnikiem „Amadiego” okazał się być Polak, któremu nie podobały się treści przekazywane przez niego na streamach. Tym razem zwyzywany i zaatakowany został jego kolega.

28.12.2022 22:18 Amadeusz Ferrari ze smutną wiadomością dla fanów. To koniec Trans TV

Amadeusz „Ferrari” w mediach społecznościowych podzielił się z fanami smutną informacją. Influencer wraca do Polski, aby dać show na konferencji przed Fame 17. To oznacza koniec jego projektu. „Trans TV” biło rekordy popularności na dwóch platformach streamingowych. Na Twitchu oglądalność sięgała 50 tysięcy widzów, a na Kicku kanał „Ferrariego” był jednym z najpopularniejszych na świecie.

27.12.2022 20:32 Masażystki z Tajlandii buntują się przeciwko Staśko. Apelują o spokój

Sprawa pomiędzy Amadeuszem „Ferrarim”, całym „Trans TV” i Mają Staśko wcale nie dobiega końca. Masażystki, które występują na streamach u „Władcy Piekieł” mają specjalny apel do polskiej aktywistki. Echa dramy pomiędzy Roślikiem, a Staśko nie milkną. Lewicowa działaczka zarzuciła Amadeuszowi transfobię na co ten zareagował stanowczo. Oprócz streamów publikuje także filmy na Youtubie.

24.12.2022 16:58 Nolif odpowiada Mai Staśko. Broni osób transseksualnych

Drama pomiędzy Wardęgą, a Staśko zatacza coraz szersze kręgi. Tym razem sprawę postanowiła skomentować znana osoba z Polski, która dokonała zmiany płci. „Nolif” to youtuber, który bazuje na contencie gamingowym. Niedawno bardzo głośno zrobiło się o jego zmianie płci. Wcześniej był mężczyzną, a teraz nazywa się Natalia. Jest to jedna z bardziej znanych osób transpłciowych w Polsce.

23.12.2022 22:43 Drama Wardęga – Staśko nabiera rozpędu. Sylwester odpiera zarzuty

Poczynania Amadeusza „Ferrariego” i Natana Marconia w Tajlandii odbijają się coraz szerszym echem. We wszystko zaangażowali się Sylwester Wardęga oraz Maja Staśko i przerzucają się w mediach oskarżeniami. Projekt „Trans TV” ma coraz większe problemy z regularnym nagrywaniem. Panowie dostali już bany na Twitchu oraz Kicku. Jedyną platformą na której mogą przedstawiać swoje show pozostał Youtube.

Amadeusz Ferrari i Natan Marcoń
21.12.2022 21:01 Amadeusz Ferrari wystosował apel do Andrzeja Dudy. Dramat masażystek z Tajlandii

Streamy Amadeusza „Ferrariego” Roślika i Natana Marconia z Tajlandii biją rekordy popularności. Tym razem zawodnicy Fame MMA wystosowali apel do prezydenta Andrzeja Dudy. Od kilku dni streamerzy atakowani są przez znaną aktywistkę – Maję Staśko. Zarzuca ona im naśmiewanie i znęcanie się nad osobami transseskualnymi. Wystosowała nawet oficjalne pismo do Twitcha z zapytaniem o to dlaczego akceptują taką formę contentu.