Lifestyle.Lelum.pl > Małgorzata Foremniak

Małgorzata Foremniak

Rafał Maserak, Małgorzata Kożuchowska
10.03.2024 22:32 Przy ocenach Maserak nagle wypalił o Foremniak. Łączył ich romans

Rafał Maserak powrócił do “Tańca z Gwiazdami” jako juror w 27. edycji programu. Podczas oceny jednej z par w niedzielnym odcinku wspomniał o Małgorzacie Foremniak, z którą zatańczył podczas 2. odsłony show. Przed laty plotki o ich związku rozgrzewały do czerwoności całą Polskę. Teraz tancerz publicznie nawiązał do byłej ukochanej. Na jego słowa publiczność zareagowała jednoznacznie!

Katarzyna Cichopek Marcin Hakiel
02.03.2024 21:36 Nie tylko Cichopek i Hakiela połączyła druga edycja “TzG”

O tym romansie wiedzą nieliczni. Aktorka, która zdobyła popularność w serialu opowiadającym o perypetiach lekarzy, na pewnym etapie poddała się urokowi przystojnego tancerza. Spodziewalibyście się, że tych dwoje połączy uczucie?

Małgorzata Foremniak, Waldemar Dziki
15.10.2023 11:17 Mąż Małgorzaty Foremniak wziął ślub z inną gwiazdą "Na dobre i na złe". Nigdy nie przestał jej kochać

Małgorzata Foremniak zaskarbiła sobie sympatię widzów rolą dr Zosi w "Na dobre i na złe". Mało kto wie, że gdy kultowy serial TVP był na fali popularności, aktorka związała się z mężczyzną, który był wcześniej mężem innej gwiazdy show. Okazuje się, że nigdy nie przestał jej kochać… 

Małgorzata Foremniak
19.09.2023 16:15 Skandal w teatrze. Przerwano spektakl z Foremniak. Na scenę wkroczył policjant, widzowie ruszyli do wyjścia

Na scenie teatru w Zielonej Górze doszło do nieprawdopodobnych scen. Spektakl, w ktorym grała m.in. Małgorzata Foremniak, został nagle przerwany przez policję. Aktorzy musieli zejść ze sceny, a na widowni rozpętała się panika. Co tam się stało?

Marcin Prokop, Małgorzata Foremniak
15.07.2023 10:24 Doniesienia o kolejnych zwolnieniach w TVN. Lepiej usiądźcie. Takich wieści mało kto się spodziewał o "Mam talent"

Wiele wskazuje na to, że w TVN posypały się kolejne wypowiedzenia, pamiętajmy jednak, że to niepotwierdzone doniesienia. Czy po burzliwych zwolnieniach w “Dzień Dobry TVN”, przyszła pora na kolejny uwielbiany przez Polaków program? Istnieje szansa, że w nadchodzącym sezonie nie zobaczymy aż czterech znanych twarzy. Kto ma stracić posadę?

Małgorzata Foremniak
30.05.2023 11:18 Małgorzata Foremniak trafiła do szpitala. Lekarz podsumował ją w zaskakujący sposób

Małgorzata Foremniak od lat cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Aktorka może poszczycić się wieloma fanami, którzy chętnie obserwują ją w mediach społecznościowych. Swoją sławę zawdzięcza swojej ciężkiej pracy na planach filmów i seriali oraz na deskach teatru. W jednym z niedawnych wywiadów gwiazda wyznała, że zasłabła podczas pracy i trafiła do szpitala. To, co usłyszała od lekarza, może zaskoczyć. 

Małgorzata Foremniak
02.10.2022 13:18 Przykre doniesienia o problemach zdrowotnych Małgorzaty Foremniak. „Myśleliśmy, że jest w znakomitej formie”

Małgorzata Foremniak to niezwykła profesjonalistka. Zawsze wywiązuje się ze swoich obowiązków i nie szuka głupich wymówek, by się z nich wykręcić. Jak się okazuje, mogłaby takie znaleźć z łatwością, bo zmaga się z uporczywym problemem. Dolegliwość uprzykrza jej życie na tyle, że aktorka ma nawet problemy ze spaniem. Mimo to nie narzeka, a o jej stanie zdrowia opinia publiczna dowiedziała się dopiero dzięki informatorowi gazety „Świat i ludzie”.

