Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Siedziała w więzieniu z mamą Madzi. Ujawniła, co działo się z nią w zakładzie, wstrząsające szczegóły
Dagmara Olszewska
Dagmara Olszewska 01.01.2021 23:38

Siedziała w więzieniu z mamą Madzi. Ujawniła, co działo się z nią w zakładzie, wstrząsające szczegóły

mama madzi
PHOTO: KATARZYNA ZAREMBA / SE / EAST NEWS SAD OKREGOWY W KATOWICACH. ROZPOCZECIE PROCESU KATARZYNY W. OSKARZONEJ O ZABOJSTWO SWOJEJ CORKI MAGDALENY /6M +/ 18/02/2013

Mama Madzi w więzieniu musiała być specjalnie chroniona, to jednak nie zawsze się sprawdzało. Kobieta, która dzieliła z nią celę, zdradza szokujące szczegóły pobytu w zakładzie karnym. Ujawniła, jak inni traktowali Katarzynę Waśniewską skazaną za zabójstwo swojej półrocznej córeczki.

Mama Madzi została skazana na 25 lat pozbawienia wolności za zabójstwo swojej maleńkiej córeczki. Justyna, która w tym samym czasie przebywała w więzieniu, opowiada, jak wyglądał ich wspólny pobyt w zakładzie karnym.

Wiemy, jak wyglądał jej pobyt w więzieniu

Według informacji zamieszczonych na portalu wp.pl Katarzyna Waśniewska na początku odbywania kary przebywała w zakładzie karnym w Krzywańcu.

Kobieta ze względu na medialny charakter sprawy mogła wychodzić z celi tylko na spacer lub do lekarza i zawsze była pod specjalną ochroną.

Dziewczyny robiły wszystko, żeby do niej dotrzeć i zniszczyć ją psychicznie. Różne rzeczy wymyślały — mówi wywiadzie dla wp.pl Justyna, która obserwowała wszystko z boku.

– Dowiadywały się, kiedy będzie wychodziła z celi i szła do lekarza, na spacerniak. Żeby ją tylko spotkać, przejść obok — dodaje

Mama Madzi musiała obawiać się o swoje zdrowie

Tragedia, która wydarzyła się w 2012 roku, wstrząsnęła całym krajem i do dziś mrozi krew w żyłach. Katarzyna Waśniewska zgłosiła na policję zaginięcie córki.

Według jej zeznań — nieznany mężczyzna podbiegł i zabrał z wózka jej 6-miesięczne dziecko.

W poszukiwania dziewczynki zaangażowała się cała Polska. Po czasie mama Madzi przyznała się do jej zabójstwa. To, co spotkało ją w więzieniu, jest porażające.

Raz jedna plunęła jej w twarz. Byłam tego świadkiem. Ta z izolatek wychodziła tylko na chwilę, bo wiecznie w nich była. Na spacer szłyśmy, podbiegła do niej i splunęła jej w twarz. Kapelan złapał tę łobuziarę za ramię, odwrócił i strzelił jej w pysk — opowiada Justyna w wywiadzie dla wp.pl.

Według niej Katarzyna Waśniewska stale musiała bardzo uważać, ponieważ inne więźniarki chciały zrobić jej krzywdę.

Zobacz zdjęcie:

mama Madzi

Mama Madzi była zagrożona w więzieniu.

Artykuły polecane przed redakcję Lelum:

Źródło: wp.pl

Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces