Lifestyle.Lelum.pl > Marta Lipińska

Marta Lipińska

Marta Lipińska
14.05.2024 10:39 Marta Lipińska zakochała się w młodszym aktorze. Nikt nie dawał im szans

Mimo że drogi Marty Lipińskiej i Macieja Englerta krzyżowały się kilka razy, oni dopiero po pewnym czasie zwrócili na siebie uwagę. Kiedy jednak to się stało, wszystko inne przestało się liczyć. Gwiazda “Rancza” i młodszy od niej o sześć lat mąż od 56 lat tworzą zgrany duet. Tak zaczęła się ich historia, znajomi nie dawali im większych szans. 

Marta Lipińska
22.04.2023 21:23 Marta Lipińska zostawiła dla niego męża. Nikt nie wierzył, że im się uda. Wszystkich potężnie zaskoczyli

Marta Lipińska przewróciła całe swoje życie do góry nogami. Dla nowej miłości zostawiła męża. I choć nikt nie dawał im cienia szansy, zakochani mocno wszystkich zaskoczyli.Aktorka przez wiele lat była żoną operatora filmowego Krzysztofa Winiewicza. Ich związek rozwijał się dobrze, dopóki na jej drodze nie stanął Maciej Englert, czyli największa miłość jej życia. Teraz po latach zakochani udowodnili, że dla tego uczucia warto było całkowicie zmienić swoje życie.

Marta Lipińska
14.05.2022 13:29 Zdumiewające, kim są dzieci Marty Lipińskiej. Gwiazda „Rancza” i jej mąż zarazili pociechy zamiłowaniem do sztuki

Marta Lipińska już od młodości występowała na scenie, zaś jej mąż jest aktorem i reżyserem teatralnym. Okazuje się, że miłość do sztuki zaszczepili także swoim potomkom. Wiemy, kim są dzieci gwiazdy „Rancza” i dyrektora Teatru Współczesnego w Warszawie. Urodzona 14 maja 1940 roku Marta Lipińska ma na swoim koncie ok. 50 ról filmowych, jednak jej kariera rozpoczęła się na deskach teatru, jeszcze w trakcie studiów w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie. Wielokrotnie nagradzana i odznaczana, stała się jedną z ikon polskiej kinematografii, a na planie gości właściwie od lat 60. W 1968 roku po raz drugi wyszła za mąż, a jej wybrankiem został Maciej Englert, młodszy brat Jana. On także ukończył PWST, a drogę do kariery ułatwił mu ówczesny dyrektor warszawskiego Teatru Współczesnego, Erwin Axer, po którym ostatecznie objął posadę.

Marta Lipińska
27.03.2022 23:43 Jak wyglądałaby 20-letnia Michałowa z „Rancza”? Marta Lipińska w młodości nie mogła opędzić się od mężczyzn

Marta Lipińska, znana obecnie polskim widzom jako Michałowa z serialu „Ranczo”, w młodości była prawdziwą łamaczką męskich serc. Mimo to od ponad 50 lat jest żoną tego samego mężczyzny. Ich związek zaczął się jednak bardzo burzliwie. Lipińska jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Studia skończyła w 1962 roku – tuż po tym otrzymała angaż w warszawskim Teatrze Współczesnym, w którym pracuje do dzisiaj.

Ranczo
10.02.2022 18:17 Marta Lipińska zagrała fantastyczną rolę w serialu „Ranczo”. W młodości wyglądała jak modelka

Marta Lipińska jest jedną z bardziej charakterystycznych postaci w serialu „Ranczo”. Mało kto wie jednak, że aktorka wcielająca się w postać Michałowej, gospodyni księdza, w młodości była prawdziwą pięknością, o którą zabiegały największe sławy polskiego kina. Lipińska tuż po ukończeniu Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie, otrzymała angaż w warszawskim Teatrze Współczesnym. Już jej pierwsza rola przyniosła jej uznanie i nagrody.

ranczo
04.12.2020 16:10 Poznajecie? Gwiazda ”Rancza” w młodości powalała urodą

Ranczo to serial, który podoba się i młodszym, i starszym. W krótkim czasie osiągnął ogromną popularność, a powtórki w telewizji wciąż przyciągają wielu telewidzów. Kojarzycie gwiazdę serialu, słynną Michałową, gospodynię księdza? Kobieta z charakterem. A jak aktorka wyglądała w młodości? Prawdziwa piękność. Marta Lipińska w roli Michałowej to w Ranczu prawdziwy ewenement. Charakterna, uparta, potrafi postawić na swoim i podporządkować sobie innych. W młodości aktorka była prawdziwą pięknością. Poznalibyście ją na tym zdjęciu? Czy bardzo się zmieniła?

Ranczo
25.09.2020 19:44 Co się stało z Michałową z ”Rancza”? Marta Lipińska nagle zniknęła z telewizji, teraz wszystko jest jasne

Ranczo jest jednym z najbardziej uwielbianych Polskich seriali. Ludzie oglądający przygody postaci ze słynnych Wilkowyj mają mnóstwo powodów do radości. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie charyzmatyczni i lubiani aktorzy. Jednak jakiś czas temu zaczęto się zastanawiać co się stało z popularną Michałową? Marta Lipińska zniknęła z telewizji. Prawda wyszła na jaw.Kiedy w 2016 roku zaprzestano kręcenia nowych odcinków popularnego serialu Ranczo, fani byli bardzo zawiedzeni. Niestety, ale od tamtej pory możemy podziwiać tylko powtórki scen z Wilkowyj. Jedna z gwiazd Rancza Marta Lipińska, która odgrywała rolę Michałowej, nagle zniknęła ze sceny. Czym się zajmuje?