Małgorzata Foremniak
24.09.2022 16:21 Wielka radość w domu Małgorzaty Foremniak. Będzie ślub, wesołe nowiny o córce aktorki

Małgorzata Foremniak przeżywa obecnie wielkie emocje. Z domu artystki napływają zaskakujące, radosne wieści. Niedawno jej córka, Ola powiedziała „tak”, a teraz cała rodzina szykuje się do ślubu. Aleksandra Jędruszczak już od wczesnego dzieciństwa była pytana, czy zamierza zostać aktorką jak jej mama. I mimo, że jej odpowiedź zawsze brzmiała „nie” Małgorzata Foremniak i promienieje z dumy na myśl o córce. 20-latka niedawno się zaręczyła. Teraz gwiazdę czekają wielkie wyzwania.

Małgorzata Foremniak
17.09.2022 16:19 Małgorzata Foremniak żegna Elżbietę II. Pokazała wyciskające łzy nagrania z Windsoru

Małgorzata Foremniak przebywa obecnie w Wielkiej Brytanii i osobiście udała się na Zamek w Windsorze, aby pożegnać zmarłą królową Elżbietę II. Wzruszającymi nagraniami z wizyty podzieliła się na swoim profilu na Instagramie. Informacja o niespodziewanej śmierci 96-letniej brytyjskiej królowej Elżbiety II na dobre wstrząsnęła całym światem. Monarchini odeszła w czwartek 8 września w szkockim zamku Balmoral. Była najdłużej panującym władcą Wielkiej Brytanii, a w lutym świętowała swoje 70 lat na tronie. Po śmierci królowej wiele osób z całego świata postanowiło pożegnać zmarłą monarchinię za pomocą specjalnego wpisu w social mediach. Niektórzy zdecydowali się nawet na osobistą podróż do miejsc, gdzie żyła Elżbieta II. Jedną z nich jest aktorka Małgorzata Foremniak.

Małgorzata Foremniak
19.08.2022 21:41 Małgorzata Foremniak bez grama makijażu i w rozczochranych włosach. Pokazała prawdziwą siebie

Małgorzata Foremniak to prawdziwa dama na naszych ekranach. Zawsze wystylizowana i zadbana, teraz pokazała naturalną twarz — bez makijażu i filtrów, z nieładem na głowie. Tak wygląda piątkowy poranek w wykonaniu gwiazdy. Pod zdjęciem spłynęła lawina komentarzy.Małgorzata Foremniak zdecydowanie nie należy do aktorek, które w każdej roli wyglądają tak samo. Od gniewnej kochanki króla Popiela, poprzez specjalistkę w szpitalu w Jeleniej Górze, aż po babcię, którą możemy zobaczyć na Instagramie — gwiazda nie boi się odważnych charakteryzacji i wymagających ról.Jednak poza planem zawsze prezentuje się nienagannie. Czy to na ściance, czy na fotelu jurorskim, czy też na łódce podczas rejsu po rzece, artystka zachwyca eteryczną urodą i perfekcyjnymi stylizacjami.

Małgorzata Foremniak
09.08.2022 11:29 Przykre doniesienia o Małgorzacie Foremniak. Wiadomo, co teraz się u niej dzieje, wypłynęły szczegóły związku

Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia na temat problemów w związku znanej aktorki. Gwiazda od dwóch lat spotyka się z mieszkającym na terenie Wielkiej Brytanii producentem. Czy Małgorzata Foremniak i jej ukochany dojdą jeszcze do porozumienia? Gwiazda ma na swoim koncie kilka nieudanych związków. Od pewnego czasu stara się układać sobie życie z mieszkającym na wyspach Pawłem Jodłowskim. Teraz jednak pewien tabloid donosi o poważnym kryzysie w relacji zakochanych.

Mam talent
29.05.2022 20:13 Zdjęcie z egzotycznych wakacji Małgorzaty Foremniak obiega sieć. Widok na jej głowie zwraca uwagę

Małgorzata Foremniak swoimi publicznymi wystąpieniami, głównie jako jurorka „Mam Talent”, dała się poznać jako wrażliwa i emocjonalna kobieta. Dużo rzadziej eksponowała swoje poczucie humoru. Jak się okazuje, teraz żarty się jej trzymają. Udowadnia to jej ostatnie zdjęcie. Aktorka opublikowała bowiem w mediach społecznościowych fotkę ze swoich rajskich wczasów. Uwagę fanów zwróciło jej nietypowe nakrycie głowy.

