Lifestyle.Lelum.pl > Mama Madzi

Mama Madzi

Katarzyna W. Matka Madzi
02.02.2024 22:02 Matka Madzi znów wywołała burzę w Polsce. Skandaliczne tajemnice

Tą sprawą żyła cała Polska. Choć minęło właśnie dwanaście lat od zabójstwa półrocznej Madzi z Sosnowca, medialny szum wciąż w pełni nie ucichł. To za sprawą produkcji powstałej w ubiegłym roku. Niedawno trafiła na ogólnoświatową platformę streamingową. Myślicie że zainteresuje widzów?

mama Madzi
01.01.2023 13:00 Co się dzisiaj dzieje z mamą Madzi? Kiedyś sprawą kobiety żyła cała Polska

Mama Madzi — choć wielu twierdzi, że z macierzyństwem nie ma ona nic wspólnego — przed dekadą usłyszała niepodważalny, ostateczny wyrok. Wiemy, co dziś dzieje się z kobietą, której historią żyła cała Polska. Zabójstwo własnego dziecka i ukrycie ciała, zaangażowanie służb i całej Polski poszukiwanie „porwanej” córki, kłamstwa, manipulacje faktami, ukrywanie się przed policją — historią małej Madzi i jej matki — Katarzyny z Sosnowca dekadę temu żyła chyba każda osoba w kraju.

Mama Madzi
18.07.2021 10:04 Mama Madzi podrywa strażników więziennych? Niespodziewane doniesienia

Do zaskakujących informacji dotarł portal lolmania.info. Mama Madzi z Sosnowca, która odsiaduje karę 25 lat pozbawienia wolności za zabójstwo swojej 6-miesięcznej córeczki ma prawić zaloty do strażników więziennych, którzy rzekomo odpowiadają na jej względy. Mama Madzi od początku trwania jej procesu przywiązywała uwagę do tego, by wyglądać jak najlepiej na salach sądowych, jednak to, co się ma dziać za murami więziennymi przekracza ludzkie pojęcie.

Mama Madzi
10.07.2021 11:15 Pani Justyna siedziała z mamą Madzi. Opowiedziała, jak osadzone traktują Waśniewską w więzieniu

Sprawą małej Madzi z Sosnowca 10 lat temu żyła cała Polska. Jej mama, Katarzyna Waśniewska, ukartowała całą sprawę i upozorowała porwanie. Dzisiaj odsiaduje wyrok za zabójstwo swojego dziecka. Dziennikarze dotarli do świadka, który opisał, jak wygląda odsiadka mamy Madzi. Pani Justyna opisała dramat Waśniewskiej. Z jej relacji wynika, że inne osadzone za wszelką cenę starają się pognębić kobietę. Justyna, która przebywała w tej samej celi, co Waśniewska w pierwszych latach po otrzymaniu wyroku, postanowiła opowiedzieć dziennikarzom Wirtualnej Polski, jak wyglądała codzienność mamy Madzi w Zakładzie Karnym w Krzywańcu.

Mama Madzi
09.07.2021 11:44 Mama Madzi narzeka na więzienne jedzenie

Sprawą Madzi z Sosnowca żyła cała Polska. Gdyby nie niefortunny bieg zdarzeń, dziewczynka miałaby dziś 10 lat. Mimo że jej mama przebywa w więzieniu, co jakiś czas udziela wywiadów mediom. W ostatnim poskarżyła się na warunki, jakie panują w celi.Prawie 10 lat temu, w 2012 roku cała Polska wstrzymała oddech, a oczy wszystkich zwróciły się na Sosnowiec. To za sprawą zaginięcia małej Madzi. 24 stycznia jej mama miała zostać napadnięta, a dziewczynka porwana. Policja od razu rozpoczęła poszukiwania, a zrozpaczeni rodzice zwrócili się w mediach do przestępcy, aby oddał im ukochaną córkę.Jakież było zdziwienie wszystkich, gdy okazało się, że przebiegła mama Madzi to wszystko ukartowała. Detektyw Krzysztof Rutkowski zainteresował się sprawą i nagrał kobietę, gdy ta przyznała się do winy. Prawda wyszła na jaw kilkanaście dni po “zaginięciu”. Okazało się, że 6-miesięczna Madzia wyślizgnęła się z kocyka i uderzyła głową o próg. Jej matka ukryła zwłoki dziewczynki w murze, a na koniec wyrzuciła obok nich niedopałek. To właśnie na nim znaleziono DNA zabójczyni.Mama Madzi była niezwykle przygotowana do całego przedsięwzięcia. Wyszukiwała w internecie przydatnych informacji, takich jak koszt pogrzebu, wysokość zasiłku oraz środki pomagające w tuszowaniu morderstwa. Zdarzenia, które rozegrały się w Sosnowcu, przypominają film Kolor zbrodni, który kobieta obejrzała przed śmiercią małej Madzi.  Pozostała część artykułu pod materiałem wideo: 

Mama Madzi
06.07.2021 19:02 Mama Madzi szczerze opowiedziała o życiu w więzieniu

Mama Madzi z Sosnowca, która jest odpowiedzialna za morderstwo swojej córki w 2012 roku i próbę upozorowania swojej niewinności opowiedziała w rozmowie z Super Expressem jak została potraktowana po tym, gdy trafiła do aresztu. Katarzyna Waśniewska nie miała łatwego życia. Czyn, którego dopuściła się mama Madzi jest niewybaczalny, a tym bardziej niezrozumiały. Kobiety, które spotkała za kratami traktowały ją poniżej jej oczekiwań.

mama madzi
30.01.2021 13:50 Wypłynęły wstrząsające szczegóły o mamie Madzi z Sosnowca. Jako mała dziewczynka robiła straszne rzeczy

Mama Madzi z Sosnowca to osoba, której najpierw tragedią, a potem aferą medialną żyła cała Polska. Okazuje się, że kobieta, która dopuściła się dzieciobójstwa oraz do pewnego momentu bardzo skutecznej manipulacji, w wyniku której małej Madzi szukała cała Polska, miała mroczną przeszłość. Ujawniono jaka była kobieta już w dzieciństwie, robiła wtedy straszne rzeczy. Mama Madzi według reporterów tworzących program Polskie zabójczynie dla stacji CI Polsat, od małego była bardzo dziwnym dzieckiem, skłonnym do dość złych rzeczy i niebezpiecznych zachowań. Czy to, do czego dotarli dziennikarze, tłumaczy w jakikolwiek sposób co spotkało małą Madzię?

madzia
24.01.2021 14:05 Obrońca Katarzyny W. zdradził, że złość społeczeństwa spadła również na niego, adwokat dostawał pogróżki

Sprawą małej dziewczynki z Sosnowca żyła cała Polska. Madzia zginęła z rąk swojej matki Katarzyny, która zabiła ją dokładnie 24 stycznia 2012 roku. Dzisiaj mija dziewięć lat od tej tragedii. Po latach na jaw wychodzą porażające kulisy sprawy, które zdradził obrońca mamy sześciomiesięcznej Madzi. 24 stycznia 2012 roku do wszystkich redakcji na Śląsku i w Zagłębiu trafił komunikat o porwanej w Sosnowcu sześciomiesięcznej Madzi. Dopiero później cała prawda wyszła na jaw.

mama madzi
01.01.2021 23:38 Siedziała w więzieniu z mamą Madzi. Ujawniła, co działo się z nią w zakładzie, wstrząsające szczegóły

Mama Madzi w więzieniu musiała być specjalnie chroniona, to jednak nie zawsze się sprawdzało. Kobieta, która dzieliła z nią celę, zdradza szokujące szczegóły pobytu w zakładzie karnym. Ujawniła, jak inni traktowali Katarzynę Waśniewską skazaną za zabójstwo swojej półrocznej córeczki. Mama Madzi została skazana na 25 lat pozbawienia wolności za zabójstwo swojej maleńkiej córeczki. Justyna, która w tym samym czasie przebywała w więzieniu, opowiada, jak wyglądał ich wspólny pobyt w zakładzie karnym.

mama madzi
16.08.2020 18:16 Ujawniono całą prawdę o mamie Madzi. Jej najgłębsze tajemnice są zatrważające

Sprawa zabójstwa Magdy z Sosnowca wciąż powraca jak bumerang. Katarzyna W. odsiaduje 25-letni wyrok za zabicie swojej półrocznej córeczki. W 2012 roku tą sprawą żyła cała Polska. Co z perspektywy czasu wiemy o osadzonej? Jej sekrety są mroczniejsze, niż myśleliśmy.Mama Madzi do dziś jest postacią budzącą wiele emocji. Choć sprawa z zabójstwem małej Magdy miała miejsce ponad 8 lat temu, wciąż na jaw wychodzą nowe fakty, a sekrety Katarzyny W. budzą zarówno zainteresowanie, jak i grozę. Prof. Zbigniew Mikołejko wypowiedział się na jej temat w rozmowie z Polska Times. Jego zdaniem mama małej Madzi skrywa zupełnie inne sekrety, niż wszyscy myśleliśmy.

mama madzi
05.07.2020 13:17 Ręce opadają. Ujawniono, co mama Madzi robiła ze strażnikami więziennymi

Mama Madzi, 6-miesięcznej dziewczynki z Sosnowca, za zabójstwo swojego dziecka od 2013 roku odbywa karę pozbawienia wolności wymierzoną na 25 lat. Niedawno wyszły na jaw szokujące fakty, informujące o tym, co robi kobieta ze strażnikami więziennymi. Polacy są zbulwersowani jej brakiem pokory.Mama Madzi przez wiele osób jest określana mianem potwora. Kobieta w 2012 roku zabiła swoją maleńką córeczkę, a następnie próbowała wmówić Polakom, że doszło do okrutnego porwania dziecka. W sprawę zaangażowali się wszyscy, jednak detektyw Rutkowski szybko odkrył wstrząsającą prawdę. Co jakiś czas wychodzą kolejne fakty na temat zachowania mamy Madzi w więzieniu.