Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Była partnerka Kuby Rzeźniczaka wyjawiła, dlaczego tabuny kobiet wybaczają mu zdrady
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 03.10.2022 00:47

Była partnerka Kuby Rzeźniczaka wyjawiła, dlaczego tabuny kobiet wybaczają mu zdrady

fot. tacebook.com/jakubrzezniczak

Kuba Rzeźniczak potrafi wzbudzić niemałe emocje i to nie tylko będąc na murawie boiska. Życie prywatne piłkarza opiewa w liczne skandale i plotki, a kobiety, które niegdyś dzieliły z nim życie, wielokrotnie opowiadały o kulisach ich związku. Tym razem głos w sprawie zabrała Ewelina Ślotała.

Była partnerka Kuby Rzeźniczaka wydała książkę pt. „Żony Konstancina”, w której nie omieszkała wyjaśnić, dlaczego kobiety wybaczają piłkarzowi zdrady. Pikantne szczegóły z ich życia mogą zszokować wielu z was.

Kuba Rzeźniczak i jego miłosne podboje

Wiele kobiet uwielbia piłkarzy. Jakub jednak wyjątkowo często pojawia się na portalach plotkarskich, gdzie ogłaszane są jego kolejne związki.

Lata temu Rzeźniczak tworzył związek z Candy Girl, czyli Barbarą Hetmańską. Niegdyś związany był również z modelką Edytą Zając. Para w 2016 roku postanowiła sformalizować swój związek i stanęła na ślubnym kobiercu.

Czas pokazał, że nie byli sobie pisani, a Kuba dopuścił się zdrady, która następnie odbiła się szerokim echem w mediach. Wówczas wyszło na jaw, że piłkarz doczekał się dziecka z Eweliną Taraszkiewicz.

Następnie Rzeźniczak związał się z Magdaleną Stępień, z którą doczekał się syna Oliwiera. Chłopiec cierpiał na nowotwór i przegrał nierówną walkę z chorobą. Kiedy Magda była w ciąży, Kuba związał się z Pauliną Nowicką, której oświadczył się zaledwie kilka miesięcy później.

W ostatnich dniach głośno zrobiło się również o byłej partnerce Kuby, Ewelinie Ślotale, która zdradziła pikantne szczegóły relacji z Kubą.

Dlaczego kobiety wybaczają Kubie zdrady?

Nie da się ukryć, że Kuba Rzeźniczak wzbudza skrajne emocje swoimi decyzjami. Głównie, jeśli w grę wchodzą zdrady, które nie są akceptowalne w społeczeństwie. Tym bardziej, jeśli jego partnerki otwarcie wyrażają ból związany z byciem porzuconą.

Ewelina Ślotała, była partnerka Kuby, wydała książkę pt. „Żony Konstancina”. W jednym z fragmentów zdradziła, dlaczego kobiety wybaczają piłkarzowi zdrady. Sama również odwracała wzrok, kiedy w mieszkaniu widziała włosy innej kobiety. Z relacji Eweliny wynika, że Kuba jest świetnym kochankiem, a to z kolei przyciąga i jednocześnie uzależnia kobiety.

Kuba był bardzo dobrym człowiekiem i cudownym, podkreślam: cudownym kochankiem. Z perspektywy czasu rozumiem te tabuny kobiet, które za nim latają […] To aż uzależniające. A przy tym ma tyle gracji, wdzięku, fantazji… i traktuje kobietę jak księżniczkę. Do tego stopnia, że z uśmiechem wybaczamy mu kolejne zdrady. Wiem, co mówię, sama przymykałam oko na blond kłaki na naszej sofie. Ach, ten Kuba — napisała w swojej książce Ewelina.

Kuba Rzeźniczak
Kuba Rzeźniczak

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek planuje zmianę nazwiska? O swojej decyzji poinformowała już Marcina Hakiela
  2. Romanowska usłyszała diagnozę. Miliony Polaków zmagają się z tym zaburzeniem
  3. Jakub Rzeżniczak udzielił przejmującego wywiadu po śmierci syna. Słowa piłkarza wyciskają łzy


Źródło: popularne.pl