Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Księżna żegna się ze wszystkimi. W sieci pojawiło się nagranie z pożegnalną mową, nikt się nie spodziewał
Karol Osiński
Karol Osiński 19.03.2021 10:41

Księżna żegna się ze wszystkimi. W sieci pojawiło się nagranie z pożegnalną mową, nikt się nie spodziewał

księżna
fot. DOMINIC LIPINSKI/AFP/East News

Na Instagramie pojawiło się zaskakujące nagranie, w którym księżna Camilla pożegnała się z internautami. Małżonka księcia Karola ogłosiła, że na jakiś czas znika z mediów społecznościowych, co związane jest z chęcią nadrobienia zaległości czytelniczych. Informację przekazała za pośrednictwem prowadzonego przez nią profilu Reading Room.

Tego samego dnia księżna Camilla poinformowała, że dołączyła do grona osób zaszczepionych przeciwko COVID-19. Niedługo po tym powiadomiła, że ma zamiar na jakiś czas zniknąć z mediów społecznościowych, jednak nie ma to związku z przyjętą przez nią szczepionką.

Księżna Camilla przyjęła dawkę szczepionki przeciw COVID-19 i znika z mediów społecznościowych

Małżonka księcia Karola, księżna Camilla wczoraj zafundowała swoim obserwatorom dwie ciekawostki. Pierwszą stał się fakt, że dołączyła do osób zaszczepionych przeciwko COVID-19. Celebrytka przyjęła dawkę szczepionki AstraZeneca 17 marca. Szczepienie zostało wykonane w północnym Londynie. Co ciekawe, nie miała pojęcia, jaką szczepionkę przejmuje, co wytłumaczyła strachem:

Nawet nie pytałam, ponieważ tak bardzo nienawidzę zastrzyków, że zamykam oczy […] Właściwie spodziewałam się, że wielu ludzi będzie mnie o to dziś pytać, ale to, co naprawdę mnie cieszy, to fakt, że każdy z nas pochodzi do tego zupełnie inaczej. Myślę, że po prostu bierzemy to, co jest dostępne – poinformowała księżna Camilla.

Od stycznia br. prowadzi profil na Instagramie, który jest niejako wzorem internetowego klubu literackiego o nazwie Reading Room. Opublikowała na nim nagranie, w którym poinformowała, że na jakiś czas znika z mediów społecznościowych, jednak nie ma to nic wspólnego z przyjętą niedawno dawką szczepionki przeciw COVID-19.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Księżna Camilla ma zamiar nadrobić zaległości książkowe, a przy okazji podziękowała wszystkim ludziom, którzy pomogli jej przy tworzeniu profilu. Po wygłoszonych słowach czuć, że małżonka księcia Karola jest bardzo zadowolona i usatysfakcjonowana. Dodała także, że ma zamiar reaktywować profil 16 kwietnia:

Chciałam tylko bardzo podziękować wszystkim autorom, którzy pomogli stworzyć Czytelnię, a także wszystkim, którzy ją obserwują […] Nie odeszliśmy całkowicie. W Czytelni pojawi się wiele małych, ekscytujących rzeczy, więc nie opuszczaj nas, ponieważ obiecuję, że nie zostawimy Cię z pustą kartką – informuje księżna Camilla.

Media społecznościowe rodziny Królewskiej

Omawiany profil księżnej Camilli, który wystartował w styczniu tego roku, zebrał już ponad 94,6 tys. obserwujących i pod każdym postem można znaleźć wiele ciekawych komentarzy od zainteresowanych internautów.

Z kolei profil główny rodziny Królewskiej, który dumnie reprezentuje królowa Elżbieta II i pozostali członkowie ich familii śledzi ponad 8,7 miliona osób, co czyni ich jedną z najchętniej obserwowanych rodzin w Wielkiej Brytanii.

Jeszcze większym zainteresowaniem cieszą się książę Harry i Meghan Markle, czyli książęta Sussexu. Ich Instagram przyciągnął wzrok już 10,3 miliona osób, co znacznie pomógł niedawny wywiad dla Oprah Winfrey, gdzie nie obyło się bez zaskakujących wypowiedzi.

Zobacz wideo:

Księżna Camilla ogłosiła, że na jakiś czas znika z mediów społecznościowych.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: gwiazdy.wp.pl