Lifestyle.Lelum.pl > Kuba Rzeźniczak

Kuba Rzeźniczak

Edyta Zając
05.04.2024 19:32 Debiut z przytupem. Edyta Zając w TVN

Edyta Zając po raz pierwszy pojawiła się w Dzień Dobry TVN w roli prowadzącej. Była finalistka Miss Polonia i modelka od jakiegoś czasu chciała spróbować pracy w mediach od tej drugiej strony. Internauci rozpływają się z zachwytu nad tym jak udało jej się rozpocząć nowy rozdział kariery. 

Kuba Rzeźniczak
05.12.2022 20:47 Była partnerka Kuby Rzeźniczaka toczy z nim batalię o alimenty

Była ukochana Kuby Rzeźniczaka toczy z nim batalię o wielkość kwoty alimentów. Co ciekawe, piłkarz przez długi czas ukrywał przed światem, że razem z Eweliną Taraszkiewicz doczekał się pociechy. Teraz żąda obniżenia kwoty, jaką powinien płacić na dziecko. Kłótnia między sportowcem i byłą ukochaną wciąż trwa. Ewelina Taraszkiewicz ujawniła prawdę na temat zachowania piłkarza i jego nastawienia, zarówno do kwestii wychowawczych Inez, jak i płacenia alimentów na córkę.

Kuba Rzeźniczak
04.12.2022 19:10 Świeżo upieczona żona Kuby Rzeźniczaka zrzuciła ubrania na plaży i pochwaliła się talentem

Wielu jego kolegów właśnie zalicza historyczny występ na mundialu, ale Kuba Rzeźniczak i tak nie może za bardzo narzekać. Ma bowiem inne, kto wie, czy nie większe powody do radości. Niedawno wziął bowiem ślub w słonecznym Miami. Jego żona wręcz szaleje tam z zachwytu. Paulina również bardzo chętnie chwali się swoim szczęściem w mediach społecznościowych. Przy okazji publikacji jednej z fotek pochwaliła się swoim talentem.

03.10.2022 00:47 Była partnerka Kuby Rzeźniczaka wyjawiła, dlaczego tabuny kobiet wybaczają mu zdrady

Kuba Rzeźniczak potrafi wzbudzić niemałe emocje i to nie tylko będąc na murawie boiska. Życie prywatne piłkarza opiewa w liczne skandale i plotki, a kobiety, które niegdyś dzieliły z nim życie, wielokrotnie opowiadały o kulisach ich związku. Tym razem głos w sprawie zabrała Ewelina Ślotała. Była partnerka Kuby Rzeźniczaka wydała książkę pt. „Żony Konstancina”, w której nie omieszkała wyjaśnić, dlaczego kobiety wybaczają piłkarzowi zdrady. Pikantne szczegóły z ich życia mogą zszokować wielu z was.