Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marcin Meller z żoną. Kim jest Anna Dziewit-Meller, piękna żona dziennikarza?
Redakcja Lelum.pl
Redakcja Lelum.pl 25.02.2019 12:57

Marcin Meller z żoną. Kim jest Anna Dziewit-Meller, piękna żona dziennikarza?

marcin meller z żoną
instagram.com @marcin_meller_arbuz

Marcin Meller z żoną tworzy wspaniały związek. Wspólnie napisali książkę, która podbiła serca czytelników, a niedawno doczekała się wznowienia. Połączyła ich miłość do Gruzji i literatury. Kim jest Anna Dziewit-Meller, piękna żona dziennikarza?

Znane pary wciąż wzbudzają zainteresowanie. Szczególnie wtedy, gdy łączą w sobie inteligencję, klasę i zamiłowanie do literatury. Tak jest w przypadku popularnego dziennikarza, który związany jest ze stacją TVN. Jaki związek zbudował Marcin Meller z żoną?

Kim jest Anna Dziewit-Meller?

Anna Dziewit-Meller to prawdziwa kobieta renesansu. Czego się nie dotknie, od razu zamienia się w złoto. W 2016 otrzymała nominację Nagrody Grand Press za wywiad przeprowadzony z babcią, Anną Podstawką-Dziewit, ginekolożką. Dziewit-Meller jest autorką kilku powieści: Disco, Góra Tajget oraz Damy, Dziewczyny, dziewuchy. Historia w spódnicy.

Szerokiej publiczności dała się poznać jako założycielka kobiecego zespołu Andy, z którym koncertowała od 2001 roku. Zespół osiągał zagraniczne sukcesy. W latach późniejszych Dziewit-Meller skupiła się na pisarstwie. Razem z Agnieszką Drotkiewicz wydałą zbiory wywiadów Głośniej! Rozmowy z pisarkami oraz Teoria trudnia i inne. Wraz z mężem wydała książkę Gaumardżos, opowieści z Gruzji, w której dzielą się miłością do tego wyjątkowe kraju.

Anna Dziewit-Meller rozwija się na kilku płaszczyznach. Pisarka tworzy kanał internetowy BUK BUK poświęcony literaturze. Dziewit-Meller prowadzi rozmowy z polskimi i zagranicznymi pisarzami, poleca i recenzuje wartościowe książki i wspiera literaturę.

Marcin Meller z żoną

Para pobrała się w 2007 roku w Gruzji. Owocem ich miłości jest dwójka dzieci — córka Barbara i syn Gustaw.

Warto śledzić media społecznościowe zarówno dziennikarza, jak i pisarki. W dobie internetu bardzo trudno jest znaleźć wartościowe treści, jednak w tym przypadku małżeństwo stanowi wyjątek. Na Instagramie Marcina Mellera odnajdziemy wiele pozycji książkowych, na które warto zwrócić uwagę. Dziennikarz regularnie publikuje wiersze i przyczynia się do szerzenia kultury wysokiej. Podobnie jest w przypadku jego żony. Anny Dziewit-Meller.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

marcin meller z żoną

Marcin Meller z żoną wygląda wspaniale! Od razu widać, że tych dwoje łączy silna więź.

marcin meller z żoną

Pisarka chętnie udostępnia wspólne zdjęcia na swoim Instagramie.

marcin meller z żoną

Marcin Meller i Anna Dziewit-Meller pobrali się w 2007 roku w Gruzji.

marcin meller z żoną

Marcin Meller jest dyrektorem Grupy Wwydawniczej Foksal.

marcin meller z żoną

Anna Dziewit-Meller ma na swoim koncie kilka świetnych publikacji.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Oscary 2019. Queen wystąpi podczas gali wręczenia statuetek?
  2. Borys Szyc z partnerką. Kim jest Justyna Nagłowska?
  3. Wiek Shazzy może zmylić każdego! Dla piosenkarki czas się zatrzymał
  4. Alicja Bachleda-Curuś wcale nie przyszła na świat w Polsce! Urodziła się w Meksyku

źrodło: merlin.pl, bukbuk.pl,