Małgorzata Foremniak
05.04.2022 00:40 Przykre, jak adoptowany syn potraktował Małgorzatę Foremniak po odnalezieniu biologicznych rodziców

Małgorzata Foremniak wychowała troje dzieci, choć tylko 30-letnia Aleksandra jest jej biologiczną córką. Gwiazda przez lata walczyła, aby zapewnić adoptowanemu synowi warunki do nauki i rozwoju. Kiedy jednak chłopak odnalazł swoich biologicznych rodziców, matkę zastępczą spotkała wielka przykrość. Jeszcze do 2011 roku Małgorzata Foremniak była żoną Waldemara Dzikiego. Ze wcześniejszego związku z Tomaszem Jędruszczakiem pozostała jej córka, Aleksandra, jednak z drugim mężem nie doczekała się już własnego potomstwa. Zamiast tego adoptowała dwójkę dzieci — Milenę oraz Patryka. Obecnie oboje noszą nazwisko zastępczego ojca. Choć aktorka sama pozostaje bardzo aktywna w mediach, jednocześnie dba o prywatność całej trójki. W jednym z wywiadów przyznała jednak, że ich rodzinne życie dalekie było od sielanki. Olę i Milenę połączyła z matką trwała i zażyła relacja. Niestety, nie można tego samego powiedzieć o jedynym synu gwiazdy.

Małgorzata Foremniak
19.01.2022 23:34 Małgorzata Foremniak przyłapana z ukrycia. Gdyby policja ją zobaczyła, miałaby kłopoty

Małgorzata Foremniak złamała przepisy? Tak twierdzi jeden z portali, ujawniając zdjęcia, z których wynika, że gdyby policja nakryła znaną aktorkę, mogłoby się to skończyć sporym mandatem dla gwiazdy. Foremniak obchodziła niedawno, bo 8 stycznia 55. urodziny. Opublikowała wtedy radosny, optymistyczny wpis. Niestety, doniesienia portalu „Fakt” mogą popsuć jej humor. Czy aktorka odpowie na doniesienia?

małgorzata foremniak
05.10.2021 11:52 Małgorzata Foremniak jest samotna? Media donoszą o kolejnym rozstaniu gwiazdy

Małgorzata Foremniak to jedna z najbardziej znanych Polek. Największą sławę przyniosła jej rola Zosi w Na dobre i na złe, a w ostatnich latach można ją oglądać w Mam talent. Niestety, jak donoszą media, w życiu prywatnym aktorki nie jest tak kolorowo. Sukcesy zawodowe to niewątpliwie powód do dumy i radości. O Foremniak głośno jest nie tylko z powodu jej udziału w programie TVN – podczas ostatniego festiwalu w Gdyni film z jej udziałem zdobył nagrodę publiczności, zagrała także w serialu Netflixa. Mimo to aktorka ma powód do smutku.

agustin egurrola
22.02.2021 10:43 ,,Mam talent” znowu nie pojawi się w TVN? Agustin Egurrola poradzi sobie lepiej niż Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak

Do mediów dotarły przykre informacje dot. Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak. Okazuje się, że Agustin Egurrola jedną decyzją o przejściu do TVP zmienił wszystko. Super Express nieoficjalnie dowiedział się, że już drugi rok z rzędu na TVN nie zobaczymy popularnego programu rozrywkowego Mam talent. Wszystko wskazuje na to, że Agustin Egurrola zdecydowanie lepiej zabezpieczył swoją przyszłość. Super Express donosi, że również i w tym roku na antenie TVN nie zobaczymy Mam talent, a tym samym szansę na zarobek straciła Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak, które zasiadały tam w jury. Czyżby tancerz jedną decyzją o przejściu do TVP zaważył o losach programu?

Stanisława Celińska
17.12.2020 09:52 Przykra wiadomość o Stanisławie Celińskiej. Małgorzata Foremniak interweniowała, uratowała jej życie

Stanisława Celińska od jakiegoś czasu boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi, które utrudniają jej codzienne życie. Na szczęście aktorka posiada wiernych przyjaciół, którzy są przy niej w ciężkich chwilach. Jedną z nich, jest Małgorzata Foremniak, która pojawiła się w odpowiednim momencie, gdy pani Stanisława pilnie potrzebowała pomocy. Swoją interwencją wręcz uratowała życie starszej koleżanki po fachu. Z tego artykułu dowiesz się: Z jakimi problemami zdrowotnymi boryka się Stanisława Celińska W jaki sposób Małgorzata Foremniak zainterweniowała wobec jej zdrowia Do jakiego lekarza wybrała się Stanisława Celińska Mało kto wiedział, że Małgorzata Foremniak i Stanisława Celińska się przyjaźnią. Okazuje się jednak, że wzajemna relacja kobiet, jest gorąca do tego stopnia, że mogą na siebie liczyć w najtrudniejszych momentach swojego życia. Tak stało się, gdy Stanisława zmagała się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Małgorzata Foremniak
08.11.2020 20:51 Małgorzata Foremniak drży o syna, wszystko miało być zupełnie inaczej. Adoptowała go podczas drugiego małżeństwa

Małgorzata Foremniak martwi się o przyszłość jednego ze swoich dzieci, adoptowanego syna Patryka. Kobieta postanowiła dać mu nad głową własny dach podczas drugiego małżeństwa.Małgorzata Foremniak drży o swojego syna. Adoptowała go, gdy była jeszcze w związku z małżeńskim z Waldemarem Dzikim. Jedna z osób z bliskiego otoczenia aktorki zdradza, że wszystko miało wyglądać zupełnie inaczej, ale pomimo tego nadal się nie poddaje: Małgosia nie odpuszczała.

małgorzata foremniak
21.09.2020 00:54 Małgorzata Foremniak kiedyś i dziś. Już nikt nie pamięta, że tak wyglądała

Małgorzata Foremniak to ulubienica polskich widzów. Wyśmienita aktora, która zagrała w 30 filmach i 19 serialach, do dziś uważana jest jedną z największych oraz najbardziej stylowych gwiazd. Mało kto jednak pamięta, jak wyglądała lata temu. Niektórzy fani z pewnością by jej nie poznali. Nie wierzycie? Przekonajcie się na własne oczy. Mamy zdjęcie.Aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba. Małgorzata Foremniak zmieniła się nie do poznania. Każdy kojarzy ją z jej jasnych, blond włosów, tymczasem na zdjęciu jest… szatynką. Zaskakujące, a jednak. Przekonajcie się na własne oczy.

Małgorzata Foremniak
22.08.2020 21:24 Wielki szum wokół Małgorzaty Foremniak. W sieci pojawiła się fala przedziwnych zdjęć, co się z nią dzieje?

Małgorzata Foremniak zwróciła na siebie uwagę wszystkich. A to za sprawą zaskakujących fotografii w dziwnych minach i okolicznościach. To łatwy sposób, by świat internetu znów zwrócił swoją uwagę na polską aktorkę. Co ona wyprawia?Małgorzata Foremniak zawsze cieszyła się dużą sympatią swoich widzów. Dała się poznać jako piękna i mądra kobieta. Od jakiegoś czasu i ona dołączyła do szeregu gwiazd, które prowadzą swojego Instagrama, jednak to, co Gosia tam robi, zwróciło uwagę wszystkich fanów.

małgorzata foremniak: ojciec
14.10.2019 10:44 Małgorzata Foremniak szczerze o samotności. Każda kobieta powinna przeczytać jej słowa

Związek nie jest konieczny dla Małgorzaty Foremniak, aby czuła się spełniona. Gwiazda szczerze wypowiedziała się o samotności dla Wysokich obcasów. Jej słowa trafiają w sedno sprawy i każda kobieta powinna je usłyszeć. Aktorka w wywiadzie udzielonym Wysokim obcasom otworzyła się na temat swojego życia jako singielka. Choć rzadko mówi o swoim życiu prywatnym w mediach, gwiazda opowiedziała jak sobie radzi z samotnością. Okazuje się, że związek to nie jest dla niej priorytet.

