Lifestyle.Lelum.pl > Krzysztof Zalewski

Krzysztof Zalewski

Krzysztof Zalewski
30.05.2024 11:12 Krzysztof Zalewski opowiedział o swojej historii. Został pobity za swój wygląd

Krzysztof Zalewski zaskoczył wszystkich swoim niedawnym wyznaniem. Okazało się, że ceniony piosenkarz doświadczył w przeszłości ataku hejterów, którzy z powodu jego wyglądu wzięli go za osobę homoseksualną. Teraz postanowił skomentować całe wydarzenie.

Krzysztof Zalewski
25.08.2023 22:30 Polski gwiazdor poznał swojego ojca dopiero, gdy był nastolatkiem. "O jego istnieniu zawiadomił mnie mój kolega"

Krzysztof Zalewski postanowił otworzyć się na prywatny temat, jakim jest relacja z jego ojcem. Okazało się, że poznał go, dopiero gdy był nastolatkiem, w dodatku w kryzysowej sytuacji. Jak po latach zmieniły się ich wzajemne stosunki?

Krzysztof Zalewski
08.02.2023 08:03 Bestsellery Empiku. Krzysztof Zalewski ze sceny zaczął mówić o Przemysławie Czarnku, nie miał litości

Krzysztof Zalewski co prawda nie należy do osób, które szukają konfliktów, ale w trakcie gali Bestsellery Empiku zdecydował się na pewną uszczypliwość względem ministra edukacji. Co dokładnie powiedział ze sceny?Artysta był akurat w trakcie zapowiadania nagrody dla najlepszej płyty rapowej. Sprytnie wykorzystał ten fakt.

Krzysztof Zalewski Earth Festival 2022
20.08.2022 01:01 Earth Festival 2022. Krzysztof Zalewski ze sceny zwrócił się do rządzących. „Oddajcie nam czystą Odrę”

W Uniejowie trwa Earth Festival 2022. Impreza dedykowana naturze i środowisku zgromadziła na scenie wielu wybitnych artystów. W pewnym momencie ze sceny padły mocne słowa. Krzysztof Zalewski zwrócił się wprost do rządzących. Dziś Uniejów kojarzony jest już nie tylko z darem natury, jakim są słynne termy. Właśnie tu w piątek 19 sierpnia zgromadziła się cała śmietanka najwybitniejszych artystów, którym nieobojętny jest los planety. Rozpoczął się Earth Festival 2022, a dzisiejszym „gospodarzem” wydarzenia został Krzysztof Zalewski. Uczestnik 2. edycji programu „Idol” i członek grupy „Zalewski i przyjaciele” znalazł się z zaszczytnym gronie. Podczas trzech dni imprezy zobaczymy także m.in. Katarzynę Nosowską, Natalię Szroeder, Grubsona, Andrzeja Piasecznego, czy Michała Szpaka, który dopiero co odebrał Bursztynowego Słowika w Sopocie.

Charles Connor
24.09.2021 19:44 Nie żyje Krzysztof Zalewski, ojciec piłkarza reprezentacji Polski Nicoli

Tragiczna wiadomość właśnie do nas dotarła. Zbigniew Boniek za pośrednictwem swoim mediów społecznościowych przekazał informację o śmierci Krzysztofa Zalewskiego — piłkarza reprezentacji Nicoli Zalewskiego. –Był najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi kilka dni temu, jak mi jest przykro Drogi Krzysztofie R.I.P — napisał na swoim profilu Zbigniew Boniek. Mężczyzna walczył z poważną chorobą.

Kinga Duda
15.07.2020 22:34 Ojciec Krzysztofa Zalewskiego napisał list do Kingi Dudy. Miał do niej zaskakującą prośbę, chodzi o Andrzeja Dudę

Kinga Duda, córka prezydenta, po swoim wystąpieniu na wieczorze wyborczym 12 lipca, stała się obiektem zainteresowania nie tylko mediów i prasy, ale również gwiazd. Ojciec Krzysztofa Zalewskiego, Stanisław Brejdygant napisał nawet do niej list. – Proszę dokonać cudu– czytamy w jego oficjalnym apelu do młodej prawniczki. Kinga Duda, jako córka prezydenta musi mierzyć się z konsekwencjami swoich działaniach. Po ogłoszeniu pierwszych wyników sondażowych odnośnie do prezydentury w Polsce postanowiła przemówić przed tłumem wyborców. Jej słowa wzbudziły niemałe kontrowersje, gdyż zaprzeczają wszystkiemu, co do tej pory głosił jej tata.