Lifestyle.Lelum.pl > Metamorfoza

Metamorfoza

07.10.2019 14:10 Chłopak miał nadwagę i brzydką cerę. Gdy wstąpił do wojska zmienił się diametralnie

Chłopak zdecydował się na krok, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Decyzja ta zmieniła nie tylko jego wygląd fizyczny, ale też całe dotychczasowe życie. Mężczyzna stał się zupełnie innym człowiekiem! Kiedy jego zdjęcia pojawiły się w sieci, aż trudno było w to uwierzyć. Tego widoku nie możecie przegapić! Jedna, na pozór nic nieznacząca decyzja jest w stanie zmienić w naszym życie niemalże wszystko. A chłopak, którego chcemy wam dziś przedstawić, jest tego najlepszym przykładem! W związku, z tym że wielkie czyny wymagają czasu, jego przemiana nie była natychmiastowa. Wymagała od niego masy poświęceń i determinacji. Efekty zdecydowanie są tego warte!

siostry
25.09.2019 13:47 Siostry bliźniaczki przeszły metamorfozę. Internauci: „Jedna z nich wygląda teraz jak brzydsza siostra”

Siostry zawsze mają skomplikowaną relację. We wczesnym dzieciństwie dzieci często chcą wyglądać tak samo, bo w ten sposób nie mają poczucia, że jedno dostaje coś niesprawiedliwie. Te bliźniaczki czuły tak przez większość życia. To zmieniło się, kiedy obie przeszły metamorfozę. Niestety, dla jednej z nich nie była ona zbyt udana. Teraz wygląda dużo gorzej od siostry! Zazwyczaj rodzeństwo zaczyna w pewnym momencie odczuwać potrzebę wyróżnienia się za pomocą wyglądu. Nie jest tak jednak w każdym przypadku. Czasami bardzo związane ze sobą rodzeństwo może chcieć wciąż wyglądać podobnie, nawet jeśli emocjonalnie czy z charakteru jest bardzo różne. Tak właśnie było z tymi siostrami, które wyglądały podobnie jak dwie krople wody do czasu nieudanej metamorfozy.

wpadka
21.08.2019 15:15 Rozwód po 44 latach. Gdyby mężczyzna zobaczył, jak teraz wygląda jego była żona, szybko by pożałował swojej decyzji

Rozwód to zawsze bardzo bolesne doświadczenie… Nawet jeśli partnerzy decydują się na rozstanie w zgodzie, wspólnie spędzone lata to przecież bagaż wspólnych wspomnień i doświadczeń. Wiele kobiet jest przekonanych, że koniec długiego związku to ogromne niepowodzenie, które przekreśla szanse na szczęśliwą przyszłość. Z takiego założenia przez długi czas wychodziła Vicky- bohaterka tego artykułu. Porzucona kobieta spędziła u boku swojego męża 44 lata. Gdy została sama, zupełnie się załamała. Nie zamierzała się jednak poddać! Za pośrednictwem bliskich osób zgłosiła się do twórcy kanału The Makeover Guy, dzięki któremu przeszła niewyobrażalną metamorfozę. A efekt? Powala na kolana!

rudy chłopak
17.08.2019 19:03 Był uznawany za najbrzydszego chłopaka w mieście. Zapuścił brodę, został modelem i nie może opędzić się od kobiet

Mężczyzna, który przez lata uchodził za mało atrakcyjnego pracownika firmy ubezpieczeniowej, przeszedł ogromną metamorfozę. Przez 10 lat pracował nad swoją sylwetką i wizerunkiem, stając się jednym z najbardziej rozchwytywanych modeli! Kim jest tajemniczy Gwilym Pugh? 35-letni gwiazdor jest najlepszym dowodem na to, że ciężka praca, motywacja i systematyczność zawsze wiążą się z ogromnym sukcesem. Mężczyzna, który zupełnie o siebie nie dbał, dziś łamie kobiece serca! Co stoi za tak wielką przemianą? Model jest motywacją dla tysięcy osób!

córka anny przybylskiej
01.08.2019 16:11 Córka Anny Przybylskiej obcięła włosy. Wygląda jak mama za czasów „Złotopolskich”

Córka Anny Przybylskiej już od jakiegoś czasu zaskakuje swoich obserwatorów spektakularnymi metamorfozami. Oliwia, która lubi bawić się modą, chętnie odwiedza również salon fryzjerski. Zmiana, którą pochwaliła się na Instagramie naprawdę zachwyca! O tym, iż córka zmarłej przed laty aktorki jest do niej podobna, pisały już wszystkie tabloidy. Duże oczy i wydatne usta to jedynie niektóre z cech wyglądu, które to potwierdzają. Teraz, za sprawą bardzo modnego cięcia, Oliwka wygląda jak własna mama na początku kariery!

Dorota Szelągowska schudła i zmieniła fryzurę. Pokazała zdjęcia metamorfozy!
07.02.2019 13:58 Dorota Szelągowska schudła i zmieniła fryzurę. Pokazała zdjęcia metamorfozy!

Dorota Szelągowska schudła i zdecydowała się na radykalną zmianę fryzury. Pokazała zdjęcia metamorfozy, czym wprawił fanów w niemały stupor. Jak teraz wygląda? Co powiedzieli jej wielbiciele? I najważniejsze – czy nie żałuje? Gwiazda TVN podjęła niedawno serię decyzji odnośnie do swojego wyglądu. Dorota Szelągowska schudła w błyskawicznym tempie, a także zupełnie zmieniła dotychczasowe uczesanie. To wymagało wielkiej odwagi od dziennikarki. Musi liczyć się z tym, że najdrobniejsza zmiana wywołuje natychmiast lawinę nie zawsze pozytywnych komentarzy. Tym razem internauci także nie pozostawili złudzeń, co myślą o metamorfozie!

Metamorfozy kobiet
20.12.2018 12:21 Metamorfozy kobiet. Niezwykle przemiany w kilka godzin!

Metamorfozy kobiet. Która z nas nie chciałaby z szarej myszki przemienić się w królową piękności? Czasami wystarczy kilka prostych trików, by zmienić się nie do poznania. Sprawdź jakie sztuczki wykorzystać, by poczuć się jak milion dolarów! Metamorfozy kobiet to niezwykle inspirujący temat. Każda z nas może wyglądać obłędnie przy niewielkich kosztach i nakładzie pracy. Jeśli marzysz o transformacji modowej i urodowej, ale nie masz pojęcia, jak tego dokonać, koniecznie powinnaś przeczytać ten artykuł!

Ola Szwed
31.05.2018 12:52 Ola Szwed już tak nie wygląda! Postawiła na ekstrawagancką metamorfozę

Ola Szwed popularność zyskała dzięki serialowi Rodzina Zastępcza. Później była rozbierana sesja do Playboya i kilka mniej znaczących ról. Mimo, że aktorka rzadko pojawia się na ekranach telewizorów, niezmiennie zachwyca nas swoją oryginalną urodą. Teraz postanowiła na dużą zmianę w wizerunku. Najnowsza metamorfoza Oli Szwed spodobała się fanom. Ola Szwed przez wszystkie lata w show-biznesie, pokazała się w kilku odsłonach. To nie jest jej pierwsze, tak odważna odsłona. Kilka lat temu aktorka mocno inspirowała się Rihanną, która znana jest ze swoich „włosowych” eksperymentów. Jeszcze jakiś czas temu mogliśmy Olę podziwiać w blond włosach. Teraz zmiana jest jeszcze bardziej odważna.