Dominika Gwit
12.10.2019 13:58 Dzieliły jedną garderobę i jednego mężczyznę. Wszyscy na planie serialu byli w szoku

Związek z tym samym mężczyzną nie był powodem dla końca przyjaźni tych dwóch aktorek. Wszyscy na planie byli w szoku, że te dwie gwiazdy TVP dzieliły jedną garderobę i jednego mężczyznę. Zobacz o kogo chodzi! Dwie aktorki z Na dobre i na złe połączyło więcej niż więzy profesjonalne. Małgorzata Foremniak i Daria Trafankowska dzieliły nie tylko czas na ekranie i garderobę, ale też męża. Waldemar Dziki był w związku z obiema aktorkami. Czy którykolwiek związek miał szansę przetrwać?

Małgorzata Foremniak: dzieciństwo aktorki nie należało do łatwych. Szczere wyznanie
09.02.2019 14:05 Dzieciństwo Małgorzaty Foremniak nie należało do łatwych. Szczere wyznanie aktorki

Małgorzata Foremniak: dzieciństwo nie było najszczęśliwszym okresem w życiu aktorki. Gwiazda zdobyła się niedawno na szczere wyznanie, w którym wspominała najmłodsze lata. Nie było różowo: musiała bardzo szybko dorosnąć! Wielu ludzi wspomina, że najbardziej beztroskim i radosnym okresem w ich życiu było dzieciństwo. Małgorzata Foremniak niestety nie może tego powiedzieć o sobie. Uwielbiana aktorka przez wiele lat ukrywała swoją sytuację. Dopiero niedawno przyznała, że w domu się nie przelewało, a sama miała masę kompleksów. Jak doszło do tego, że nieśmiała i grzeczna dziewczynka zmieniła się w przebojową gwiazdę? Ta historia chwyta za serce!

Ile zarabia Małgorzata Foremniak?
24.12.2018 09:50 Ile zarabia Małgorzata Foremniak? Zarobki ma bajeczne

Ile zarabia Małgorzata Foremniak? Gwiazda może liczyć na olbrzymie zarobki. Nic w tym dziwnego, ponieważ podczas całej swojej kariery wytworzyła sobie wizerunek niezwykle ciepłej, ale również bardzo profesjonalnej aktorki, na której zdecydowanie można polegać. To zdecydowanie kobieta sukcesu i wzór do naśladowania. Małgorzata Foremniak to aktorka znana z teatru, seriali, filmów oraz programów telewizyjnych. Jest jedną z tych gwiazd, w której zakochały się miliony Polaków. To oczywiście w dużej mierze zasługa takich programów jak „Taniec z Gwiazdami” czy „Mam Talent” na antenie TVN.

Ile zarabia Małgorzata Foremniak?
23.12.2018 14:51 Smutne dni Małgorzaty Foremniak. Cierpi na samotność

Małgorzata Foremniak przeżywa obecnie bardzo trudny czas, o czym postanowiła poinformować w wywiadzie dla „Gali”. Wszystko wskazuje na to, że nawet taka gwiazda jak piękna aktorka może być przygnieciona przez ciężar samotności. Małgorzata Foremniak to gwiazda, którą pokochały miliony Polaków. Najpierw podbiła serca widowni swoimi rolami filmowymi i serialowymi, a następnie została gwiazdą jury talent show TVN-u. Choć jest cudowną osobą, cierpi, ponieważ brakuje jej bratniej duszy i kogoś do kogo będzie mogła się przytulić.

Mam Talent
23.05.2018 15:36 Mam Talent. Na przesłuchaniu pojawili się więźniowie. Zaskakująca reakcja jury

Mam Talent to program, w którym mogliśmy wiele razy oglądać wzruszające historie uczestników. Tym razem stało się coś, co zaskoczyło samych jurorów. Na scenie wystąpili więźniowie, którzy na przepustce oddają się muzyce i postanowili spróbować swoich sił w talent show. Tego w programie jeszcze nie było! Jurorzy, choć widzieli naprawdę wiele, to tego typu historii życia, jeszcze nikt nie przedstawił. Na scenie pojawili się więźniowie z bluesową piosenką. Jeden z mężczyzn szczególnie zaskoczył, kiedy wyznał, że jest kościelnym organistą. To wyznanie szczególnie zszokowało Agnieszkę Chylińską.