Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kobieta była uzależniona od McDonalda. Wszyscy się z niej śmiali, dziś wygląda pięknie
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 27.02.2020 15:41

Kobieta była uzależniona od McDonalda. Wszyscy się z niej śmiali, dziś wygląda pięknie

kobieta
instagram.com/talicialees

Kobieta ulegała swojemu największemu uzależnieniu od popularnego fast-fooda, szybko przybrała na wadze. Gdy zaczęła być wykluczana z uczestniczenia w życiu towarzyskim, postanowiła zmienić swoją powierzchowność. Podjęcie decyzji o rozpoczęciu odchudzania ułatwiła kobiecie pewna nieprzyjemna sytuacja.

Kobieta zaczęła zauważać, że jej ciało mocno ją ogranicza. Nie może uczestniczyć w powszechnych rozrywkach, szybko się męczy, słowem, nie może funkcjonować jak normalna młoda dziewczyna. Postanowiła coś z tym zrobić.

Kobieta postanawia zmianę

Uzależnienie od McDonalda doprowadziło młodą dziewczynę do wagi 140 kilogramów. Rozmiar jej ubrań przekraczał XXXL. Mimo wagi kobieta prowadziła bujne życie towarzyskie, jednak zaczęła zauważać, że nie może uczestniczyć w rozrywkach swoich znajomych. Przełomową przykrością dla kobiety była wizyta w wesołym miasteczku.

Pracownicy wesołego miasteczka robili, co mogli, żeby zapiąć pasy bezpieczeństwa na każdej atrakcji. Jednak na żadnej kolejce się to nie udało. Kobieta nie mogła bawić się z przyjaciółmi. Było jej bardzo wstyd. Postanowiła wziąć się za siebie natychmiast.

  1. Plejada: Małgorzata Kożuchowska spowodowała kolizję. Do sieci trafiły zdjęcia z miejsca zdarzenia
  2. Fani nie posiadają się z radości po ogłoszeniu w TVN. Gratulujemy Grażynie Torbickiej
  3. Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie z córką. Fani zwrócili uwagę na niepokojący szczegół

Czas na dietę

Kobieta musiała zerwać ze swoim nałogiem. Przyznała się, że jadła w słynnym fast foodzie śniadania i obiady, a na dodatek nie bardzo przepadała za sportem. Jednak upokorzenie, jakie przeżyła, bardzo mocno wpłynęło na jej determinację. Od tej pory robiła wszystko według zaleceń dietetyka. Odstawiała pomału cukier i sól, od której była uzależniona. Do swojego życia włączyła sport.

Efekty ciężkiej pracy szybko były widoczne. Kobieta schudła aż 51 kilogramów. Jej samopoczucie bardzo się poprawiło, a znajomi nie mogą wyjść z podziwu. Nie tylko nad urodą i figurą koleżanki, ale jej niezłomnym charakterem, dzięki któremu dokonała zmiany.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta

Ważyła 140 kilogramów. Przez swoją nadwagę nie mogła normalnie funkcjonować.

kobieta

Dziewczyna zebrała się w sobie i schudła 50 kg! Z każdym dniem zbliża się do doskonałości.

kobieta

Tak wyglądała przed metamorfozą, która zmieniła jej życie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jeden ząbek czosnku jedz codziennie. Niewiarygodne, jak zareaguje twoje ciało
  2. TVP pokazało nową prezenterkę wiadomości. Blond piękność rozbudziła zmysły
  3. Pitbull uznany został przez ludzi za „brzydala”. Nikt nie chce adoptować psa

Źródło: o2.pl

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik