Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ojciec nie przyznawał się do córki przez jej wygląd. Popłakał się, gdy przeszła metamorfozę
Michał Włoch
Michał Włoch 02.02.2020 10:04

Ojciec nie przyznawał się do córki przez jej wygląd. Popłakał się, gdy przeszła metamorfozę

ojciec
youtube.com

Ojciec nie chciał przyznać się do swojej córki ze względu na to, jak wygląda. Postanowił więc wziąć sprawy w swoje ręce i zmusił ją do przejścia metamorfozy. Gdy ją zobaczył, zaczął płakać.

Córka, do której nie chciał przyznawać się ojciec, nie była chora, ani zdeformowana. Jej tata zwyczajnie bardzo wstydził się tego, jak wygląda. Jak przystało na „dobrego” ojca, zamiast wysłuchać córki, postanowił zafundować jej metamorfozę. Efekty doprowadziły go do łez.

Ojciec miał dość

Ojciec czternastoletniej Julii miał dość tego, jak maluje się i ubiera jego nastoletnia córka. Postanowił więc zgłosić swoją krnąbrną pociechę do programu Druga Twarz, który emitowany jest na antenie TTV.

Mamy spory problem ze swoją córką. Za bardzo zwraca na siebie uwagę i chce szokować swoim wyglądem. Widać, że na tym jej bardzo zależy – powiedział zmartwiony ojciec.

Faktycznie – styl jego córki jest bardzo wyzywający. Jego pociecha bardzo wyraźnie starała się postarzyć w oczach innych. Bardzo mocny makijaż, doczepiane rzęsy, kolczyki i ekstrawaganckie ubrania sprawiły, że jej rodzice zaczęli poważnie się o nią martwić.

Metamorfoza, która doprowadziła do łez

Druga Twarz to program, który prowadzony jest przez zwyciężczynię programu Top Model, Karolinę Gilon, oraz znanego fotografa, Marcina Tyszkę. Oboje mają za cel pomoc osobom, które są niewolnikami swojego kontrowersyjnego stylu.

-Dajemy z żoną Julce naprawdę dużo wolności. Gdybyśmy chcieli jej więcej zabraniać, niż byśmy chcieli, to by się to skończyło jeszcze większym buntem – powiedział tata dziewczynki.

Dlatego właśnie ojciec nastoletniej Julii zabrał ją do studia TTV, gdzie nastolatka poddana została metamorfozie. Zanim jednak to się stało, okazało się, że nastolatka też nie czuje się do końca komfortowo w swojej skórze ze względu na ocenę taty.

Jestem chodzącą depresją. Nie czuję akceptacji ze strony taty. Mówił, że np. nie chce mieć takiej córki i że jak tak dalej będzie, to się mnie wyrzeknie – powiedziała w programie.

Na szczęście, metamorfoza była naprawdę udana. Gdy ojciec dziewczynki zobaczył, jak jego córka wygląda bez wyzywającego makijaży i ubrań oniemiał, a następnie zwyczajnie się rozpłakał.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ojciec

Ojciec Julii martwił się wyzywającym stylem nastolatki.

ojciec

Jego córka przeszła potężną metamorfozę.

ojciec

Tata nastolatki nie był w stanie ukryć wzruszenia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy świadczące o nietolerancji glutenu. Warto je znać
  2. Pilne doniesienia z okolic Wuhan. Uderzył kolejny śmiertelny wirus, źródło w mięsie drobiowym
  3. Znaki zodiaku, które nie umieją się ustatkować. Z nimi nie ma co liczyć na długotrwały związek
  4. Reporter zwolniony z „Dzień Dobry TVN” wydał oświadczenie. Mocne słowa w kierunku stacji
  5. Na jaw wychodzą nowe fakty o koronawirusie z Chin. Epidemia przyniesie potężne straty
  6. Nie obcinała paznokci od lat. Wszyscy zastanawiają się, jak wykonuje podstawowe czynności
Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego