Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Amadeusz Ferrari wystosował apel do Andrzeja Dudy. Dramat masażystek z Tajlandii
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 21.12.2022 21:01

Amadeusz Ferrari wystosował apel do Andrzeja Dudy. Dramat masażystek z Tajlandii

Amadeusz Ferrari i Natan Marcoń
fot. Youtube/@wadcapiekie1806

Streamy Amadeusza „Ferrariego” Roślika i Natana Marconia z Tajlandii biją rekordy popularności. Tym razem zawodnicy Fame MMA wystosowali apel do prezydenta Andrzeja Dudy.

Od kilku dni streamerzy atakowani są przez znaną aktywistkę – Maję Staśko. Zarzuca ona im naśmiewanie i znęcanie się nad osobami transseskualnymi. Wystosowała nawet oficjalne pismo do Twitcha z zapytaniem o to dlaczego akceptują taką formę contentu.

Ferrari i Marcoń zbanowani

Kontrowersyjne zachowania na streamach poskutkowały krótkotrwałym zbanowaniem kanału Amadeusza na Twitchu. Powodem, który platforma podała Roślikowi był nieodpowiedni ubiór.

Panowie przebrali zatem towarzyszącą im kobietą w inne ubrania i kontynuowali swoją transmisję na kanale Youtube „Ferrariego”. Zapowiadali także przeniesienie się ponownie na Twitcha, ale na kanał Natana.

Trans TV z apelem do Andrzeja Dudy

Amadeusz opublikował na swoim kanale na Youtubie nagranie w którym zwraca się bezpośrednio do prezydenta RP. „Władca Piekieł” twierdzi, że zostali zaatakowani przez aktywistkę oraz moralizatora.

„Ferrari” twierdzi, że Trans TV tworzą osoby bardzo tolerancyjne. Roślik przyznał, że Maja Staśko oraz „Revo” nazwali towarzyszące im kobiety „paniami lekkich obyczajów”, a taka praca w Tajlandii jest nielegalna.

Zdaniem gwiazdy Fame MMA te osoby straciły przez to pracę, a nawet ich rodziny się ich wyrzekły. „Ferrari” prosi prezydenta o wizę dla Tajek oraz wsparcie finansowe. Roślik zaprosił także Andrzeja Dudę do oglądania ich transmisji.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
  3. W Pepco pojawiła się sukienka idealna na święta. Cena zachwyca, Polki biegiem ruszą na zakupy