Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dzieliły jedną garderobę i jednego mężczyznę. Wszyscy na planie serialu byli w szoku
Martyna Szabłowska
Martyna Szabłowska 12.10.2019 13:58

Dzieliły jedną garderobę i jednego mężczyznę. Wszyscy na planie serialu byli w szoku

Dominika Gwit
fot. instagram.com/dominikagwit

Związek z tym samym mężczyzną nie był powodem dla końca przyjaźni tych dwóch aktorek. Wszyscy na planie byli w szoku, że te dwie gwiazdy TVP dzieliły jedną garderobę i jednego mężczyznę. Zobacz o kogo chodzi!

Dwie aktorki z Na dobre i na złe połączyło więcej niż więzy profesjonalne. Małgorzata Foremniak i Daria Trafankowska dzieliły nie tylko czas na ekranie i garderobę, ale też męża. Waldemar Dziki był w związku z obiema aktorkami. Czy którykolwiek związek miał szansę przetrwać?

Kim był Waldemar Dziki?

Waldemar Dziki był reżyserem i producentem filmowym. Zmarł w 2016 roku krótko przed swoimi 60 urodzinami. Do jego filmografii należą film wojenny Kartka z podróży z 1983 roku, Lazarus z 1993 roku oraz Pierwszy milion z 1999 roku. Wyprodukował także takie hity jak W pustyni i w puszczy oraz Pitbull.

Waldemar Dziki był także mężem Darii Trafankowskiej, z którą miał syna Wita. Związek, niestety, nie przetrwał i para się rozwiodła. Następnie reżyser ożenił się z Małgorzatą Foremniak, ale tym razem też małżeństwo skończyło się rozwodem, który został sfinalizowany w 2011 roku.

Jak związek z tym samym mężczyzną wpłynął na aktorki?

Daria Trafankowska i Małgorzata Foremniak świetnie się dogadywały na planie Na dobre i na złe. Związek z tym samym mężczyzną zbliżył je wręcz do siebie. Aktorki nie rywalizowały ze sobą, a spędzały dużo wspólnego czasu także poza planem zdjęciowym. Foremniak stała się macochą dla syna Trafankowskiej, Wita, więc były zmuszone do utrzymywania co najmniej poprawnych relacji.

Pracujący na planie Na dobre i na złe często słyszeli śmiech dobiegający ze wspólnej garderoby Daria Trafankowskiej i Małgorzaty Foremniak. Aktorki świetnie się dogadywały, a w rozmowie z tygodnikiem Świat i ludzie serialowa Danuta wyznała: „Bardzo lubię Małgosię”.

Wit Dziki również zaakceptował swoją macochę. Niestety, Daria Trafankowska odeszła w 2004 roku po chorobie nowotworowej. Wit wciąż jednak utrzymuje kontakt z Małgorzatą Foremniak, która w 2011 roku rozstała się z jego ojcem. Wit i Aleksandra, córka Małgorzaty Foremniak z pierwszego małżeństwa, do dziś uważają siebie za brata i siostrę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata foremniak: ojciec

Małgorzata Foremniak była w związku z tym samym mężczyzną co jej koleżanka z planu.

daria trafankowska związek

Związek nie stanął na drodze przyjaźni Darii Trafankowskiej i Małgorzaty Foremniak.

waldemar dziki

Waldemar Dziki zmarł w 2016 roku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sprzedawanie używanych ubrań. Oryginalny pomysł H&M na zysk
  2. Żyli razem 69 lat, zmarli w odstępstwie kilku minut. Gdy dzieci zobaczyły ich po raz ostatni, zaczęły płakać
  3. Dziennikarka zaliczyła przezabawną wpadkę na wizji. Jej syn wkradł się na plan programu
  4. Pająk wielkości psa. Ptasznik goliat jest wyjątkowo agresywny
  5. Nigdy fani tak nie wyśmiali Lewandowskiej. Pokazała przepis na proste danie
  6. Po kościele w trakcie ślubu zaczęły rozchodzić się tajemnicze dźwięki. Nagle wszyscy się odwrócili i znieruchomieli