Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tak dziś wygląda relacja Hakiela z Cichopek. Zakończenie roku córki pięknie to ukazało
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 22.06.2024 16:14

Tak dziś wygląda relacja Hakiela z Cichopek. Zakończenie roku córki pięknie to ukazało

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel
fot. KAPiF

Od rozstania Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek minęło już sporo czasu. Para nie może jednak całkowicie o sobie zapomnieć, ponieważ mają dwójkę dzieci, którymi muszą się opiekować naprzemiennie. To, jak wygląda sytuacja pomiędzy byłymi partnerami, świetnie pokazuje ich zachowanie spod szkoły córki. Na zakończeniu roku szkolnego pojawili się oboje. 

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek układają sobie życie na nowo

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek poznali się w 2005 roku, kiedy razem występowali w “Tańcu z Gwiazdami”. Aktorka i tancerz wpadli sobie w oko, a między nimi szybko narodziła się więź, która była o tyle silna, że pobrali się trzy lata później. Mimo tego, że para powitała na świecie dwójkę dzieci, ich relacja nie przetrwała próby czasu i jakiś czas temu podjęli decyzję o rozstaniu. 

Marcin Hakiel początkowo nie ukrywał, że miał żal do Cichopek o to, że tak potoczyły się ich losy. Teraz jednak oboje układają sobie życie na nowo. Katarzyna Cichopek jest szczęśliwa u boku Macieja Kurzajewskiego. Tancerz także jest ponownie zakochany. 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski fot. KAPiF
Tak Klaudia El Dursi ubrała się na zakończenie roku szkolnego. Burza w sieci Gwiazdor "Gliniarzy" wziął ślub. Aleks Mackiewicz czekał aż 13 lat

Marcin Hakiel po raz kolejny zostanie ojcem

Mimo tego, że rozstanie z Katarzyną Cichopek było trudne dla Marcina Hakiela, udało mu się przez to przejść. Obecnie tancerz ponownie jest szczęśliwie zakochany. Wraz z obecną partnerką, Dominiką, oczekują pojawienia się na świecie ich pierwszego wspólnego potomka. 

Jakiś czas temu partnerka Marcina Hakiela zorganizowała Q&A na swoim instagramowym koncie. Dominika nie bała się żadnego pytania, odpowiadała jednak tylko na te co ciekawsze. W pewnym momencie jeden z użytkowników aplikacji zapytał, czy para planowała dzidziusia. 

Owszem, nie było żadnych wpadek, ale bez ciśnienia - przyznała Dominika. 

Marcin Hakiel z Dominiką
Marcin Hakiel z Dominiką fot. KAPiF

Zakończenie roku córki pokazało, jak wyglądają relacje Cichopek i Hakiela

Po rozwodzie Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela nadal łączy dwójka wspólnych dzieci. Owocami ich miłości są 15-letni Adam i 11-letnia Helena. Para wie, że ich potomkom może być ciężko odnaleźć się w obecnej sytuacji. Robią jednak wszystko, co w ich mocy, aby dzieci czuły się zaopiekowane. 

To, jakie relacje są pomiędzy Cichopek i Hakielem, pokazuje sytuacjia spod szkoły Heleny. Rozwiedzeni rodzice robią wszystko, aby dobrze zajmować się dziećmi, a przy tym mieć ze sobą minimalny kontakt. Katarzyna Cichopek przywiozła córkę na zakończenie roku. Z kolei Marcin Hakiel później ją odebrał. Dzięki temu byli małżonkowie nawet się nie spotkali.