Lifestyle.Lelum.pl > Marcin Meller

Marcin Meller

Marcin Meller
08.11.2022 15:24 Marcin Meller po 14 latach odchodzi z TVN24. Znamy powód

Marcin Meller od lat prowadzi swoją działalność publicystyczną na wielu platformach, a jedną z nich był TVN24, na antenie którego organizował on w każdą sobotę „Drugie śniadanie mistrzów”. 19 listopada porozmawia z gośćmi po raz ostatni. Dlaczego? Marcin Meller rozstaje się ze stacją w bardzo koleżeńskich relacjach, dlatego mógł wprost napisać, dlaczego współpraca nie będzie kontynuowana. Jak się okazuje, to była jego decyzja.

marcin meller z żoną
25.02.2019 12:57 Marcin Meller z żoną. Kim jest Anna Dziewit-Meller, piękna żona dziennikarza?

Marcin Meller z żoną tworzy wspaniały związek. Wspólnie napisali książkę, która podbiła serca czytelników, a niedawno doczekała się wznowienia. Połączyła ich miłość do Gruzji i literatury. Kim jest Anna Dziewit-Meller, piękna żona dziennikarza? Znane pary wciąż wzbudzają zainteresowanie. Szczególnie wtedy, gdy łączą w sobie inteligencję, klasę i zamiłowanie do literatury. Tak jest w przypadku popularnego dziennikarza, który związany jest ze stacją TVN. Jaki związek zbudował Marcin Meller z żoną?

Dzień dobry TVN
19.05.2018 13:03 Dzień Dobry TVN: nowy duet prowadzących! Do Mellera dołączyła lubiana dziennikarka

Pojawiła się nowa prowadząca weekendowego wydania popularnego programu śniadaniowego „Dzień Dobry TVN”. Widzowie nie kryją zaskoczenia i radości. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom Magda Mołek nie dostała stałego zastępstwa w programie. Co tydzień zastępuje ją inna gwiazda. Mogliśmy zobaczyć Agnieszkę Woźniak-Starak oraz Patrycję Kazadi. Tym razem pojawiła się lubiana dziennikarka Ewa Drzyzga. Fani programu, którzy na bieżąco komentowali program, są podzieleni.